AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1750 poruka u ovoj temi

Tako je i na Majorci u Iberostar hotelima, neki su na hb, neki na all usluzi i moraju da pitaju za broj sobe. Mislim da o ukusima ne treba raspravljati, bitno je da svako izabere hotel prema sebi i da se tamo oseca prijatno.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narukvice mi ne smetaju.Nek ih stave u razlicitim bojama i da ne dave onda.Uzimam i za sebe i za dete stalno nesto,tad je i moja majka bila sa nama,a nije znala engleski..doslo mi da napisem na čelu broj sobe.Jer ovo je banalno..bar na plazi ili voda za ruckom..nije to neka ekskluzivna vecera ili usluga u sobi pa broj sobe..rucak,mi sedimo,konobar pita sta cemo,rekoh vodu.Donese flasu vode..i broj sobe..Ma daj..

Ispada da su u Romi bolje to odradili:hahaha:.Na HB,nema narukvica,dor.-vecera i onaj buckuris od sokica u aparatu za vreme jela.I to je.Ovi sa narukvicama bili nobles:hahaha:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitali su prosle godine za broj sobe, al ne tako cesto. Npr konobar u restoranu samo jednom, i u baru na plazi i u lobiju.. Ne znam kako al te zapamte. To mi uopste nije smetalo, vise mi smetajh one narukvice. 

Ono sto meni fali u ovom hotelu pa stalno ovde zapitkujem, vezano za hranu. Nema ribe i morskih plodova ? bila je neka riba pitaj Boga sta je ono i kao neki rzoto sa morskim plodovima ni P od plodova.. Mislim da bi ovakv hotel barem jednom u 10 dana trebao da ima ovakva jela u ponudi. Na stranu to sto generalno  volim ribu, AMAN hocu na moru da je jedem! 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nize rangirani hoteli su u 10 dsna imali najmanje dva puta ribu. Pored toga u ponudi je bio susi, jagnjetina, govedina,curetina u komadima koje su sekli na lice mesta. Konkretno mislim na hotel Minamark (prosle godine)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Merakiju takodje. Ako ne svaki dan, svaki drugi je sigurno bila neka vrsta ribe, sto na zaru fileti, sto cela pecena, preukusno. Ali i tu su se nasli neki pa im nije valjala hrana ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Риба је медитеранско јело. У Египту ваља јести само роштиљ месо. Јагњетину и рибу не знају да спреме.

Мене и моју супругу смарали су питањима о броју собе читавих 19 дана 4 пута дневно.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Sphinx resortu je cini mi se svakog dana bila neka riba. 2x su bile lignje i 2x rakovi. A daleko je jeftiniji od Palma... 

Jagnjetina je bila odlicna, curetina takodje ?

Da budem iskrena, palo mi je na pamet da im je mozda glavni kuvar neki Srbin ?

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vezano za ribu, ovo je odgovor sa Trip Advisor-a od malopre:

" Hi, yes there are fish options in the main restaurant, also the Greeks do a wonderful local fish which is delicious. "

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitali su prosle godine za broj sobe, al ne tako cesto. Npr konobar u restoranu samo jednom, i u baru na plazi i u lobiju.. Ne znam kako al te zapamte. To mi uopste nije smetalo, vise mi smetajh one narukvice. 

Ono sto meni fali u ovom hotelu pa stalno ovde zapitkujem, vezano za hranu. Nema ribe i morskih plodova ? bila je neka riba pitaj Boga sta je ono i kao neki rzoto sa morskim plodovima ni P od plodova.. Mislim da bi ovakv hotel barem jednom u 10 dana trebao da ima ovakva jela u ponudi. Na stranu to sto generalno  volim ribu, AMAN hocu na moru da je jedem! 

@Mirjana Jovanovic Ove godine je svakodnevno bila riba na rostilju, ali samo za rucak.. riba se zove Sjoor !? Nemam kukicu, S kao sank, kao sator, kao sah.. Riba je vise nego vrh spremljena, prosto neverovatna koliko je ukusna. Ukusnija od restorana Star fissa. Morske plodove su servirali samo jednom,posto imaju tematske veceri, pa kao vece Italije petkom, Kina subotom i tako dalje.. Bilo je za Kinu, ako se ne varam.  Bio je i neki susi, ali neslavno je prosao, narod ga je izbegavao u sirokom luku. Mislim da je stvarno glupo imati ribu svakodnevno za rucak, a rostilj za veceru, po meni bi trebalo da je obrnuto, ali ko mene pita... Riba se pece u onom elektricnom rostilju u samom hotelu, dok je rostilj za veceru pored bazena, na cumur. 

Izmenjeno (Ssone)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И мени стигло прекјуче. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoc sam dobila izvinjenje od njih,kao sistem ovo ono,greska..Kao da su me culi,hah.A nisam im ja pisala nista.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ма очепио их Шоне јутрос и рекао да те не узнемиравају. :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kazu da su hakovani:D,a laž.Jer svake godine tako 2-3 puta godisnje.Isto kao kad sam bila i sedela u kafeu gde je kite surfing spot..u caskanju sa vlasnikom tadasnjim-nas covek,i zena mu..pa kao da urade intervju,a bice na nekoj Tv nasoj gde besedim kako mi lepo i tako..a oni ce za uzvrat da pricaju sa vlasnikom i da imam neke beneficije..glat sam odbila,to mi toliko odurno da nemam reci.Lepo mi bilo svakako,sem onog sto sam iznela kao sitne mane,ali sto ne volim kad neko hoce na kvarnjaka i na tom nivou da "diluje".Vecito oko ovoh hotela neki "issue"..te ono kad izbaceni jer United il Trinity nije platio..te ekskluzivnost prodaje u toj i toj agenciji..furanje neko ko da hotel spejs šatl..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, kako meni niko ništa ne nudi nego uvek ja moram da tražim... i obično ne dobijem.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867454
    Ukupno poruka