AllegroCaffe

Palm Royale Soma Bay,Hurgada

1824 poruke u ovoj temi

super opis!!! odlucili smo definitivno ovaj hotel zbog plaze, higijene, sto je udaljen od centra... jel mozete samo da napisete nesto od sadrzaja za decu osim onog mini kluba kao sto sam videla na slikama?

Da li u hotelu postoji apoteka i lekar ceo dan?

hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sklopu hotela na samom ulazu imate apoteku i doktorsku ordinaciju koja radi ceo dan,za decu su preko dana pored kids cluba zaduzeni i animatori koji se sa njima igraju i razne programe prave.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kompletno vidjenje hotela Intercontinental Abu Soma

Boravio sam 15. dana u hotelu pa cu da pokusam da Vam prenesem utiske i zapazanje hotela od ulaza pa sve do koralnog grebena u moru.

Najljepsa hvala za detaljan opis! Idemo takodje na 15 dana sa djevojcicom od 8 godina i naravno bila bih rada da joj ne bude dosadno. Koliko sam shvatila taj bar na plazi pruza mogucnost da ne idete u glavni restoran na rucak. Postuje li se dress code? Koliko je udaljen Carribean i postoji li mogucnost ulaska na njihov aqua park? Nadam se da necu biti dosadna ako opet nesto budem pitala. Hvala.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikako necete biti dosadni i pitaj te sve sto Vas zanima slobodno, Azur bar gde mozete rucati nalazi se izmedju plaze i bazena na nekih cca. 40 metara od bazena i cca. 40 metara od plaze i mozete tamo posto je na otvorenom ako zelite da rucate i kupacem, za decu je raj za klopu posto ima pomfrita,cizburgera,fish fingersa,raznih sendvica,sladoleda....... Sto se tice ulaska u Karibian to sigurno necete moci a na samoj plazi je bar gde se sluzi pice i sladoled.

P.S. Na tv-u imate nekoliko kanala za decu gde se vrte 24h. non-stop crtani filmovi.

Izmenjeno (AllegroCaffe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kolko sam citala teme, neki su isli peske do carribiena pa tako je moguce ulazak, e sad ne znam da li u oba hotela postoje narukvice za all incl....

Nase dete je 3 god. tako da necemo videti ni e od exurzija zato mi je bitan hotel...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguce je da odete peske do Karibiana posto su hotel do hotela na plazi na razmaku nekih 150-200 metara ali nije moguce u sam hotel i vrt da udjete,ni Karibian ni Intercontinental ne dozvoljavaju da gosti iz drugih hotela ulaze,narukvice za All Inclusive u Intercontinental-u nema vec samo kazete broj sobe i na racun se potpisete gde pise da je All Inclusive.

P.S. Karibian je trenutno pun hotel sa nekih 80% rusa i dosta sam cuo negativnih komentara od nasih ljudi na njihovo bahato ponasanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi haraju u svim hotelima, neka ih tamo neka se izivljavaju :zvizduk: ma sta ce vam drugi hotel inter nudi verovatno i mnogo vise nego sto ocekujemo :klap: samo sto cemo se nacekati do septembra :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikako necete biti dosadni i pitaj te sve sto Vas zanima slobodno, Azur bar gde mozete rucati nalazi se izmedju plaze i bazena na nekih cca. 40 metara od bazena i cca. 40 metara od plaze i mozete tamo posto je na otvorenom ako zelite da rucate i kupacem, za decu je raj za klopu posto ima pomfrita,cizburgera,fish fingersa,raznih sendvica,sladoleda....... Sto se tice ulaska u Karibian to sigurno necete moci a na samoj plazi je bar gde se sluzi pice i sladoled.

P.S. Na tv-u imate nekoliko kanala za decu gde se vrte 24h. non-stop crtani filmovi.

da li znate nesto o standardnim sobama,kakve su?

da li postoji neki organizovani prevoz za Hurgadu ili postoji samo taksi?

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Intercontinentalu ne postoje standardene sobe, sve sobe su superior sobe koje sam detaljno opisao u mom postu.

Sto se prevoza tice stvari stoje ovako: Postoji hotelski satl bus koji po vremenu polaska i dolaska nazad malo kome odgovara, preporucujem da se sami organizujete za prevoz taxijem i podelite troskove, ne pristajte na vise od 30 evra po pravcu. Sto se tice City Tour-e koje ce Vam agencija ponuditi po ceni 10 evra po osobi odmah da znate da je klasicna prevara gde Vas oni vodaju na dogovorena mesta zbog procenta i vracaju Vas nazad u hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusi haraju u svim hotelima, neka ih tamo neka se izivljavaju zvizduk.gif ma sta ce vam drugi hotel inter nudi verovatno i mnogo vise nego sto ocekujemo klap.gif samo sto cemo se nacekati do septembra blush.gif

Kog Septembra planirate da idete? Mozda se i sretnemo tamo. osmeh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

3.9. na 15 dana

pa ima razlike u 'cenovniku nude standardne i superior sobe a i na oficijalnom sajtu ih ima :nea:

30eur po jednom pravcu mmmm mislim da se necu pomerati iz hotela.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alegro, svaka cast na opisu!

Imam jedno pitanje: na sajtu Uniteda (verujem da si preko njih isao) pise da se mini bar dodatno naplacuje.

Ajde mi pojasni, ti rece da se svakodnevno dopunjava, da li samo vodom ili svim picima iz mini bara?

Kakva je struktura gostiju u hotelu, imali Rusa i Engleza?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, u konceptu All Inclusive mini bar se dopunjuje na dnevnom nivou a SOKOVE,VODU I GAZIRANU VODU MOZETE DA KONZUMIRATE SLOBODNO, alkoholna pica pivo i vino,grickalice i cokoladice iz mini bara dodatno se naplacuju. Plus iznad mini bara imate nes kafu,cajeve i veliku vodu koju isto mozete konzumirati u sklopu All Inclusive usluge i to se dopunjuje svaki dan. Znaci samo nedirate ALKOHOL,GRICKALICE I COKOLADICE to se dodatno naplacuje.

Rusa je bilo jako malo i dosta su se kontrolisali u ponasanju a Engleza ni jednog nisam sreo,sam hotel ne dozvoljava pravljenje bilo kakvog dzubmusa i non-stop je turisticka policija prisutna u hotelu.

Pored toga sto na njihovom sajtu pise da se doplacuje mini bar postoji jos jedna greska koju ce Vam vodic reci jel nije upoznat u pravilo hotela, Ala Kart restorani mogu da se koriste svaki dan za veceru a ne samo po jedan put u svakom.

Izmenjeno (AllegroCaffe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sto oni zovu standardne sobe to se odnosi na sobe koje imaju pogled na nista to jest na pustinju ili zadnji deo hotela a u sustini su iste, eto u tome je razlika,ja licno sam bio smesten na prvom spratu sa pogledamo na bazen,bastu i more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jako bitna info da li u sobama postoji net i kakavog je kvaliteta i kolko se placa zapravo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka