AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1824 poruke u ovoj temi

U sobama postoji mrezni net koji nije preterane brzine,u toku je menjanje internet provajdera pa ce biti svuda u hotelu i vajrles. Topla i najekonomicnija preporuka ponesite odavde usb stik za gsm karticu i tamo kupite karticu, nemojte me drzati za rec kosta negde oko 15 eura flat za mesec dana neta, posle prodajte sledecoj grupi tu istu karticu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Allegro, hvala na odgovoru,

a ja imam jos pitanja: bio sam u United travel-u i dobio sam od njih spisak usluga all inclusiv-a u kome pise da se pica mogu konzumirati u Atrium baru, Johnny`s baru, Beach baru, Pool baru itd... ali da ovi barovi rade od 12h, da li to znaci da na plazi ili bazenu ne mozes popiti pice u 10 ujutru?

Je li to tacno i da li si putovao preko Uniteda, i kakvi su ti utisci o agenciji?

Znas li nesto o Continental hotelu u Hurgadi, ima ga u ponudi Uniteda, ili mi mozes preporuciti neki drugi hotel, posto prvi put idemo u Egipat (supruga, sin 3 god i ja), mada nam Intercontinental izgleda skroz OK i zadovoljava nase potrebe.

Znam da je mnogo pitanja, ali kada prvi put negde ides onda ... :)

Unapred hvala!

Pozdrav,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, apsolutno si dobro to svatio ali mogu ti reci da u vecini hotela tako funkcionise All Inclusive,imas za doruckom kafu,sok,vodu koje mozes piti a mozes za pre podne uzeti sok iz mini bara i poneti na plazu i bazen.

A za ostatak pitanja pogledaj P.M. ostavicu ti broj telefona.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znas li nesto o Continental hotelu u Hurgadi, ima ga u ponudi Uniteda, ili mi mozes preporuciti neki drugi hotel, posto prvi put idemo u Egipat (supruga, sin 3 god i ja), mada nam Intercontinental izgleda skroz OK i zadovoljava nase potrebe.

Ja sa porodicom idem ove godine u Intercontinental i mislim da je super hotel, ovo nam je vec 3 put sa decom u Hurgadi, i mogu vam reci da za malu decu Mariot je odlican, tamo smo bili sa decom od 3 god i bilo je fenomenalno

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! I ja sam se odlučila za Intercontinental ove godine faca.gif Budući da idem na 15 dana, zanima me kakva je situacija sa zabavnim sadržajima hotela. Sam hotel je usred nedođije tako da mi je bitno da li ću moći da lepo ispunim vreme (osim na plaži) i na ovaj način . Videla sam u agenciji da postoji tenis, stoni tenis, bilijar, sportovi na vodi i sl. pa mi recite da li su ove aktivnosti uključene u AI ili se nešto dodatno plaća.

Zanima me takođe i da li je gužva u hotelu, tj. da li ima puno gostiju, odnosno da li se mora ustajati ranije da bi se zauzele ležaljke i sl?

Koja je cena za izlet na rajsko ostrvo i da li se u hotelu može kupiti oprema za snorkling?

Da li se voda dodatno plaća, jer u agenciji nisu bili 100% sigurni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.....

Stoni tenis i bilijar su ukljuceni u All ostale stvari se placaju. U hotelu nije guzva tako da ne brines neces morati da se utrkujes nizasta a inace dovoljno ima lezaljki za sve goste hotela,plaza hotela je oko kilometar dugacka. Opremu za snorkeling nemas da kupis u hotelu ali je svakako dobijas kad ides na izlet tako da nemas potrebe da kupujes a rajsko ostrvo je negde oko 30-35 eura ako se nevaram,ako imas all sve ti je ukljuceno pa i voda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru wink.gif

Još jedno pitanjce, planiram da ponesem lap top pa mi reci da li u sobi ima interneta i koja je cena? Nije mi bitna brzina. Nemam pomenuti usb stik sa karticom (nisam ga nikad ni koristila) pa me zanima koja mi je alternativa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sobi imas mrezni internet ali ti ga nebi bas preporucio posto nije bas cena popularna, reci u agenciji nek jave vodicu da ti kupi adapter i karticu ili po sletanju reci vodicu pa nek ti donese.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala! Da li to znači da ću imati neograničen net za tih 15 dana za 15 evra, a posle ako prodam nekom prodam, a ako ne nikom ništa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako, plus sto jos moras usb gsm modem kupiti sa karticom i to je negde oko 30-35 evra ukupno, pa posle prodas to djuture, ali modem ti svakako ostaje i ako ga ne prodas da imas kasnije kad god ides negde.

P.S. Malo se raspitaj pa vidi kod nas koliko je adapter tj. usb modem za GSM karticu da kupis pa mozes poneti i odavde.

Izmenjeno (AllegroCaffe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cool klap.gif Da li možda znaš gde mogu usb gsm modem da nađem u Bg-u, a karticu da poručim od vodiča? I reci mi molim te ako znaš cenu za mrežni hotelski net, baš me zanima.

Izmenjeno (_Tanja_)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam stvarno gde u Bg-u mozes kupiti usb modem posto sam ja iz Novog Sada. Pogledaj P.M.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav...

Odlucio sam se za letovanje u intercontinentalu,uplatio sam all inclusive,pa ako ti nije tesko da mi odgovoris sta sve ulazi u all.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dorucak,rucak,vecera,uzine na baru karaj bazena koje su vise rucak nego uzina,kolaci od 3-6 u baru kod klavira,bar na plazi,sva bezalkoholna pica ukljucujuci i u mini baru,nes kafa,filter kafa,pivo Luksor,Stela i Hajniken, vino crno,belo.

Akvarobik,aerobik,stoni tenis,odbojka na plazi,casovi plesa,parno kupatilo,sauna,teretana.

Pitaj dalje sta te zanima.....

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Doplatio sam za superior sobu a valjda je skuplja samo zbog pogleda.Vidio sam da si napisao da je hrana u ala cart restoranima odlicna,mozes li mi nesto vise reci o njima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka