caka

ČANJ

103 poruke u ovoj temi

Mi se uzeleli Crne Gore pa uplatili hotel IN u Canju od 19.avgusta,valjda nismo pogresili,zna li neko nesto o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ja znam nema kritika u vezi IN samo pohvale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Canju je ok....lezaljke su 5 eur par lezaljki sa suncobranom (ja sam bila dosla sam pre 3 dana).Mesto kao mesto i nije nesto specijalno nema bas mnogo sta da se vidi i dosta je mali deo tog setalista ali more i plaza su ok.

Restorani na plazi su jeftini rucak komplet corba,glavno jelo i salata 3.5 eur,hamburger 2eur i gratis se dobije sok na slamcicu za decu.Jeste dobra klopa u tim restoranima i nije skupo ali i nisu bas uredni i atraktivni a i toaleti su im blago receno uzasss.Od 10 dana 2 smo isli na kupanje u Canj,tako da kupanje klap.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dolazi li ko i ove godine od vas u Canju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi dolazimo .. ;) 2 para sa malom decom..

isplati li se ici ovim novim putem preko zabljaka do Niksica, pa do PG pa Sozinom do Canja ?

da se izbegne kanjon ..

a i malo ako se ne varam da se skrati put .. uzme pravac taj .. itd..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Put nije kraći nego duži ako ideš u Čanj-kraći je ako ideš u Herceg Novi preko Nikšića ali ovako ne.Put Prjepolje-Pljevlja-,Žabljak-Nikšić-Podgorica je duži od puta kanjonom Prijepolje-Bijelo Polje-Kolašin-Podgorica za oko 50 kilometara najmanje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako je u canju ovog ev. proslog leta ?

postoji li neki nacin da se iznajmi od lokalca camac na vise dana zarad sto cesceg odlaska na kraljicinu plazu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvar je ukusa gde će ko da letuje ali bih toplo preporučio da se Čanj široko zaobiđe i odmor potraži na nekom drugom mestu.Prljava plaža,komarci,tezge i prodavnice koje više priliče seoskom vašaru nego turističkom mestu,voda hladna,talasi po ceo dan.Ništa ali baš ništa nema da se vidi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bila sam u canju pre 6 godina. nije bilo lose.mada je kad bih birala izmedju canja i zelenike izabrala pih 100 puta zeleniku.po meni canj nije los ali nije nista posebno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aaaaaa jooooj, odakle da pocnem ?!?!?

citajuci ovu temu pre odlaska na godisnji odmor, moram priznati, nisam verovao negativnim komentarima, nego sam kao i obicno bio tvrdoglav do kraja i nisam se smirio, dok sve nisam video svojim ocima i osetio na svojoj kozi !!!! naime, isli smo nas sestoro (dva para sa decom od 2,5 i 3 godine), svojim automobilima i sto se tice puta i nije bilo tako lose (kao i svake godine) osim sto Alvirovic i ekipa LAZU da je sve pokrpljeno ili je bar bilo za snimanje njihove emisije, ali dobro, prezivesmo i to i ne zacudismo se mnogo !!!!

e a sada Canj, ili kako da ga nazovem "sranj" ili "govnanj" ili prosto i jednostavno jedno od najgorih mesta na crnogorskoj obali !!!!

pod jedan : izradili nas za smestaj, jer kada smo stigli i videli da to nije to sa slika, okrenemo se i paljba da trazimo smestaj ! zena se nije udostojila ni da izbrise """"""apartman"""""" (3 puta navodnici na ovu rec, s' razlogom), a o otiscima od prljavih nogu na uzglavlju kreveta, da i ne pricam !!!! kupatilo izdignuto od nivoa sobe, nema ozidane ili oivicene kade, samo slivnik na sred kupatila koji sljaka kao kada bi kroz crevo precnika 1 cm pokusali da propustite 100 L vode u roku od 1 minuta ! znaci voda se sliva u """"""apartman"""""" !!!! kuhinju sacinjavaju, jedan reso (sav okoreo od ko zna cega) i sudopera sa jednim koritom u kojem ne mogu da se operu ni dve case (prvi put u zivotu vidim takvu sudoperu) ! Posudje i escajg, sve po jedan, osim 3 viljuske (trokrevetni """"""apartman"""""") !!!! put do kuce nema asvalt i udaljeno je od plaze 1,5 km a receno nam je da nema vise od 500 metara !!!! sve ovo kod "gospodje" (da je ne imenujem IPAK) kosta 20 evrica dnevno !!!! SRECA NASA JE DA NISMO PRISTALI DA DAMO KAPARU !!!!

