popd

mirno mesto bez guzve u C.G

32 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima na forumu i mala molba za preporuku mirnog mesta bez gužve na plaži u Crnoj Gori. Planiramo letovanje u C.G. supruga i ja zajedno sa svojih dvoje male dece.Tokom cele godine nam je gužva i planiramo da je se rešimo makar na dvenedelje. Ima li ko na forumu preporuku za neki smeštaj uz samu obalu mora (to nam je jedini uslov kojeg se nećemo odreći zbog nošenja raznoraznih đakonija potrbnih deci na plaži). Molimo svakog za iskrenu preporuku išli bi automobilom tako da možebiti i zabačeno mesto na bilo kom kraju Crne Gore. Unapred hvala svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idealno mesto moze da bde plaza Jaz! Smestaj je na samoj plazi, nema puno guzve, imate par restorana sa odlicnom hranom.... Jedina mana moze da bude cena! Ako vas zanima mogu da se raspitam detaljnije kod prijatelja koji su tamo letovali sa malim detetom pre dve godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da me interesuje molio bih na pp neki telefon ili informaciju o ceni smeštaja za period jul-avgust

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oni su placali 60E za trokrevetni apartman sa doruckom. Mislim da su i lezaljke bile ukljucene u cenu. Isli su u julu. Telefon saljem na pp

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni idealno i mirno mesto za letovanje bez guzve, a pogotovo za porodice sa decom je Ulcinj i to iskljucivo Velika Plaza. Letovala sam tamo vise puta, ali nazalost nisam isla zadnjih pet godina. I mene bi interesovao ako neko zna za pristojan smestaj na Velikoj Plazi.Javljajte mi molim Vas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni, ko ima takve želje, najbolje je da izabere hotel Plavi horizont (Radovići).

Potpuno je mirno, hotel je na samoj plazi.

Plaza je divna, od sitnog peska.

Ima puno plićaka, što je idealno za malu decu.

Hotel je dobar (obavezno izaberite renovirani deo).

I za doručak i za večeru nude švedski sto. Hrana je dobra.

Mi smo letovali 2009. godine i bili smo veoma zadovoljni.

Najbolje je putovati kolima, posto je hotel udaljen od naseljenih mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Buljarice,definitivno za nas sa malom decom.Nas izbor je vec 5 godina Vila Il pescatore,na samoj plazi.Imate i sajt.

Cene jesu vise od ostalih,ali sa razlogom.Vode UVEK ima ,i tople,struje takodje,sopstvena plaza sa njihovim suncobranima i lezaljkama.More precisto,plaza takodje.Jedina zamerka ponekad nam je hladna voda mora,jer je otvoreno.

Prosle godine smo imali srece,bila je skoro topla svih 14 dana).

Apartmani su luksuzni sa velikim terasama.Cena rekoh jeste visa,ali zato u Buljaricama imate kompletan rucak za od 3-6eur.I to ekstra.Cene ostalih namirnica su kao u Bg u,za razliku od Budve.Petrovac je blizu,na 5 min kolima.U samim Buljaricama ima na plazi par kafica,i 5 restorana,picerija,poslasticarnica,2 velika marketa.

Nadam se da sam pomogla svojim iskustvom POZZ

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na podeljenim utiscima, u međuvremenu sam uspeo da pronađem apartman u Dobrim Vodama na plaži za 35 e na dan što mi je u ovom momentu povoljno i to i 08. mesecu, mislim da nisam puno platio ali kada se budem vratio javiću vam da li se isplatilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni, ko ima takve želje, najbolje je da izabere hotel Plavi horizont (Radovići).

Hotel je prodat Cesima pre nekoliko godina ,uglavnom dovode svoje turiste,ne znam da li je moguce tamo rezervisati smestaj.

Neko je spomenuo plazu Jaz, ona je sve samo ne mirna plaza,guzva je ogromna....tako da ne preporucujem odlazak sa malom decom

Sto se tice mirnih mesta, onaj red kuca do mora na putu za Radovice,ne znam kako se zovu mesta,uglavnom kuce imaju svoju plazu,ali je betonska,pa ko voli ....

Izmenjeno (dejan025)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednjih par sezona na Jazu nema guzve, vecina turista se preselila na Trsteno i Ploce!

To mesto pre Radovica su Krasici, ulaz u vodu nije prilagodjen deci, a i voda nije najcistija. To moze da bude problem i kod hotela Plavi horizonti, kada je "cvetanje mora" (mislim da je to u julu, nisam sigurna) voda dobije neku zuto-braon boju. Ispravna je za kupanje ali izgled :nea:

Izmenjeno (kikik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima lepih, malih mesta u Boki, koja ne privlace previse turista (barem nisu pre par godina). Perast je lep na primer, kao i Bjela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je prodat Cesima pre nekoliko godina ,uglavnom dovode svoje turiste,ne znam da li je moguce tamo rezervisati smestaj.

quote

Хотел Плави хоризонт је раније цео био изнајмљиван Чесима, али већ неколико година то није случај.

Претходних година га је неколико агенција имало у понуди. Ове године га нуди Контики (можда и други - нисам проверавао).

Izmenjeno (MINJA011)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirno mesto za odmor, bez guzve je definitivno Orahovac, meni najlepse malo mesto blizu Kotora, a van vreve i buke, za decu i za ljude u srednjim godinama idealno. Godinama smo letovali tamo i svaki put bi se preporodili koliko bismo se resili napetosti i stresa, kao novi bismo se vratili kuci. Unazad nekoliko godina nismo uopste isli na letovanje, a ove godine kcerka i ja idemo ponovo, na isto mesto, kod istih dragih ljudi, u mirnu morsku oazu, jedva cekam !!! Koga interesuju detalji, neka pita, sve informacije od pre nekoliko godina mogu dati iscrpno, a najnovije, po povratku, polovinom augusta. Jedina promena koju sam videla je hotel na delu "nase" plaze, ali nema muzike, samo nekoliko lezaljki, proverila sam, tako da se nadam opet istom mirnom odmoru i kupanju u toplom i cistom moru.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koliko je Orahovac udaljen od Kotora,jel brzo zadje sunce?Malo mesto bez guzve,mmmmmmmmm zvuci bas primamljivo! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Orahovac se nalazi izmedju Kotora i Perasta ali je blizi Perastu. Od Kotora je udaljen tacno 10 km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka