LaFolie

Plaže u Kavali

11 poruka u ovoj temi

Bila sam u Kavali ali samo jedan dan, obisla centar i kafice ali nisam bila na plazi.

Uplatili smo letovanje u Kavali, hotel Esperia - imate li savete i predloge gde ici na kupanje, kakve su im plaze (mi volimo plaze sa kaficima i muzikom, gde dolaze pretezno mladi)?

Hvala :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I moja deca ,su htela u Kavalu,ali osim hotela Luci,drugih nije bilo u ponudi. Da li ste rezervisali preko agencije ili Booking-om?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
http://www.esperiakavala.gr/ to je hotel, u centru je, plaza je blizu - 60e dnevno je za dvoje sa doruckom - ima parking, internet itd itd. Trazila sam im profakturu da bih sama platila pa se nismo nikako sporazumeli, na kraju mi je ALTERNA agencija iz BG-a sve sredila uz simbolicnu proviziju.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam u Kavali ali samo jedan dan, obisla centar i kafice ali nisam bila na plazi.

Uplatili smo letovanje u Kavali, hotel Esperia - imate li savete i predloge gde ici na kupanje, kakve su im plaze (mi volimo plaze sa kaficima i muzikom, gde dolaze pretezno mladi)?

Hvala :don-t_mention:

Gradske plaže u Kavali su sa kaficima, ležaljkama i suncobranima.

Na oko četiri kilometara od grada , ka Neos Peramosu, nalazi se veoma lepa i uređena plaža,"Batis",sa svim sadržajima.Ulaz na plažu se naplaćuje.

Za informaciju kamperima, na "Batisu" je i lepo uređen kamp u "debeloj" hladovini.:sator:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HVALA!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.esperiakavala.gr/ to je hotel, u centru je, plaza je blizu - 60e dnevno je za dvoje sa doruckom - ima parking, internet itd itd. Trazila sam im profakturu da bih sama platila pa se nismo nikako sporazumeli, na kraju mi je ALTERNA agencija iz BG-a sve sredila uz simbolicnu proviziju.

Hvala LaFolie,već smo kontaktirali agenciju i za par minuta završili posao. Nadam se da će sve rečeno biti ispunjeno.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

17 kilometara od Kavale nalazi se Amalofi plaza - to su 'pescani bregovi' sa par kafica. Mi smo bili na jednoj od plaza sa uredjenim suncobranima, parkingom, toaletom. Placa se samo pice (obavezno barem jedna tura)

Plaza je popularna kod Grka, stranci uglavnom ne znaju za nju. Plitka, pescana plaza sa pojasom skoljki u plicaku. Mi smo svakog dana iz Kavale odlazili tamo na kupanje. Moze se rucati u najblizem gradicu, a na plazi se moze kupiti sendvic.

Bili smo u hotelu Toska (4 km juzno od centra Kavale)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gradske plaže u Kavali su sa kaficima, ležaljkama i suncobranima.

Na oko četiri kilometara od grada , ka Neos Peramosu, nalazi se veoma lepa i uređena plaža,"Batis",sa svim sadržajima.Ulaz na plažu se naplaćuje.

Za informaciju kamperima, na "Batisu" je i lepo uređen kamp u "debeloj" hladovini. :sator:

Na taj put je i Kalamitsa Beach vrlo lepa plaza i uredena sa ljezaljke, svlacionice,tuseve, a ima i ogroman besplatni parking :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

SL274638_zps7751c2e0.jpg

SL274642_zps7dc15d36.jpg

SL274641_zps0c70a1dd.jpg

SL274646_zps2b23bed3.jpg

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na slikama :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako jue u mestima ka sto su Nea Karvali, Fanari ili uostalom u Keramotiju? Da li je neko probao ova mesta? I DA LI POSTOJE OPISI I SNIMCI.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887847
    Ukupno poruka