tasanaaa

Kupovina u Alanji

56 poruka u ovoj temi

Носите шта год хоћете од девиза само мењајте у лире јер због разлика у курсу ћете боље проћи ако плаћате у лирама. Тренутно је евро 2,55 тл, а долаз 1,9 тл.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hey ljudi, daj mi recite radno vreme tog Alanyum

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate li da preporucite neku prodavnnicu kvalitetne obuce?? Mozda Alanja84 da da neki tip?? Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trzni centar Alanyum koliko se secam od prosle godine radi do 21h sigurno al mislim da je radio (u septembru) do 22h. Solidan je ima svasta tj masa radnji kao u klasicnom trznom centru. Prija po vrucini super je klimatizovan :dance:

Kvalitetna obuca ..... pa tesko .... njiam sem papuca i sandala ne treba nista. Tako da i to sto ima nekoliko radnjica u centru preskupo je. Obicne cipele nikakvo ludilo su bile oko 300-400 evra. Mislim da se ne isplati al mozda se nesto promenilo za godinu dana. Neki optimisti su trazili cizme pa su ih gledali malo cudno.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vesna! Samo mi reci, jel je taj TC na Bulebaru ili!?

Morski pozdrav!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trzni centar Alanyum se nalazu na Bulevaru Cevre yolu - nije problem da se nadje (to je Oba-deo Alanje).

Malo ispred je i hiper market KIPA (iza jedne benzinske pumpe) klasika market ko market al ja sam kupila extra elektricnu dzezvu za kafu po smesnoj ceni.

evo linka za Alayum https://www.google.rs/maps/@36.543122,32.031497,18z

evo i za Kipu mapa sa njihovog sajta http://www.kipa.com.tr/4/nerelerdeyiz

Lep provod želim :dance:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Весна, хвала на одговорима. Не постижем од посла.

Најпрепорученије ципеле продаје Ayakabı dunyası.

http://www.ayakkabidunyasi.com.tr/

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

alanya84 a gde se nalazi ta radnja sa cipelama? bicemo smesteni u hotelu Kleopatra Ada Beach...Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima i pitanje: Idem u subotu u Alanju, Buyuk htl. Interesuje me kupovina raznih zacina, ali ne onih turistickih cigla-djubre pakovanja kao u Tunisu, nego ako moze rinfuz. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema puno obaveštenja o Alanji, pa evo najnovijih. Vratila sam se 19.juna. Turska lira se menjala iz dana u dan.. kada smo odlazili bila je 5,3. Skoro sve je cenjkanje, što je meni malo strano i ne znam i ne volim a i nisam te stvari kupovala. Ipak, ako se odlučite morate biti oprezni i za sve prvo pitati i pogoditi se za cenu. Bukvalno ako kupujete sladoled na ulici morate pitati koliko je jer će vas *odrati* kao mene recimo, Ako kupujete nekoliko stvari i spustite cenu, prilikom plaćanja ih morate *podsetiti*. Nismo se hranili van hotela. Na piće i kafe smo išli u Starbucks, cene su kao i u ostalim po drugim državama. Suveniri su jeftiniji nego u Grčkoj recimo. Sve za kupovinu je povoljnije. U Alanji imate ogromnu robnu kuću Coton, podrum sa muškom gardarobom, 3 sprata za žene i jedan za decu. Lepih stvarčica. može se probrati, izuzetno povoljno. Waikiki takođe, veća radnja ali ja tu nisam našla ništa zanimljivo. 

Mavi je takođe njihova robna marka kako sam skapirala i sasvim pristojna i sa izborom i cenama. Preporuka je U.S. POLO ASSN, cene su neuporedivo povoljnije od naših plu, stalno je neka akcija, popusti .. izbor veliki. U predhodnim komentarima postoji preporuka za tržni centar, ok je, može se posetiti, ali nema ništa posebno što nema u gradu u glavnoj ulici. Cipele sam probala, neudobne ..Haljinice, ako hocete da se ponovite, vrlo povoljno u odnosu na Srbiju. Uvek, gde god da se ode u inostranstvo, sve je povoljnije .. Znači, pored predobre atmosfere, provoda .. i ovde možete usrećiti sebe. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da dopunim svojim utiscima od prosle godine. Nije bilo zenske osobe na aerodromu koja koja bar jednu novu torbu nije kupila u Alanji. To sto se kod nas prodaje za 20-30evra pa i vise tamo se moze kupiti za maksimalno 10-15.Koferi su takodje vrlo povoljni. Sto se tice pamuka spomenula bih radnju Kompedan na Ataturkovom bulevaru blizu samog Ataturka, u kojoj se moze pazariti donji ves, pidzame i sve tog tipa odlicnog kvaliteta po vrlo povoljnim cenama. Kupaci su im bili odlicni a okvirne cene oko 15,20 evra. Naravno u ovoj radnji cene su fiksne, dakle nema cenkanja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887858
    Ukupno poruka