AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1756 poruka u ovoj temi

Samo da vam se javimi iz Palma... Kako je propao Tomas Kuk I Nekerman, ovde nema ni E od engleza, a nemaca na prste jedne ruke ima. Kad sam stigao u sredu jutro, na aerodromu je bilo samo desetak kombija, ni jednog autobusa.  Hurgada bukvalno umire polako. U hotelu sem nas iz kontikija, gde dolazimo dnevno u proseku desetak, kao I poneki Ukrajinac, drugih gostiju kao I da nama. Pardon, I neki Cesi su tu. Na plazi meets bukvalno koliko hoces. Prvi red se popuni ovima sa decom do jedno 9h, a ostali redovi onako, svaka druga prazna. U Caribijenu je jos I gora situacija. Plaza im je skoro pa prazna. Licno, bio sam zabrinut da li ce se to odraziti na kvalitet usluga, ali ima bukvalno svega u izobilju, kao pre dvadesetak dana.. Samo se oseca na osoblju, smanjen im je broj. Vreme je super, danju toplo, nocu se spava sa otvorenom tersom bez klime. Prva dva dana je duvao neki bas hladan vetar, mislio sam da sam nagrabusio, ali vec od danas je opet vrucina, a more je bas toplo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otkazano je oko 30hiljada rezervacija,ne za Palm,nego uopsteno.Ne cudi me sto prazno.

E sad bi trebali nasi da spuste cene:djavolko:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ничему још није крај. Банкрот у схватању западних народа је нормална ствар. Ако је пропао Кук нису пропали и нестали туристи. 

Сем тога, у Палму се иначе никада није ни чуо енглески језик. И прошле и ове године махом српски, руски, (Украјинци),  немачки (Аустријанци) и углавном арапски. 

Палм би пукао и без овог скандала са ТК јер то и заслужује обзиром на своје поступке према гостима и схватање туризма. Ни та плажа ни онај спруд нису довољни за опстанак на сцени. 

Да су прошле год., продали хотел на време другом, Бог би их видео. Сада нека се суоче са својом истином. Стигло их је са друге стране.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Milice, kod mene u hotelu samo se juce prijavilo oko stotinjak ceha. Interesantno, mahom mladi ljudi. Izuzetno kulturni, fini I vaspitani.

Inace, koliko vidim, sezona je u punom jeku. Ono sto sam video u dolasku je bila samo smena gostiju. Jutros na plazi, malo je falilo da ostanem bez lezaljki, koliko je popunjenost u hotelu.

A za sutra sam zakazao posetu u Hurgadu, pa se cujemo. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim u Srbiji vreme uzas. Ovde prijatnih 33c , a more 29c .  Vetar duva, ali je i izuzetno prijatan. Plaza je popunjena malo vise od pola. Sve u svemu, uzivanje. :D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem za par dana u ovaj hotel preko Big Blue agencije. Da li da kupim porodicno putno osiguranje preko njih (mislim da im je u ponudi AMS ili DDOR...ne secam se) ili je svejedno koje putno osiguranje uzimam? Pitam zato sto sam cuo da u sklopu hotela postoji i bolnica, pa reko mozda postoji neko osiguranje koje ima dil sa tom bolnicom. Mada kapiram da je to malo verovatno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ti odgovorim kratko. Kao prvo, to nije bolnica, nego ordinacija, koja je otvorena 24h, inace je u sklopu hotela. Inace, kad sam morao nesto da posetim ordinaciju, isao sam preko Kontikija, i polisa je bila uzeta kod njih, vazila je.. Ali, koliko cujem isti je gazda i Kontikija i Big blua, pa sad nemam pojma. Mislim da bi ti bilo najbolje da proveris u Big bluu da li njihova polisa pokriva ordinaciju u hotelu, to bi bilo najjedostavnije.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me kakav je kvalitet i ispravnost hrane u hoteli i da li je to nesto na sta se mora obratiti paznja 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O tome se dosta pisalo na ovoj temi. Nisam bila gost hotela, no uvek o njemu pročitam komentare, zamerki na ispravnost hrane nije bilo. Mali broj se žalio na vrstu, mada je moj utisak da se u ovom hotelu može dobro i kvalitetno pojesti. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da se javim iz hotela,vreme je lepo,voda malo hladnija,vetra skoro i da nema.Za sada zadovoljni

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da,hvala za savet,

upoznali smo i druzili se sa svim zivotinjkama na koje smo naleteli.Ima dosta leptira i kad lete okolo je predivan prizor.Nije guzva u hotelu tako da je nama bas lepo

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868463
    Ukupno poruka