AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1814 poruka u ovoj temi

Izgleda da se svi ustežu, pa ništa evo ja ću, skoro sa lica mesta:

Sentido je klinički mrtav već preko nedelju dana. Sauna bez klimatizacije u sred leta u sred Afrike, bez ideje ili odgovora na krizu koju neće skoro rešiti. 

Jedan od najboljih hotela u totalnom raspadu, i to ne samo zbog klimatizacije. 

Zaobići, u širokom luku. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitao sam u grupi na fejsbuku pre nedelju dana da imaju problem sa klimom, jel to znaci da klime ne rade kako  treba u celom hotelu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Procitao sam u grupi na fejsbuku pre nedelju dana da imaju problem sa klimom, jel to znaci da klime ne rade kako  treba u celom hotelu ?

Sentido ima centralnu klimatizaciju. U hotelu je pakao. Zaposleni, verovatno i zbog toga, ne nose maske, što je dodatni džez. 

Oprostite zbog grešaka, kucam s mobilnog  a ne sa kompjutera kako inače radim. 

Izmenjeno (Jason Bourne)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

..Šteta bi bilo da propadne tako dobar hotel ako su zaista u problemu sa klimom... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pamtim Palm od proslog septembra u nekom lepom svetlu, bas mi je zao sto se dogadja.

Jason, jeste li vi tamo sada ili dobili zamenski hotel? Citala sam na fb.. bas bas steta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Bas steta, ispade dobro da sam bio pocetkom jula, bilo nam je super.

Jos smo mislili da idemo i sledece godine.

Secam se jedne godine u pokojnoj Grand Plazi je nestala struja na sat vremena uvece, to je pakao bez klime.

Izmenjeno (lalex)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pamtim Palm od proslog septembra u nekom lepom svetlu, bas mi je zao sto se dogadja.

Jason, jeste li vi tamo sada ili dobili zamenski hotel? Citala sam na fb.. bas bas steta.

Deo ljudi je dobio premeštaj, ali ni s tim ne ide lako, koliko sam razumeo lokalne vodiče. Nešto njih je prebačeno u Sheraton, nešto u Movenpick, koliko znam (što je cenovno i po još dosta parametara znatan downgrade, ali ko za to pita "dok Hilandar gori") 

Opširno i detaljno ću po povratku, kao što rekoh mobilni mi baš i nije najomiljenije sredstvo za ovu vrstu komunikacije

Izmenjeno (Jason Bourne)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je sad situacija? Prijatelj treba da ide za koji dan i sad ne zna šta da radi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam informacije, ako ih budem dobio, objaviću. 

Najbolje bi bilo da pita direktno agenciju koja bi morala da ima saznanja o situaciji, shvatate da se svi prave "malo blesavi" (agencije su i dalje slale ture tamo, iako problem postoji od 31.jula i vade se na hotel; hotel se opet vadi da je agencijama na vreme prijavio problem, dakle klasičan uigrani pingpong preko leđa klijenata) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam saznao da klima i dalje ne radi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Klima u Palmu radi od jutros. U sobama je ledara, dok je u hodnicima, restoranu i lobiju znatno spustena temperatura. Pozdrav iz Hurgade.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi je zao. Prvi put Egipat proslog septembra i prvi put Palm, uz manje od 20% gostiju, birali lezaljke koje cemo koristiti, kako se pomeralo sunce tako se pomerali i mi na nove slobodne lezaljke..mir, prostranstvo, hrana nam bila odlicna..bas steta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895438
    Ukupno poruka