AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1824 poruke u ovoj temi

IMG-20210806-WA0005.jpg

IMG-20210806-WA0006.jpg

IMG-20210806-WA0010.jpg

IMG-20210806-WA0012.jpg

P1080442.JPG

P1080449.JPG

 

Bas mi je zao.

..bas steta.

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slika iz 2012. radi poređenja 

P1020051.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, bas izgleda lose.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jason Bourne

Preterujete, imali ste taj peh sa klimom i sad ispade kao Caribbean, a ne moze da se poredi.

Slazem se sa vama, te sklopocije na naduvavanje im ne trebaju, klopa bi trebala biti raznovrsnija, ali je ipak ukusna, nije zacinjena arapski.

Sto se tice covida, u AWB, koji je skuplji i noviji, ni escajg ne pakuju, ovde bar pakuju, a  i peskire za sobu daju u najlonu.

Lezaljke pa nisu bas tako blizu kao u Caribbeanu i imaju sundjer, a plaza je dugacka i moze se osamiti u Quiet Zone.

Generalno treba vise uloziti novca.

Zasto niste presli u Sheraton, bio mi je prijatelj pocetkom avgusta u Palm i dosta ljudi je tamo preslo ?

Ovo nam je za nauk da znamo da kad se tako nesto desi, kao kad crkne centralna klima, da odma trazimo premestaj. Verjujem da bi ishod bio isti i da se u nekom drugom hotelu tako nesto desilo, mislim na zavlacenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se sa vama sve slazem sem dela poredjenja sa Caribbeanom posto sam video na sta ono lici.

Ja se samo nadam da ce se nesto promeniti jer smo bili mesec dana pre vas i super nam je bilo, a voleli bi da ga ponovimo.

Meni je najvise smetalo to sto smo dobili samo jedan kljuc, receno mi je "u poverenju" da je hotel star i da je kompanija koja je radila te kljuceve bankrotirala i vise ne postoji.

Ako bi hteli da menjaju kljuceve morali bi ceo sistem da promene sa svim vratima.

Sad dolazimo do klime gde se oni sad vade na uzastopne nestanke struje u Soma Bay-u, mada zasto onda drugima nije crkla. Sada mi na pamet pada da nema nesto veze sa staroscu hotela pa da se taj deo tesko dobavlja i sta sve jos moze da crkne, a da nemaju brzu opravku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravio sam u Palmu sa suprugom i detetom od 4 godine u periodu od 30. 07 do 10.08 2021g, bas u vreme kad se pokvarila klima. Nije bilo tako strasno nije nam ni padalo na pamet da menjamo hotel i ovako smo ceo dan provodili na plazi. Hotel je sasvim ok za tu cenu od 800€. Ali je sigurno bio jos bolji pre 10 godina. Usluga je u zadnje vreme opala u vecini hotela pa tako verovatno i u Palmu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš su vas odrali, ja kad izbacim cenu karte, recimo 250 eur da je, dobijam da me je noćenje koštalo 42.31 eur, nikako 80 eur,

Ne znam kolika je usluga agencije pa i nju da odbijem.

Primetan je manjak ljudi, taj momak u Beach Bar-u, bio je visok, Ahmed se zove,

imao je previše posla, kad mu dođe  gužva posle doručka i ručka jedva postizava.

Verovatno je kao što kazete da pare upumpavaju u taj novi hotel.

Bilijar u Džoni bar-u je loš jer kugle koče (ne održavaju čoju) i sto vuče. mada je nisam još našao bilijar sto na primorju da je dobar.

Ja sam siguran da mi izbor nije bio loš kako vi kažete, i klima nam je radila. Da nam klima nije radila, pa žena bi me u top stavila. Ja sam imao problem da je prejaka bila pa sam pera okrenuo od nas ka TV-u iako se iz kreveta ona i ne vidi.

Vi imate prava da napišete šta hoćete pa i da preterujete jer ste svedok jednog fijaska, nemojte da mislite je neko protiv vas.

Meni više čudi što vaš zadnji post, koji je ostrašćen više od prethodnog, ljudi lajkuju, a krava umire, i to jedna od omiljenih.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dodao bih da su ljudi koji su prvi put došli u Egipat ove godine, koje smo tamo upoznali, a došli su na preporuku prijatelja u Palm, rekli: "Gde smo mi letovali svih ovih godina...".

To su obrazovani ljudi sa ukusom, mahom letovali u grčkoj, ali i u njihovim hotelima.

Tako da svaka medalja ima dve strane.

Ja nikog nisam tamo čuo da se žali na Beach Bar, da su suncobrani preblizu jer i nisu ili da su baš razočarani. Pre nas su bili ljudi, oko 60 godina stari koji letuju često u Palm-u i samo su nam lepe stvari rekli i bili su zadovoljni to im se vidi i na licu.

Gledajući vaše slike malo sam se začudio jer ja nisam imao taj osećaj  blizine i ne mogu da se setim razmaka između redova, a ima samo tri reda. Levo i desno neke su bliže, neke dalje, nema ni govora o čitanju :). Ne bi to trebalo da obeshrabri ljude.

Kao što rekoh ima Quiet Zone kome treba samoća i tamo nema ljudi, bukvalno na 10m, prazno skoro sve. I naravno postoji varijanta za 15 eur, specijani lux komplet sa sve zavesama :).

 

Izmenjeno (lalex)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ostrašćen nije prava rijec, prije je to strastven. Zasto ne reci da krava umire, nego se praviti da je je zivahna kao i ranije? Kad ocigledno vise nije (sto se i vidi po njegovim fotkama)? Zasto ne prihvatiti jedan koncizan, dinamican, vrcav i nadasve slikovit - k'o pikadom u centar pogodjen feedback? Zasto replika na repliku? Dovoljno je jednom reci, "meni nije to sve tako izgledalo" pa svoj komentar i to je to. Nego svako malo "cek jos ovo... aha i ovog sam se sjetio", "aha sad cu ja njemu - "Vas su odrali"".. itd...itd...itd...

 

Jeste baš je strastven ;), ja kad dohvatim ženu sve puca od strasti,

Nego držite se vi teme ako imate nešto iz prve ruke, u suprotnom imate temu Kafić

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/2064-kafić/

pa tamo možete da igrate pikado i pišete vrcave komentare.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@lalex, zašto smatrate da Vi treba da prozivate ljude kojima se dopala poruka @Jason Bourne, valjda imamo pravo na to...bez Vašeg blagoslova??? Takodje, Vi usmeravate članove @Srky na po Vama odgovarajuće teme ??? 

A šta radite sa svojom ženom nije tema ovog Foruma.....

Lično mi je drago da je Vama bilo lepo i da će krava valjda da pretekne....

 

Zato što ja taj komentar (govorim o poslednjem Bornovom komenatru ) gledam kritički, a ne zato što eto čitam neku vest.

Jedan potpuno nepotreban i dugačak komentar u kome se sopstveni narod naružuje.

Narod koji je nadživeo tri carstva, Rimsko, Austrougarsko i Otomansko.

I još neprimereno proziva prethodni komentar, sasvim kulturan.

Idemo van teme pa eto zamolio bih vas da se držite pravila foruma i da iznosite korisne komentare koji se drže teme bez namere da se neko oseti neprijatno.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, interesuje me bar na plaži, šta se služi i da li u njemu ima neka varijanta nekog ručka? 

Pozdrav svima, interesuje me bar na plaži, šta se služi i da li u njemu ima neka varijanta nekog ručka? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka