Nikola S.

Ronjenje-Hurgada

737 poruka u ovoj temi

Planiram devojci da kupim masku za ronjenje, s obzirom da smo prvi put ronili i odusevili se, pa me zanima koje marke i kakve maske mi preporucujete..ne moraju da budu neke profesionalne, potrosio bih oko 2,3 hiljade, ne vise..Hvala unapred na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Francuska firma Tribord, komplet maska i disaljka oko 15 evra u Decathlonu u Segedinu ili na Kupujem prodajem 25 evra, ja sam veoma zadovoljan. Ako ste iz Beograda mozete pogledati solidnu ponudu u radnjama na Tashu, imaju dve, jedna unutra i jedna spolja u ulici Ilije Garasanina.

Izmenjeno (The Unbeliever)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

intersport takodje,pogledajte..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima. JAko je skromna ponuda u ove 2 radnje oko tasa, bukvalno samo jedna maska odgovara ceni, u obe radnje..Intersport cu videti sutra, ali po ovome sto vidim na sajtu i kod njih slaba ponuda..:(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

intersport u merkatoru je imao finu ponudu,od onih "obicnih" do boljih koje kostaju po 4-5000din.kao i peraja,naocare za ronjenje,ono cudo za nos,disaljke,svasta nesto..nemojte se oslanjati na sajt,druga je prica u radnji..jos je sad i snizenje..mozda se prodalo,ne tvrdim,ali pogledajte ako vam je usput..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja bih pre u radnji nego na kupujemprodajem,desavalo se svasta..vi ste pocetnici..ma,mi smo svi isli sa decjim maltene pa je bilo super,pre 10god. :-) kad budete malo vise usli u "tematiku"mozda ce vas interesovati da kupite i bolju.eto,tako makar ja mislim..a ako imate novca,kupite odmah super masku,posebno ako planirate vise da idete na ronjenje,mislim i na iduce godine..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne vredi  ni preko neta a ni u radnji dok se ne zaroni.Može ona sa KP da ispadne bolja od ove u radnji.

Izmenjeno (usb)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze,ako ne dobijete smirglu umesto nje :-) (skoro pisalo u novinama o nekom koji je narucio deo za komp 70e,a stigla mu smirgla!)

salu na stranu,vasa je odluka..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije imao sreće..naručio je procesor a stigla mu šmirlgla,znam...meni je stigao polovan hard disk Toshiba iz Smedereva (ako hard disk padne,nema mu više pomoći,samo dve firme u Beogradu i još jedan lik sa Banjice izvlače podatke,kada mi je lik sa Banjice objasnio koja je procedura i cimanje oko elektronike i mehanike bilo mi je jasno zašto cifra ide od 150 € pa naviše...(kome je stalo do podataka na hard disku).

Čovek je napravio od novina loptice i tako ga poslao,ja ga prikačio i pokazuje na HDD Sentinel da je bolji čak od moga WD-a :)

 

Izmenjeno (usb)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

au,sto mi objasniste-svaka cast,steta sto vas nista ne razumem :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A šta ti nije jasno nisam pisao na arapskom..jeste vrućina ali samo bez nervoze:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sentinel,WD..nista vam ja to ne razumem..ne zamarajte se :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvao sam ovog coveka, doneo bi mi ove maske koje ima u ponudi u kucu, pa bih ja izabrao tako da nema prevare. Ove crne mi mnogo mocnije izgledaju i verovatno su kvalitetnije i dugotrajnije, ali to je samo moja pretpostavka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka