baki70

Putopis iz Gruzije

97 poruka u ovoj temi

Drago mi je što ti je i ovo moje pisanje bilo zanimljivo i nadam se da će ti se ostvariti želja da odputuješ u te krajeve. Super ti je pričica, a kavkaski predeli znaju stvarno da izgledaju spektakularno. Puno pozdrava.

Pošle nedelje bio sam službeno u Tbilisiju. Ako se uredništvo slaže, dodao bih na ovu temu nekoliko mojih slika i komentara, naravno bez ponavljanja. Dakle prikazao bih mesta na kojima ili Baki nije bio, ili ista, ali iz nešto drugačijeg ugla.

Izmenjeno (Leader)

Što se mene tiče, samo napred ;)

Ok. Iduće nedelje, kada budem imao vremena.

Cekamo..

Pozdrav, voleo bih da mi se javi neko ko je bio skoro u Gruziji ili Azerbejdzanu(nisam nasao temu), imam nekoliko pitanja. Moze ovde ili porukom, hvala. :)

Поздрав свима, посебно мом дивном другу Бакију ! :D

Ово је најкомплетнија тема о  Грузији, тако да не бих отварала неке нове теме/путописе о овој земљи.

Крајем септембра/почетком октобра посетили смо Грузију у мојој режији, и оно што је занимљиво  то је да смо три ноћења провели у Местији, одакле смо обилазили регију Сванети ( Chaladi Glacier, Ushguli..).

Ових дана, када ми обавезе буду то дозволиле, потрудићу се да напишем овде пар импресија/ корисних савета. До тада, уколико неко има нека питања на тему Грузије, нека ми слободно пошаље  приватну поруку.