AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1756 poruka u ovoj temi

antinal je antibiotik,mozete kupiti kod nas enterofuryl istog je sastava ko antinal...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji,

momak i ja idemo u Soma Bay u Intercontinental 28. jula. Ja sam već kontaktirala Milenka i dogovorila ronjenje sa njim i ekipom, pa ako ima neko ko ide u našoj smeni, a ide mu se u podvodni svet neka se javi da bi na Milenko što jeftinije organizovao prevoz tamo i nazad!

Pozdrav,

Ivana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ALLEGRO MOLIM TE POSALJI MI SPISAK ZA ALL INCLISIVE AKO SI GA DOBIO U AGENCIJI.

POZZZ.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ALLEGRO ...please osmeh1.gif...ako imas spisak za ALL, prosledi i meni. Unapred hvala. osmeh1.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,nemam spisak ali cu pokusati iz glave da vam napisem sta ulazi u All Inclusive.

Dorucak,rucak,vecera,klopa na baru izmedju bazena i plaze, bar na plazi,poslepodnevni kolaci u baru u holu,mini bar ulazi ali pazite dobro samo voda,kisela voda i svi sokovi iz mini bara,ne ulaze grickalice i alkoholno pice,na barovima od pica idu sokovi,sve vode,pivo i vino. Bilijar uvece,akvarobik,odbojka na plazi.....i td. Sad pitajte konkretno sta vas zanima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje i a la carte restorani svakodnevno jel? uz rezervaciju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste uz 24h. predhodnu rezervaciju i mozete svaki dan ici ako zelite u ala kart restorane.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Allegro dobio sam neki papir all inclusive usluge iz agencije,tamo koliko mogu da vidim all vazi do 24.00 sata a kasnije se placa,dali znas nesto o tome.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve usluge All Inclusiva pocinju od 12.h. a zavrsavaju se u 24.h.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na prelepim opisima, posebno Allegru :) posto smo uplatili za 19.9. definitivo sam zadovoljan sto smo to i uradili! :)

Da li neko ide u tom terminu ili se preklapamo!?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Alegro vidio sam da hotel ima i azijski restoran, ulazi li i on u all.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi ala-kart restorani ulaze u All.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Vlatila sam se pre nedelju dana iz Intercontinentala i bilo je fenomenalno. Hotel je predivan, plaža i bazeni takođe. Ne sećam se kada sam se poslednji put ovoliko kupala na moru, nisam izlazila iz vode. Allegrov opis je skroz na mestu, tako da hotel toplo preporučujem, a svi oni koji su već uplatili biće i više nego zadovoljni. Uživajte!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanje za sve koji su se vratili - koliko treba autobusu od aerodroma do hotela i koji je InterC po redu za ostavljanje putnika?Hvala unapred na odgovoru !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel je na 50-tak kilometara juzno od Hurghade....sve zavisi od organizacije agencije....ako vas vozi standardan bus, moguce je da svracate redom u oblast gde su sUNRISE SELECT GARDEN, DESERT ROSE, ALBATROS....pa onda ide Makadi bay......i tek onda ABU SOMA...moguce je da vas mini bus vozi direktno sa aerodroma u hotel,...zavisi kako je agencija organizovala...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868365
    Ukupno poruka