krenemo dalje i posle jedno sat dva lutanja smestimo se na nekih 800 metara od plaze, kod coveka cija kuca spolja nije odavala neki utisak, ali kada smo usli unutra, druga prica i konacno se lepo smestismo !

a sada malo plaza i sve pratece CANJSKO-VASARSKE prevare :

naplata parkinga (koji parking) 2 evrica !!!! trazim fiskalni racun, alii decko kaze nemam jer gazda kaze da to ne treba !!!!

malo smo se svadjali, iskreno, krenem da ga zapalim po flauti, ali me odvukose zena i prijatelji !!!! znaci parking nismo placali, jer nam od tog dana nisu vise prilazili !!!!

lezaljke i suncobrani, kako kad, ali uglavnom smo placali i za to je cena bila 5 evra (2 lezaljke + suncobran) ! OK !

RAJ ZA DECU, pesak i sitan sljunak i taman pomislih sve je dobro, ovo lose cemo brzo da zaboravimo, kad ne lezi vraze, krenem da udjem u vodu, a ono kamencine precnika od pola metra do metar ! klinci nisu mogli u vodu bez nase pomoci !!!!

smece na plazi KATASTROFA !!!! znam da se kod nas u Rumi smece nosi jednom nedeljno, ali svako ima svoju kantu i tu ga odlaze, pa ga nema po ulici, sto nije slucaj za Canj !!!! pored stepenista sa kojeg se silazi na plazu po jedna ili dve kante, a u precniku od oko 10 metara oko njih i metar dva u visinu, kese, flase, kore od lubenice ....rojevi osa, pcela, a nisu izostala ni govna, koja su tu sejali (verovatno) zaljubljeni parovi u toku nocnog vacarenja !!!! bilo je toga i u moru, ali tu vec zalazimo u kulturu onih sto su dosli da letuju, jer ili su tolike stoke pa kenjaju u vodi, ili im je petlja slaba, pa nisu stizali do JEDNOG JEDINOG WC-a na plazi duzine 2,5 km ! TO JE CANJ !!!!

elem, da ne bi nasih automobila i da ne znamo za vec neke proverene plaze ostali bi mi suvi !!!!

tako smo posetili prelepu plazu u Sutomoru (uzasna guzva, ali OK), prelepu ali isto tako premalu plazu u Dobrim Vodama, a isli smo cak i do Plavih Horizonata, Jaza i Becica ! planirali smo i do Drobnog pijeska i Perazica dola, ali nije bilo vremena !

sve u svemu, bili mi u Canj sad' i nikad' vise !!!!

eto malo udavih, ali nadam se da sam dao lepu sliku o onima sto im Bog dao da imaju lepotu, a oni je ne odrzavaju, vec je samo rabe, arce i prodaju Rusima i albanjerosima za sitnu lovu !!!! mozda ce ovo nekome da koristi, da skodi sigurno nece !

P.S.

talase u Canj nisam pominjao, ali oni su standardna oprema u canjskom paket-aranzmanu !!!! :angry::bolje-da-cutim::shokiran::smorilo:

dobri ovi smajlici, ali nema onog sto povraca, a on bi mi najvise odgovarao uz teXt ! :hahaha:

pozdrav svima !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti što si svoje emocije podelio sa nama. Korisno je ovo što si napisao, vrlo korisno. Nikad nisam bio u Čanju a posle ovog teksta neće mi pasti na pamet ni da pomislim o toj "destinaciji".

:lud:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a koji je smestaj u pitanju?da znamo da zaobilazimo u sirokom luku? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mesto koje treba zaobići...dalji komentar nije potreban....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi svake godine idemo u canj.tu se seku planinska i morska klima i odlicno je za decu,jer su zdravi posle canja cele godine.smestaj nam je odmah ispred pansiona zec,nema guzve na plazi,nema redova automobila,nema smeca ado mora 10m.iskreno canj je selo ali ako na more idete da se odmorite naspavate,kupate onda canj moze da prodje.canj za setnju je ocaj,jedan kilometar putujes tri sata i ulica je puna kineskih dzidza bidza,i naravno automobila koji hoce da vam pogaze decu.ali mi ipak idemo svake godine kod bose i slatko se odmorimo .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jasmina , ako bi mogla molim te na pp da mi pustis kontakt za apartmane,napisi koja je cena,da li jedobra higijena?

-hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka