AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1824 poruke u ovoj temi

pozdravi brku muhameda u glavnom restoranu i ahmeda u grckom :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, ali prvo Validu, a onda sve ostale..:D Kacim slike kad stignem, one mnogo vise govore od reci...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super Shone, ocekujem izvestaj. Pre svega sto se hrane tice ima li promene? Podigli su cene ove godine nadam se i nivo usluge i bolji kvalitet hrane. Uzivaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ssone, jel stize uskoro izvestaj? :-)

Danas bi trebao da prelomim konacno, dilema je izmedju Sentido Palm Royale vs Caribbean World Resort.. Znacajna je cenovna razlika, i pitanje je da li vredi tolika razlika u doplati.

Idu mama, tata, bebce - 19 meseci, i baka :-) U dve odvojene smestajne jedinice.

 

P.S. Pozdrav svim forumasima, odlican izvor informacija - vec duze vreme pratim, al se tek danas uclanih :-)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste li imali all inc do kraja poslednjeg dana? Doplacivali sobu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro pitanje. 

Vidite, kako smo putovali preko Filip travela, tako sam od njih i dobio sms predzadnjeg dana da nam soba vazi samo do 12h sledeceh dana a da pice i hranu posle tog vremena doplacujemno u hotelu, ali zato plazu mozemo koristiti koliko hocemo?!?!?!

Medjutim, Valide nam je dan ranije samoinicijativno produzila sobu do 18h, kao da smo gosti Kontikija ili Big blua, tako da smo ostali u sobi pod uslovima koji vaze za Kontiki i Big blue, a to je da se soba koristi do 18h, a posle toga se ne placa nista od konzumiranja hrane i pica u hotelu, do dolaska kombija za put aerodroma. Zaista sam prijatno iznenadjen menadzmentom hotela, kako ljubaznoscu, tako i brigom za goste. P.S. Inace, All inc, se ne podrazumeva automatski, jer sam informisan da pojedine agencije iz Engleske ako se ne varam, imaju u ponudi hotel ali samo sa doruckom i vecerom, bez rucka?!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima hrana, jel drugacija nego prosle godine? Pod tim mislim bolja, jer su podigli cene  a nadam se i raznovrsnost hrane

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uopste ne mora da znaci da je hotel podigao cene.Npr.avio karta je ove god.skuplja za 100e u odnosu na proslu god.Plus,kolko agencije uzmu da zarade u zqvisnosti od popularnosti hotela.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mene zanima hrana, jel drugacija nego prosle godine? Pod tim mislim bolja, jer su podigli cene  a nadam se i raznovrsnost hrane

 

I mene to isto zanima. Znacajna je razlika u ceni izmedju Caribbean i Palm (oko 250eur po osobi je skuplji Palm)...Koliko sam informisan, plaza je slicna, Palm je mirniji sto se tice zabave/animacije....Gde se vidi ta razlika u ceni? Hrana? Usluga? Sobe? Cistoca?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono sto ja mogu da ti kazem, sto sam ja cula i videla je sledece. Plaza Palma je lepsa za nijansu iako se radi o istoj obali, mirnija je. Setala sam jedan dan do Caribiena veca je guzva na plazi, valjda je manja plaza pa se vise osrti, lezaljke su jako blizu jedna do druge nisu odvojene kao u Palmu pa nemas tu neku privatnost, ima mnogo vise Egipcana zena u burkama koje se kupaju (sad ce verovatno da me napadnu dezurni sa konstatacijom "pa sto si isla tamo") dok je Palm vise evropski orjentisan. Kao kosnica na plazi.. Ja imam malu toleranciju na guzvu pa je meni to smetalo mozda nekom ne. 

Dosli smo busem prvo do Caribiena i videla sam hotel spolja samo, izgleda malo oronuo i manje je luksuznijj od Palma, i nikakva kontrola recimo do hotela, a na putu do Palma 2x te zaustavljaju i unutar hotela te kontrolisu u Caribienu tada niko. 

I ono sto sam od gostiju cula. U povratku kad smo isli do aerodroma jeste da su se zalili na hranu. Da su 10 dana jeli isto, tj sve na istu foru spremljeno. 

Eto, toliko ja mogu da ti pomognem naspram onog sto sam cula i videla, u Caribienu nisam odesela tako da ne znam za vise. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka