tasanaaa

Kupovina u Alanji

56 poruka u ovoj temi

O Harisu sve najbolje. Zamisli, kad je stajao sa nama dok smo predavale prtljag, a moja prijateljica imala kofer od 26 kg i zahvaljujući njemu , glatko prošla.

Izmenjeno (la dolce)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li u Alanji ili negde u okolini neki outlet,kao sto je npr.Soke koji je valjda dostupniji onima koji idu u Kusadasi.Sta ima u Alanji slicnog tipa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Може ли неко да ми појасни шта се крије иза тог термина ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@alanya84

Pretpostavljam da mislis na Outlet.To su prodavnice sa zastarelim kolekcijama u kojima se moze naci interesantna odeca po pristupacnim cenama.Takvih prodavnica odn.trznih centara ima svuda po Evropi a i sire,sem kod nas.Cula sam da se u Indjiji pravi ili je mozda cak i pusten u rad trzni centar slican Pandorfu,mada mislim da ni cene ni izbor nece biti kao negde u inostranstvu.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сада сам схватила. Покушавам да се сетим, међутим, нисам нигде видела нешто слично. Проблем је у томе што у априлу и октобру - новембру они имају јако велика снижења да би се решили преостале одеће.

Например, ја сам једну хаљину платила 10 лира у новембру, а у току сезоне је коштала 55 ( у мом случају се стрпљење исплатило ^_^ ) . И то је по класичним бутицима, о тржним центрима и њиховим сезонским чишћењима да не причам. Питаћу пријатеље кад стигнем.

Ако се не варам, нуди се неки шопинг у Анталији преко агенција. 100% знам да Руси то имају у понуди, за наше нисам тренутно сигурна. Можда у тим огромним центрима у које се воде туристи има тако нешто.

Ко има будућег матуранта или матуранткињу нека погледа по бутицима код њих вечерње тоалете. Цене крећу од 100 евра, али су тако добро урађене да вам памет стане. Јер у Турској, свака жена има барем 2 такве хаљине у орману.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

jedno pitanje... Zna li neko kakav je free shop na aerodromu u Antaliji. Kako je opremljen (parfemi, piće...) i kakve su cene. Vredi li pazariti u njemu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dan

free shop je veliki i ima svega...cijene su jako visoke tako da se ne isplati kupovati...npr. mala bocica vode oko 4 eura

Pozdrav,

Dario

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Mislio sam prvenstveno na cene parfema ,da isu povoljnije ili ne. Kakav je tržni centar u Alanji (ako se ne varam Alanium).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Sto se tice Alaniuma nista specijalno, manji je od Usca i Delte! Mi smo jedino u LC Waikikiju kupovali a njega ima i na Ataturk bulevaru! Na aerodromu u Antaliji uvek ima parfema na akciji, ja sam prethodnih godina kupovao na akciji muski i zenski istog brenda od po 75 i 50ml za nekih 60-ak e! U svakom slucaju procesljajte pa cete verovatno naci nesto! :happy:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je skoro neko nesto kupovao? Zanima me da li tamo ima lepih trscanih torbi za plazu :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se nalazi Alanium? Koje marke ima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Алањум се налази у делу града који се зове Оба. Имају и свој бесплатни сервис до тамо, али ретко коме сатница одговара па сви иду бусом или својим колима. Већина марки је из Турске.

http://www.alanyum.com/#app=de90&8b71-selectedIndex=1

Пресек за понуду гардеробе.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je taj Alanjum daleko od Ataturk bulevara?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Није. Има неких непуних 5 минута хода. Идете бусом број 1 Ататурк булеваром у правцу Обе ( ако хотел већ није у том делу ) и кажете шоферу да хоћете да идете у Алањум. Кад дође време, шофер ће вам рећи где силазите. Ту где вас остави, у паралелној улици ( у овом случају је други булевар ) се налази Алањум. Тако да вам треба само толико колико да попречно пресечете до другог булевара.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam u Alanji i trazim zenski prsluk od krzna ( kao bunda samo bez rukava ) .

Da li neko ima prednog , gde da pogledam ?

Gde god da sam trazio cene su bile prvo 1000e-1500e a posle su spustali 170e-500e .

Moja sestra tvrdi da je kupila za 8000dinara u beogradu i da je ovo mnogo velika cena .

Da li su ove cene ,,dranje,, i ako je neko vec kupovao neka napise svoje iskustvo ?

Svaki predlog je dobro dosao :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka