AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1686 poruka u ovoj temi

..a da je bio "isluzeni matorac" bilo bi lakse?:hahaha:

Ajmo malo kulture,zaista,ne mora Vivaldi biti.

Mogao si ti onda da preuzmes kad sviras 5 instrumenata,pa da piju gosti do zore,a ti da istrosiš upravu na piću :hahaha:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Balkanac82

Nemoj da iznosis misljenje o Palm Royale da te ne bi prijavili vlasniku hotela i upravi istog. Jos i ako isto ucine i predstavncima ovdasnjih agencija, sta ces tad?

Zar ne vidis kako ne smes komentarisati uslugu, higijenu, prilaz od Carribiena...

?

Bio sam u Palmu 2017. i osim plaze sa kojom sam odusevljen i ljubaznosti osoblja, puno toga bi moglo i moralo biti bolje. Svakako, i bolja atmosfera u lobi baru. I brze reagovanje na moju zalbu prvog dana u vezi stanja u kupatilu, kako ne bi cekali pet dana na otklanjanje kvara. Smem li nabrajati jos? Ipak ne. Ne bih da i mene prijave.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni dosli klimu da poprave istog momenta.I dete bacilo dasku za plivanje,zakaci se na vrh drveta,ja zvala recepciju..poslase momke da skidaju stapovima za ciscenje bazena.Ima tu stbari koje me nervirale,ali mene u svakom hotelu nesto nervira.

Atmosfera je shodno gostima,a fura se mirniji fazon.Take it or leave it.Menjas hotel-nije to neka mudrost.Smaralo me ono za obrocima,broj sobe kad uzimas vodu il nesto..Daj oladite bre..to me nerviralo strasno.I odredjeni kokteli u All usluzi-prilicno pathetic..no dobro,zato vise nisam isla..suma sumarum-dobar je to hotel,ima neki nivo,ali not my cup of tea,ipak.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio prosle godine u Palmu, i mogu vam reci iz prve ruke, da je bio popunjen skoro pa 100%. Ali, to se i ne primecuje, jer uglavnom ta ciljna grupa koja dolazi u Palm i koja mu se skoro pa redovno vraca, je ciljna grupa kulturnih ljudi, ma bilo gde i odakle da dolaze. Jako interesantna stvar, tamo prazilukovici ne dolaze, a ako se kojim slucajem i nekako usude i da dodju, jednostavno se tu ne osecaju prijatno, jer tamo nije njihov prirodni ambijent. Umesto da sa zvucnika odzvanjaju Cece, Jece, i ostale pinkove zvezde i zvezdice, u lobiju vam sviraju Vivaldija, ako nije puno kao oko, a ako ima i omladine neki put, menja se program i krece se sa Klajdermanom...   Tako. da prazilukovici u principu mogu da odu u Palm, ali samo jednom i nikad vise, jer naprosto im tamo ne prija, ne osecaju se svoj medju svojima. P.S. Inace, u Palmu je interesantna stvar da se gosti ne druze po principu nacionalnosti, vec je to idividualna stvar, iz razloga jer tamo dolazi do izrazaja multikulturalnost na videlo, i to je to. Zavrsicu post sa latinskom izrekom koju je cesto koristio moj bivsi Profa...Similis simili gaydet. Pozdrav i svako dobro.

gaudet

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za trenutak sam pomislio da sam na.nekom inostranom forumu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• shania
  • Naša statistika

25894
    Ukupno tema
    862501