2411 poruka u ovoj temi

Da li uopšte ima tih taxi čamaca, i do kojih plaža?

Bićemo u Sivoti verovatno svega 3-4 dana, imaćemo auto (to je jedna od varijanata), ali volim da znam da li i koje sve alternative imamo - za vozić znam.

edit: Ako postoje taxi-brodići, koje su (okvirno) cene?

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet dupli post :rolleyes:

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dobra Jela Koliko se sećam postoje taxi brodići, (viđala sam ih parkirane u luci), ali ne znam do kojih plaža voze i koja je cena.

@Nike što se tiče smeštaja, plaža, informacija op Sivoti. slažem se sa @fishbone i 

@sandraivlada.

Dodala bih za smeštaj da sam baš bila zadovoljna sa Ionian hotelom, a naši poznanici su hvalili vilu Lina i naročito vilu Ana (Italijani je daju u zakup i gosti su prošle godine imali interesantan doček sa pićem, kafom i kroasanima:rolleyes:).

Lokacija, higijena, komfor izuzetni za sva tri objekta.

Šta god da izberete, siogurna sam da ćete uživati, ako volite da istražujete, volite pešačenje, prirodu...:srce::rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet dupli post :rolleyes:

Da li uopšte ima tih taxi čamaca, i do kojih plaža?

Bićemo u Sivoti verovatno svega 3-4 dana, imaćemo auto (to je jedna od varijanata), ali volim da znam da li i koje sve alternative imamo - za vozić znam.

edit: Ako postoje taxi-brodići, koje su (okvirno) cene?

Taxi brodic vozi na Piscinu.Cena je 10 eura povratna karta. Lepa je plazica.Ja sam ove godine bila u avgustu tacnije od 15 avgusta.Guzva je bila poprilicno.Meni licno sve je lepse kada je manje ljudi. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sandraivlada

@fishbone

@klubva

Hvala na infu i savetu :cvetic:

Nisam od onih mrzovoljnih. Naprotiv, volim i da iscitam i pitam :)

Putpis sam procitala daaavne 2016. i poceh da citkam sada unazad postove na temi, te cu opet doci i do tih divnih opisa. No kada vreme dozvoli.

Razumecete a nadam se i sloziti, da nije svako uvek u prilici da iscitava 160 strana teksta. Zato jos jednom hvala na povratnoj info :cvetic:

Licno uvek odgovorim ili na forumu ili private, nije mi tesko.

Kako se sve menja, volim da cujem i svezije info, posebno te servisne.

Npr Krf kada smo MM i ja bili studenti i pre 4 godine- nidje veze. Kako u smislu uredjenosti, cistoce, tako i u smislu vila, restorana, poslasticarnica npr. neki prosto vise ne postoje, neki promene kvalitet...

Po ovome do sada iscitanom  mislim da ce Sivota biti finalni izbor za naredno leto :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zelim vam lepo vreme i odlican odmor!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sandraivlada

@fishbone

@klubva

Putpis sam procitala daaavne 2016. i poceh da citkam sada unazad postove na temi, te cu opet doci i do tih divnih opisa. No kada vreme dozvoli.

Razumecete a nadam se i sloziti, da nije svako uvek u prilici da iscitava 160 strana teksta. Zato jos jednom hvala na povratnoj info :cvetic:

Npr Krf kada smo MM i ja bili studenti i pre 4 godine- nidje veze. Kako u smislu uredjenosti, cistoce, tako i u smislu vila, restorana, poslasticarnica npr. neki prosto vise ne postoje, neki promene kvalitet...

Po ovome do sada iscitanom  mislim da ce Sivota biti finalni izbor za naredno leto :D

Ej pa ja to nisam napisala kao kritiku vec kao preporuku.Tad sam bas bila ushicena pa ima puno detalja pa rekoh da se ne ponavljam.Novo sam pisala ove godine u avgustu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sandraivlada

@fishbone

@klubva

Ej pa ja to nisam napisala kao kritiku vec kao preporuku.Tad sam bas bila ushicena pa ima puno detalja pa rekoh da se ne ponavljam.Novo sam pisala ove godine u avgustu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

klubva, sandra, hvala vam.

Sandra, Piscina je Blue Lagoon na jednom od ova dva ostrvceta pored Sivote?

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno!

Nisam tako ni shvatila. Ovo kuckanje se cesto pogresno shvati.

Sto bi rekli SVE COOL ;)

A inace uvek uzivam u citanju Vasih postova, i daaavno ste mi bas pomogli oko Skijatosa, te jos posebnije uvazavam Vase misljenje :):cvetic:

Nadam se da cemo i mi kao sto ste Vi,  @fishbone i ostali forumasi Sivotasi uspeti da dozivimo i istrazimo Sivotu. Bar trecinu vasih avantura dok jos malo ne porastemo :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno!

Nisam tako ni shvatila. Ovo kuckanje se cesto pogresno shvati.

Sto bi rekli SVE COOL ;)

A inace uvek uzivam u citanju Vasih postova, i daaavno ste mi bas pomogli oko Skijatosa, te jos posebnije uvazavam Vase misljenje :):cvetic:

Nadam se da cemo i mi kao sto ste Vi,  @fishbone i ostali forumasi Sivotasi uspeti da dozivimo i istrazimo Sivotu. Bar trecinu vasih avantura dok jos malo ne porastemo :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26046
    Ukupno tema
    869148
    Ukupno poruka