Guest Gost_tea

Letovanje U Bugarskoj

300 poruka u ovoj temi

 

Ja sam kao kontakt kontakta zarazenog usla u neki sistem, testirana negativno ali... da ne pricam dalje... cuvajte se ljudi, kad se nadjete u toj prici nigde kraja. 

Nadam se da je sve u redu. Sve najbolje želim:cvetak:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koji hotel si imala rezervisan? I kad pocinju da rade?  
Razmisljamo da negde u avgustu ubacimo i Bugarsku na 7-8 dana...mislim da ce i kod njih biti sve ok, par puta smo letovali i bilo nam je super..a isli bi direktno preko hotela, preskacemo agencije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih da preporucujem hotel koji sam imala rezervisan jer nisam bila u njemu ni pre epidemije, nasla sam ga preko bookinga, po mojim kriterijumima, imali smo pravo na besplatno otkazivanje mesec dana ranije... ne znam kako ce se snaci u ovoj novoj situaciji, samo znam da im "nece svi sadrzaji biti dostupni". Koliko sam shvatila njihovi hoteli ce u pocetku biti okrenuti domacim turistima i postepeno se otvarati...

Mislim da ce do avgusta forum biti prepun iskustava o tome kako se koji hotel snasao u novoj situaciji, sta je otvorio od sadrzaja, sta ne, koliko se stvaraju guzve...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam par prijatelja iz sofije..kazu da ce druga polovina leta biti standardna..mozda manje engleskih turista ali da ce sve normalno raditi.....ja sam prosle god bio u hotelu u samom centru 250eur je bila soba,a prevoz vozom iz srbije uz dobro poznatu semu...interesantan put...ove godine sam 20avgust rezervisao opet preko bookinga apartman isto u centru za 300eur a prevoz preko neke od nasih agencija...nasim ljudima savetujem upravo tu kombinaciju booking plus nase agencije...inace ako nekoga zanima prvo sam rezervisao apartman i gazda mi je pisao da ce da mi da popust 10% ako zaobidjemo booking naravno placanje na licu mesta ..ali nisam hteo da rizikujem pa ako nekoga zanima radi se o studio geri mozete ga lako pronaci na bookingu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepa vest je da su postigli dogovor o ceni za iznajmljivanje suncobrana i lezaljki na celom primorju. Bice 2-5 leva u zavisnosti od plaze.Negde cak i besplatno.Gospodja ministarka turizma kaze da mora da bude minimum 50% niza cena nego ranije.A bila je 10lv.E sad da li ce duz cele plaze S.brega tako da bude?Ali ako kaze da mora onda mora...

https://novini.bg/biznes/turizam/600243

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To mi nikad nije bilo jasno otkud tolike cene suncobrana i lezaljki, nadjes dvokrevetnu sobu za 120 e za 10 dana a za lezaljke ti treba 150e nenormalno mozda i nakskuplje u evropi da ne racunamo neke posebne plaze a restorani najjeftiniji mislim da bi cena od  8 leva za komplet 2 lezaljke i suncobran bile najrealnije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se.Ali ima ko da plati zato su dizali cene svake godine jer su puni.Kod onih hotela u Nesebru na lezaljkama sve rusi ukrajinci britanci a zadnjih godina i rumunci sa vozilima od 30000 pa navise.Nekima je uracunato u smestaj aneki doplate bez razmisljanja.Znaci dok ima ko da plati nije skupo jbg.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa dobro.. posto nam je Egipat na cekanju do avgusta, i ne zna se sta ce biti, mi odlucili da ne gubimo vreme i osolimo se u Bugarskoj u medjuvremenu :)

Nekad ranijih godina smo bili u Nesebaru, Suncevom Bregu i Elenitama, pa smo sad odlucili da odemo malo severnije da overimo i taj deo.. Dobila  sam neke ok ponude u Zlatnim Pjascima i klik me deli od rezervisanja.. Vidim da se Bugarska fino bori sa celom ovom glupom situacijom, nema drame kod njih, granica sa nama otvorena, hoteli postepeno uvodjeni u rad uz higijenske mere ali bez restrikcija, pa mislimo da nemamo sta da cekamo predugo.. termin bi nam bio od 4. jula.. 

Sad me zanima ima li ovde iko da planira put Crnog mora, niko se ne izjasnjava, imam li od koga skupiti ili sa kim deliti informacije? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se Grcka izjalovi tu je Bugarska.?Pratim celu situaciju u BG oko virusa i izgradnje puta posle nase granice a Vi pratite ovde vesti i u temama kolima kroz BG i put za Gr preko Bg.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko ode sada u Junu ili pocetkom Jula u Bulgariu, neka nam napise kakvo je stanje :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako neko ode sada u Junu ili pocetkom Jula u Bulgariu, neka nam napise kakvo je stanje :)

Ja idem sledece nedelje 18 juna sam tamo pa javim kakva je situacija.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeee cekamo i navijamo :) a gde ides, u koje mesto? Agencija ili samostalno? Ih sada sam puna pitanja, mislila sam da se nemaju sa kim deliti utisci :) 

Mi smo od 4. Jula al jos pravim plan gde cemo, da ne budemo samo u jednom mestu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jeee cekamo i navijamo :) a gde ides, u koje mesto? Agencija ili samostalno? Ih sada sam puna pitanja, mislila sam da se nemaju sa kim deliti utisci :) 

Mi smo od 4. Jula al jos pravim plan gde cemo, da ne budemo samo u jednom mestu

U Nesebar ulica Preslav kuca se zove Mishel mozete naci na sajtu pochivka vec par puta smo bili kod njega i najbitnije mi je zbog parkinga koji ima u dvoristu. Jer u principu mi tamo auto pa i ne treba koliko su organizovani lokalni busevi koji idu cesto. Inace imam njegov broj i cujemo se preko viberai uvek neki od prijatelja idu s nama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Extra.Sta kaze za ovu sezonu oko cene smestaja?Ostaje isto ili ce mozda gore-dole malo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka