Sxomy82

PARALIA

4250 poruka u ovoj temi

da li postoje neki organizovani izleti iz Paralije?

kad sam ja isao preko agencije zadnji put pre 5-6 godina bilo je vise izleta,

Solun, onda nesto brodom ne secam se dokle ali znam da se kretalo rano ujutro i vracalo se pred mrak, bilo je i do meteora cini mi se i jos nesto kao i standardno grcko vece u nekom selu u okolini, ja sam isao samo do Soluna.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovorima, ako odem pisacu ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko uopste ima slike i video materijale sa plaza u Paraliji, kao i snimke, foto ili video , mora, vode...bas me zanima kako to izgleda u ovom periodu ...Moze i nek slike sa ulica...hvala i srdacan pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko uopste ima slike i video materijale sa plaza u Paraliji, kao i snimke, foto ili video , mora, vode...bas me zanima kako to izgleda u ovom periodu ...Moze i nek slike sa ulica...hvala i srdacan pozdrav

i mene ovo zanima...postoji neka varijanta da ove godine odem u Paraliju pa ako se to desi bice slika...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima toga na netu i na youtube dosta pretrazite

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani markoni155, pokusao sam da nadjem jasne i eksplicitne snimke vode, prozirnosti iste, i jasne slike plaza iz Paralije i nisam uspeo. da bi me jasno i nedvosmisleno razumeli pogledajte snimak na you tubu doduse iz Olimpika, sa nazivom snimka Olipik beach 2019, meduze, trave..Kao na Adi ciganliji...S tim sto je ono ocaj..taman da samoj vodi i nista ne fali..Srd. pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Adi nema meduza.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lavoazije..nema meduza na Adi...u stvari mislim da su se pojavile , neki uvoz iz Kine,. Citah negde, ali te su bezopasne...A ti ljudi sto su snimali taj video tako su ga nazvali...Pogledajte pa da vidite o cemu je rec..Pozz

lavoazije..nema meduza na Adi...u stvari mislim da su se pojavile , neki uvoz iz Kine,. Citah negde, ali te su bezopasne...A ti ljudi sto su snimali taj video tako su ga nazvali...Pogledajte pa da vidite o cemu je rec..Pozz

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni su oduvek najopasnije meduze u Paraliji bile Čehinje. Za razliku od tih sa ade one su mnoooogo opasne .

Da se nasalimo malo. Sve najbolje.

I kao što je već mnogo puta rečeno kome je tirkizno plava boja mora prioritet neka ne letuje u ovom delu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vise puta sam se kupao u vodi punoj meduza pa sta, ako ih ne diras nece ni one tebe, meni to uopste nije prepraka da udjem u vodu ili idem u neko mesto

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meduze su stanovnici mora. I sva ta priča o njima je stvarno preaduvana. godinama letujem u toj regiji još kao dete i nikad me nije opekla meduza u vodi. jeste kad sam ih kao dete vadio na obalu i dirao pipke pa se posle zaboravim i dodirnem grugi deo tela. I to nije strasno. Vrlo brzo prođe. Ništa nisam ni mazao. Ko je kao dete upadao u kopprive zna kako je. Čak i manje peče.

Ja u vodu ne bih ušao samo kad bih znao da je ajkula u vodi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lavoazije, ja sam video ljude kojima je posle dodira sa meduzima, tacnije kada su bili opeceni , bilo jako lose. I vizuelno samo mesta opekotine od meduza kod nekih je bilo ocajno, kao i po onom kako su opisivali bol. A bilo je nekih koji su po tom pitanju prosli kao i ti, tj tvoj opis...E sad ja ne znam da li su ih opekle one manje ili one velike, koje kad se izvade sve se plave, I kad ih gledas, na suvom ko da osecas ljutinu...To su neka moja iskustva po tom pitanju..Drugo pitanje je, da li imas neke snimke plaza, mora, i iz Paralije,tj bilo kog njenog dela, kao i one iz Olimpika Beach, Pozzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

verujem da je bilo i slučajeva gde su opekotine bile opasnije. ovo su moja iskustva Moguće je da su išli preko bova. Tamo ima svega. Ne znam.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne moze to biti tolko strasno razlika je vrv kako ko podnosi bol i samu tu situaciju, dosta puta su me zarile, sto lavoazije rece nista strasnije od koprive

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lavoazije kako stoji sa snimcima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862155
    Ukupno poruka