Sxomy82

PARALIA

4239 poruka u ovoj temi

Bio sam i u Kusadasiju i u Marmarisi - i jedno i drugo letovaliste su ti vrh vrhova za provod!

Koji si smestaj uzeo?

:D

Pardon, Marmarisu...

:bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja bejah u Marmarisu i eto jedino fino što je bilo je bila Bar Street, nije bio neki nafurani provod nego si mogao baaaaaš da biraš....

A što se tiče Paralije, osim te dve diskoteke o kojima već puno znam jel ima tamo i nekih drugih mesta da se provede veče tj noć - mislim kafići i to ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam i u Kusadasiju i u Marmarisi - i jedno i drugo letovaliste su ti vrh vrhova za provod!

Koji si smestaj uzeo?

:D

Hotel iz Argusa u centru! Nisam još nikada bio tamo!

Mada vam je i Paralija za provod odlična! Takve diskoteke na jednom mestu retko gde ima! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ih vise i sve su u nekom svom fazonu - stvarno su xtra!

Cene od 49 eura za Paraliu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MA LJUDI MENI JE SVE BRE OVO PEVISE SKUPO ZA OLIMPIC BEACH I PARALIJU.... POSLEDNJI PUT LETOVALA U PARALIJI '96...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

KOLIKO TREBA OD OLYMPIC-A DO METEORA ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu ti tačno reći,ali po sećanju negde oko 2,5 sata!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu ti tačno reći,ali po sećanju negde oko 2,5 sata!

Tako nesto - plafon 3 i to treba posetiti - pod "obavezno" :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledajte sajt Paralie - ima predstavljanje "novih smestaja" :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idite na letovanje da se provedete, ne da bi gledali Meteore (iako smatram da treba da se vide)! Kada budete vencani pa suprugu (ili muzica) pod ruku pa obilazite Zakynthos, Hurgadu, Prag, Rim, Veneciju... Dok ste mladi uzivajte u provodu!!!! Sto se tice Paralije idem prvi put ali ne moze biti toliko losa jer velika vecina prica kako je dobra za provod!!! Inace ja i moja ekipa idemo oko 20. Jula!!!! Nije tacno da je sve rasprodato jer smo mi pre par dana nasli smestaj odmah pored plaze i sutra idemo da uplatimo!

Sto se tice Marmarisa: ljudi se uglavnom kupaju na bazenima, ima nekih ribica u moru koje grizu cim prestanes da mrdas, plaze nikad nisu pune, Street Bar je veliki ali nista posebno, bio sam u mnogo boljim diskotekama, jedino sto ima MNOOOGOOO diskoteka sa razlicitim temama...

Jedino dobro kod Kusadasija je to sto je u blizini ADA LAND, ogromni aquapark gde jedino ljudima sa slomljenim udovima i poremecenim mozgom moze biti dosadno!!!! U Kusadasiju postoji diskoteka KALEMEGDAN omiljeno svratiste nasih turista. Plaze su male ali dugacke i nisu lose, nekad ima nekad nema trave ali more je zaista toplo...

Sve u svemu ako imate ekipu kao sto imam ja mozete da idete gde god hocete...

BICE VAM EXTRA... u suprotnom, DZABA VAM MYKONOS!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Toplo preporucujem :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta znaci oznaka u ponudama agencija 1/4 dplx,razumem da je cetverokrevetni apartman,ali me buni ono duplex,na sta tacno misle kad pise duplex: na to da ima dve spavace sobe plus dnevni boravak ili misle na duple krevete ili nesta trece???

Takoder imam pitanje u vezi smestaja,isao bi najverovatnije preko agencije Perla iz Novog sada,a oni imaju u ponudi za Paraliu sledeca tri objekta:

Apart.hotel Marinaio

Apart.Hotel Mare del Sol

Hotel Souita

Da li je neko bio u nekom od ova tri smestaja,ako je da kaze utiske,takode i misljenje o agenciji Perla.

Hvala.

Izmenjeno (Oslo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma biće vam super u Paraliji... ja bih sada opet! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

'Ajde, "Roli" - idemooo... :D :D :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26172
    Ukupno tema
    872678
    Ukupno poruka