tasanaaa

Kupovina u Alanji

56 poruka u ovoj temi

Kakvi su vasi utisci? Ponuda, cene , cenkanje:):):):)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponuda je velika, garderobe i suvenira imas na svakom koraku, cene manje-vise slicne, ali ipak se ne zaleci nego obici na vise mesta, moze da bude znacajna usteda :)  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze neko da mi kaze koje su okvirne cene koznih jakni, cisto da mogu da planiram? :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, kako ste u tim super marketima se cenkali malo mi nije najjasnije, kad tamo imaju valjda fiksne cene i na kasi, jel tu uopste moguce cenkanje?

I drugo, gde ste kupovali voce, i da li je i tu bilo nekog cenkanja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U super marketima uglavnom nece da spustaju cene, mi smo probali za voce bas u njima, ali nisu hteli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze neko da mi kaze koje su okvirne cene koznih jakni, cisto da mogu da planiram? :cool:

Nema veze što kasnim pola godine sa odgovorom, ali cene jakni su poprilične, ispod 200 eura nema. Ja sam svoju platila debelo - 300 eura i to u fabrici kože, ali ne žalim jer je prelepa.

Po gradu su mi sve neke radnje kao kineske, a bila sam u jednoj ovde izvikanoj robnoj kući, zaboravih ime, ali mi se baš ništa nije svidelo. Očekivala sam više od šopinga. Sve neki bofl.

Izmenjeno (la dolce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сада сам видела, ценкање у супермаркетима... :o Добро...

Јако скупо си платила ту јакну, колико год да је лепа. Где си је купила?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У којој си фабрици је купила? Неке у граду или једна од оних што се рекламирају по хотелима и са агенцијама.

Није разлика у ценама, да не помислиш, да је преко агенција скупље него је разлика у цени спрам тога чија је. Могуће да си у ту цени и произвођача платила. Тада ми је разумљиво. Јер то је, грубо рачунато око 600 лира.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupila sam je u fabrici kože i na njoj je pisala suluda cena od 1650 eura. Znam da to samo lupaju. Vlasnik je rekao da u prizemlju ima jeftinijih modela iz ranijih sezona, ali ja sam se zakačila za ovu u startu. Cenkali smo se uz kafu i čaj. Lupila sam tu cenu odmah i držala je se kao pijan plota. Sa nama u grupi bio je jedan par koji je prošao jeftinije, ali ne može da se meri sa mojom. Zaista je prva liga.

Izmenjeno (la dolce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je fabrika van grada, vlasnik je naš čovek (Sandžak), a navratili smo prilikom ture Damlataš pećina - tvrđava - krstarenje. Sigurno se ugradila i agencija (1A Travel). Zaboravila sam ime predstavnika agencije, samo znam da studira u Turskoj, iz Sandžaka je i veoma je lep i kulturan. Sigurno ga poznaješ.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Веруј ми да ми нико не пада на памет сада. Не знам која је фабрика, заиста. Представник мислим да знам ко је, двојица ми падају на памет, али ово за фабрку не знам. Има она фабрика сада не могу да се на брзака сетим имена , а налази у близини Can hastanesi приватне болнице, да је мало скупља, али наводно стоје иза свог рада. Нешто попут нашег када кажеш Мануел, знаш тачно шта си купила.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na jakni, na onoj ušivenoj etiketi, piše MAMI SURATA, ako to nešto znači.

Izmenjeno (la dolce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

И даље не знам. Нема везе, битно је да јакну носиш са задовољством и да си ти лично задовољна са том куповином.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije baš važno, ali setih se predstavnika te agencije, zove se Haris i moja prijateljica je čula da ga vlasnik zove da mu da neku lovu, verovatno procenat.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сада знам, упознала сам Хариса. Имала сам неки проблем па ми је он помогао.

Нисам знала да сутдира у Турској.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka