AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1824 poruke u ovoj temi

Apsolutno si u pravu samo je stariji clan Kiriazi sa ulaza desno portret a sa leve strane sin big bossa Kiriazi-a.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako npr. želim da popijem piće u sobi, da li postoji room service ili sama moram da odem po njega?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima rum servis za jelo i pice ali se sve dodatno placa kad se narucuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Allegro caffe na kompletnom izvjestaju...

To nam je trebalo....:klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima rum servis za jelo i pice ali se sve dodatno placa kad se narucuje.

Znam da je pitanja bilo i previse, ali vidim da ste zaista spremni da nam maksimalno docarate sve. Ono sto me jos zanima, obzirom da ne planiramo izlaziti van hotela, a navikli smo gdje god idemo, ima li u samom hotelu ponuda za kupovinu?Mislim na njihove suvenircice i djijdjice. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hotelu ima da se kupe suveniri ali nije neki izbor narocit a bogami ni cene. Sve sto budete hteli a imacete dovoljno vremena kupite na aerodromu u povratku posto kad predjete carinu u aerodromu imate sigurno tridesetak obicnih prodavnica sa suvenirima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To znam, prosle godine smo bili u Hurgadi. Svako vece smo setali. Ne znam kakva je ovdje organizacija uvece. Iskreno, ne zelim da spavam u 21. Bar vecina nas, suprug to zarko zeli!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već pitah negde pardon.gif ali pošto smo i ovde pričali o netu da vas priupitam: da li znate da li može da se iskoristi usb stik za npr. telenor bežični internet i da se u Hurgadi samo kupi kartica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tanja - moze to cemo i mi da uradimo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super! Tek sam se sada setila da imam stik, hehe klap.gif Hvala za info!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte me drazati za rec jer nisam siguran ali proverite dal je stik kodiran ili setovan samo za Telenor karticu jer postoji neka slicna fora sa stikom od Telekoma.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

piiiih mislim da si u pravu, onda kupiti sve tamo i ne rizikovati... :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kupićemo tamo taj stik i opušteno...

Koja je cena za lek antinal u hotelu, i da li ćete piti preventivno ili ne? Ja stvarno ne znam šta da radim, neko mi kaže da obavezno pijem a neko sasvim suprotno neznam.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam krajem juna bila u Sunrise HR. Antinal sam pila dan pre puta i 4 dana tamo i to tri put dnevno, četvrtog dana sam dobila putničku dijareju i završila u bolnici na infuziji. Pre toga sam petnaestak puta bila u Africi i nikad mi nije bilo ništa. Kažu da ima raznih bakterija i za svaku je drugi lek.

Mogu vam reći da sam uvek jela voće i salate a često smo jeli na njihovim pijacama, a ove godine samo u hotelu All sa 5*.

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kupićemo tamo taj stik i opušteno...

Koja je cena za lek antinal u hotelu, i da li ćete piti preventivno ili ne? Ja stvarno ne znam šta da radim, neko mi kaže da obavezno pijem a neko sasvim suprotno neznam.gif

Antinal se ne pije preventivno zato sto je to bas lek,pije se kad dodje do problema da resi brzo situaciju, a preventivno jednu ujutru mozete piti Erceflora Duo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka