2555 poruka u ovoj temi

Pa to je vila Olga.Na samom setalistu.

 

Prelepe fotografije, ona prva je zaista izuzetna!

Bravo za pogled sa terase!

Plaza Agia Anastazia ili Simpson plaza vam je bas blizu.Mi smo najvise vremena proveli na njoj..Mega Drafi obidjite celu kajakom..Raj...

Levo gledano ka moru od Agia Paraskevi zaveslajte prema plazi Sofis...Prelepi prizori...

Izmenjeno (sandraivlada)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, vila Olga.

Po mom misljenju ima izuzetnu poziciju.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su mi sve favoriti :volim:

Hoćemo! Vaši saveti su neprocenjivi :ljubav:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videh da su u petak izbacili last minute za Stelu. Opet aktuelan 1/4 apartman, izgleda da će me sačekati.:rolleyes: 

Što se tiče cena, 1/3 studio je sada jeftiniji za 18 e ili 6 e po osobi u odnosu na first minute.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@fishbone Lepa preporuka za manastir Giromeni. Mi smo imali želju manastir Kokino Lithari da obiđemo. Pošto putujemo busom, videćemo kakvi su uslovi za rentakar ove godine.:neznam:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@klubva, lep provod u Sivoti! :suncase:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@CiririckaHvala. Sjajno smo se proveli. Jesi li stigla u Sivotu?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@CiririckaHvala. Sjajno smo se proveli. Jesi li stigla u Sivotu?

ako ste u povratku preko Evzoni molim te reci mi dali ste bile na free shopu i dali vredi da prodjem granicu samo za to jer negde sam citao da imalo dobre popuste:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@CiririckaHvala. Sjajno smo se proveli. Jesi li stigla u Sivotu?

Ne, nažalost, prvo smo bili prinuđeni da pomerimo aranžman za narednu smenu, a onda su Grci zatvorili granice :zid:

Čekamo da se situacija smiri i da otvore ponovo, pa kad - tad.

Drago mi je da ste vi uspeli da odete i da ste se lepo proveli. Očekujem hrpu utisaka i fotografija :volim:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ciriricka Ostala sam dužna informaciju za Zavija studio, vila je na brežuljku, ali je pogled fantastčan. Za sve koji dolaze kolima u Sivotu, vile na brežuljcima su odličan izbor, zbog komfora, uređenosti i pogleda.

Razmatrala sam Bela Vistu i Marinelu, one su ka Beloj Vraki. U mojoj smeni bili su gosti i kolima i busom. Svi zadovoljni. Nisu se žalili na pešačenje, čak naprotiv.

Izgleda, sve je pitanje ukusa, ko šta voli.:rolleyes::srce:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me vila Moschos sve informacije vezane za nju velicina apartmana higijena terase mesto gde mogu da se ostave stvari prvog dana pre ulaska i zadnjeg dana pred odlazak bukvalno sve unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko od iskusnih "Sivoćana" može da kaže nešto o vili Magnolija i vili Nirides, u ponudi Atlantica ih ima. Koliko je to "na brdu" za obe vile? Po opisima najbliža vili Nirides je plaža Karvuno, pa me interesuje može li se na toj plaži staviti svoj peškir i suncobran i koliki je to uspon na relaciji vila-plaža? Na slikama mi se oba ova smeštaja jako sviđaju, mada je prihvatljivija cena vile Magnolija, Nirides je baš skup, ali ima bazen, a nama to u popodnevnim satima baš odgovara ponekad. Imam Atlanticov zamenski vaučer pa sam u istraživanju za šta bih mogla da ga iskoristim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gligorije Tek sada videh poruku. Nemam puno informacija za Vilu Moschos, prolazila sam pored vile, lepo izgleda spolja i ima dobru lokaciju. Znam da je Viva radila taj objekat.

@nenka Otprilike znam lokaciju vila, ako idete kolima odličan su izbor! Ako ste autobusom, tu bih razmislila o ovom smeštaju (nezahvalno je komentarisati, ukusi su različite, kao i kondicije)... Brdovito je prilično, još na +35 šetati, ne znam.

Karvuno je lepa, manja plaža. Ležaljke i suncobrani se naplaćuju. Restoran Karvuno je za svaku preporuku, hrana odlična, cene su više od prosečnih u Sivoti. Nisam sigurna da li možete da spustite vaš peškir, posebno u sezoni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka