AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1756 poruka u ovoj temi

..a da je bio "isluzeni matorac" bilo bi lakse?:hahaha:

Ajmo malo kulture,zaista,ne mora Vivaldi biti.

Mogao si ti onda da preuzmes kad sviras 5 instrumenata,pa da piju gosti do zore,a ti da istrosiš upravu na piću :hahaha:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Balkanac82

Nemoj da iznosis misljenje o Palm Royale da te ne bi prijavili vlasniku hotela i upravi istog. Jos i ako isto ucine i predstavncima ovdasnjih agencija, sta ces tad?

Zar ne vidis kako ne smes komentarisati uslugu, higijenu, prilaz od Carribiena...

?

Bio sam u Palmu 2017. i osim plaze sa kojom sam odusevljen i ljubaznosti osoblja, puno toga bi moglo i moralo biti bolje. Svakako, i bolja atmosfera u lobi baru. I brze reagovanje na moju zalbu prvog dana u vezi stanja u kupatilu, kako ne bi cekali pet dana na otklanjanje kvara. Smem li nabrajati jos? Ipak ne. Ne bih da i mene prijave.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni dosli klimu da poprave istog momenta.I dete bacilo dasku za plivanje,zakaci se na vrh drveta,ja zvala recepciju..poslase momke da skidaju stapovima za ciscenje bazena.Ima tu stbari koje me nervirale,ali mene u svakom hotelu nesto nervira.

Atmosfera je shodno gostima,a fura se mirniji fazon.Take it or leave it.Menjas hotel-nije to neka mudrost.Smaralo me ono za obrocima,broj sobe kad uzimas vodu il nesto..Daj oladite bre..to me nerviralo strasno.I odredjeni kokteli u All usluzi-prilicno pathetic..no dobro,zato vise nisam isla..suma sumarum-dobar je to hotel,ima neki nivo,ali not my cup of tea,ipak.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio prosle godine u Palmu, i mogu vam reci iz prve ruke, da je bio popunjen skoro pa 100%. Ali, to se i ne primecuje, jer uglavnom ta ciljna grupa koja dolazi u Palm i koja mu se skoro pa redovno vraca, je ciljna grupa kulturnih ljudi, ma bilo gde i odakle da dolaze. Jako interesantna stvar, tamo prazilukovici ne dolaze, a ako se kojim slucajem i nekako usude i da dodju, jednostavno se tu ne osecaju prijatno, jer tamo nije njihov prirodni ambijent. Umesto da sa zvucnika odzvanjaju Cece, Jece, i ostale pinkove zvezde i zvezdice, u lobiju vam sviraju Vivaldija, ako nije puno kao oko, a ako ima i omladine neki put, menja se program i krece se sa Klajdermanom...   Tako. da prazilukovici u principu mogu da odu u Palm, ali samo jednom i nikad vise, jer naprosto im tamo ne prija, ne osecaju se svoj medju svojima. P.S. Inace, u Palmu je interesantna stvar da se gosti ne druze po principu nacionalnosti, vec je to idividualna stvar, iz razloga jer tamo dolazi do izrazaja multikulturalnost na videlo, i to je to. Zavrsicu post sa latinskom izrekom koju je cesto koristio moj bivsi Profa...Similis simili gaydet. Pozdrav i svako dobro.

gaudet

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za trenutak sam pomislio da sam na.nekom inostranom forumu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ako i dalje nema koriscenja hrane i pica u Palmu nakon check outa,to je stvarno losa odluka i bdzveze skroz.

Prosle godine sam bio gost Palam-a, pocetkom septembra meseca, i niko mi nije postavljao bilo kakva pitanja tipa zasto koristim restoran zadnju noc., prakticno do pred sam polazak putem aerodroma, Zaista mi je strana ova prica. Ali, kako idem opet u Pal za par dana, objektivno cu preneti da li je ta informacija tacna, ili ne...  Meni je Palm ostao u bas lepom secanju, pa mu se ove godine i vracam opet.Ali, razlicitosti treba da nas krase, a ne udaljavaju i stvaraju razdor. Nametati svoje misljenje okolini nekim agresivnim metodama, to je neka zaostala prica iz nekih davno proslih vremena, Uostalom, svako ima pravo na svoje misljenje, kao i pravo da to svoje misljenje podeli sa ucesnicima u diskusiji, ali nije korektno tudja misljenja nipodastavati i izvrcati ruglu i podsmehu, to je naprosto nedopustivo. P.S. U ovom postu na tebe se odnosi samo prva recenica, cisto da ne bude zabune. 

Izmenjeno (Ssone)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jа памтим ко' сада да се дешава, 19. дан нашег боравка у Палму, дакле последњи, жена и ја у 12:30 долазимо из Спа центра са последње масаже у главни ресторан на ручак само да ја са ногу попијем каркаде чај и да одмах одемо да се одјавимо и да се вратимо у тај главни ресторан да нормално ручамо. Гле, док точим онај каркаде, из оног ћошка где точе пића два конобара машу ми машу рукама и смеју се и говоре типа: довиђења, гуд бај.... Ја то нисам схватио нити реаговао. Мислио сам да је можда махање упућено као неки вид зезања. Тек када су ми кроз пар минута на одјављивању на рецепцији саопштили да немамо права више ни на бесплатну чашу воде мени постаде јасно чему оно махање и поздрављање. Па они у ресторану не само да памте фаце гостију него тачно знају кроз компјутер коме и када је последњи оброк, и наравно да би вам ускратили оброк на који немате право и ни да трепну натерали вас да испразните тањир и вратите храну у посуде. Е зато је то Сентидо-Аушвиц а не хотел. Место у коме и на свако ваше добар дан они постављају питање о вашем броју собе. Ни не седне гост за трпезу још, а они одмах кроз компјутер учитавају дал' ће те им случајно појести тањир супе после чек аута, док њихови домаћи гости остављају две трећине непоједене хране за собом која завршава у ђубрету..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preko naših agencija All se koristi do polaska na aerodrom i Check out je u 18h,kad dolaziš u sopstvenoj režiji vrvtn je drugačija situacija.. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А које то наше агенције сем Биг Блуа раде Палм?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Radi Matico, radi Faros. Ali je u Big Bluu najjeftiniji definitivno, razlika je velika u odnosu na ove dve.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Палм ради само Биг блу. Такав уговор је ове године направљен са хотелом. Знам из прве руке. Матико и Фарос немају уговоре са хотелом, могу само да препродају аранжмам

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne razumem se, sta god, vidim da ga imaju u ponudi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam isla preko Kontikija..dosta povoljniji nego ove godine za 200e

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Big blue i Kontiki su ista agencija. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26045
    Ukupno tema
    869099
    Ukupno poruka