Zoran GM67

Slovačka, banskobistrička oblast

6 poruka u ovoj temi

Slucajno sam naisla na ovu temu i bas sam se zainteresovala za Slovacku.

Posebno mi se cine zanimljive Bojnice. Procitala sam da u tom mestu postoje i terme ali ne mogu da nadjem nista o tome?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelep je zamak Bojnice, a tu su i terme.

http://www.kupele-bojnice.sk/index1.php?ids=14

Evo ovde imas informacije o svemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par godina letovali smo nedelju dana u Niskim Tatrama, kod Liptovskog Mikulaša. Idealno za porodični odmor. U blizini ima nekoliko aqua parkova sa termalnom vodom,kao na primer Tatralandia ili  Bešenova. Ceo region ima neverovatno dobro razvijenu turističku infrastrukturu, što nas je oduševilo. U info centru u gradu dobili smo predloge za sijaset izleta po okolini. Dakle, osim bazena, tu je ski centar Jasna, ledena Demenovska pećina, jezero Liptov, nekoliko bajkovitih dolina za šetnju... Autoputem se za pola sata stiže do Visokih Tatri, koje su priča za sebe. Tamo smo obišli Štrpske pleso (planinsko jezero) i vozili se železnicom do Starog Smokovca. Bilo je mogućnosti i za pešačenje i planinarenje, vožnje žičarama...

I na kraju, poslednja, a ne najmanje važna prednost - cene :rolleyes:

Cene u Slovačkoj su izuzetno popularne i samim tim čine ovu destinaciju izuzetno pristupačnom i za nas. Cene smeštaja su niske, kao i cene u restoranima, kafićima... Svaka preporuka!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka