solerka

Turska u maju

13 poruka u ovoj temi

Sta mislite da li je more hladno za kupanje u Alanji - isla bih sredinom maja? Pretpostavljam da je Alanja najtoplija od onoga sto nase agencije nude u Turskoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, мислим да је Алања најтоплија у понуди Турске. Управо стигох са плаже, већ увелико се људи купају од краја априла мада сам ја почела тек данас. Није то она топлота мора коју ја волим ( обожавам август јер температура мора буде и 30 степени ), али сасвим за купање и сунчање.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim te za jos malo pomoci, treba da izaberem Alp Pasa u Antaliji ili Fatih - cini mi se da je on ipak u Alanji. Isla bih na 7 dana da se opustim, hotel/plaza/more, ali da je hotel uz mesto da moze da se seta, kupuje po malo. Znam da je izbor moj, ali koji bi mi ti preporucila.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Мислим да је већ писано за тај хотел Фатих на теми хотела у Алањи. Нисам сигурна, али провери за сваки случај. Тај хотел се налази у Алањи ( ако мислимо на исти http://www.fatihhotel.net/en/ ). Налази се на доброј локацији за све што си навела да би желела - шетња, куповина, плажа ( Клеопатрина ).

За други ти ништа не могу рећи јер ништа не знам о њему. Потражи га уз помоћ претраживача форума, можда га је неко спомињао раније. :novine:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav treba mi jedna pomoć

ove godine sam bio kraj juna početak juli u alanji u hotel botanik, i bas je ugrijalo bilo. pošto vidim da ima velikih popusta za uplate do 31.3 ( planiram sledeće godine) isti hotel botanik 21.5- 04.06 za 900 eura sto je extra povoljno, interesuje me vrijeme, jel vec sezona i imali turista ko je bio da malo pojasni . Hvala unaprijed

Molba za informacije koje su temperature polovinom maja, vlažnost i kako je za kupanje, imali turista i gužvi kao u junu i julu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/29168/0/1/alanya-da-deniz-keyfi.aspx

Температура мора, 04.03.2012. је 15 степени што не видим да њих спречава да се купају и сунчају.

Не знам како вама, али мени се њима придружује. :)

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

registrovah se, samo zbog ove teme... jako se brinem, naime, 4 juna idem u marmaris, s' obzirom da je vreme sada kod nas pogodno za skijanje :huh: jako me brine da li cu se ja tamo uopste okupati, zanima me da li neko moze da mi kaze nesto o vremenu tamo ka i o temperaturi mora? hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

28.05 kako je temperatura idemo sa deckom u granadu luxury resort&spa za 900euro za dvoje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zavidim vam :) ja sam bila od 25.maja, vreme je odlicno, toplo ali ne pretoplo, nema te famozne vlage o kojoj se prica, more toplo.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine sam bila u turskoj tacnije u kusadasiju 25 maja, bilo je lepo ali po meni moglo je biti toplije,udjes u vodu ok izadjes iz nje smrznes se. najvise mi bilo krivo kad smo kretali kuci tek tad se osetilo da je grad zivlji i dolaze turisti a mi vec idemo kuci,tako da iskreno vise nikad u maju na more. Prvih dana plaze nisu ni bile sredjene posle su postavljali lezaljke i cistili plaze bukvalno tek otvaranje sezone,pa vam preporucujem, ipak bar pocetak juna na more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kušadasi uopšte nije u regiji Antalije, tj.nije u pitanju Sredozemno more, već Egejsko, gde ni u avgustu more nije toplo kao u antalijskoj regiji (primera radi, prosecna temp.mora za avgust u Antaliji je 28.5, dok je u Kušadasiju oko 25).

Imas poseban citav deo foruma o Kušadasiju da ostavljas svoja iskustva odatle :)

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 3/13/2016 at 18:02, shania je rekao/la:

Kušadasi uopšte nije u regiji Antalije, tj.nije u pitanju Sredozemno more, već Egejsko, gde ni u avgustu more nije toplo kao u antalijskoj regiji (primera radi, prosecna temp.mora za avgust u Antaliji je 28.5, dok je u Kušadasiju oko 25).

Imas poseban citav deo foruma o Kušadasiju da ostavljas svoja iskustva odatle :)

Tema je Turska u maju, tako da ne vidim nikakvu gresku,osim ako Kusadasi nije u Turskoj. Kako god, nadam se da ce moj komentar nekome pomoci. A sad sto je Antalijska regija to nisam videla, tek posle.

Izmenjeno (bochi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901749
    Ukupno poruka