Sxomy82

PARALIA

4256 poruka u ovoj temi

Diskoteka se zove De luxe, pre se zvala The hook...

a sta reci za brdo para sto ti treba...placao sam upad u diskoteke, pivo po 5-6 evra...na Grckim ostrvima koje su 5x jace po prvodu...jeftinije kosta sve to...upad se retko placa...Ios 3 evra pivo, Krit 4 evra pivo...a racunas happy hour...kada dobijas 2 cuge na Kritu po ceni jedne...znaci 2 evra pivo...plus sto te caste shooterima na svakom koraku...eto ti poredjenja...Paralija je meni do 18 godina...ono tada moze da prodje...a posle...vec smara...naravno razlicita su misljenja i ukusi...i svako nesto drugacije ocekuje od odmora...ali eto vam gore cinjenice...pa uporedite...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu ulazi u diskoteke merilo koliko vam para treba za letovanje. Prvo, koliko kosta smestaj i put za Paraliju, a koliko smestaj i put (avionski prevoz) za Krit, Mikonos, Ios itd? Drugo, na tim "izvikanim" ostrvima gde su mahom nemci, englezi, italijani upad u diskoteke se zestoko placa, posebno u one ekskluzivne ...

Mene je put i smestaj za Paraliju kostao 120 evra, i to u novoj vili u samom centru, u spicu sezone. Ulaz u diskoteke nam je bio besplatan jer je svako vece i nekoj od njih bilo "Lady's night" plus besplatna konzumacija, tako da je samim tim i nasim momcima bilo "lakse", a ne secam se da su se nesto zalili na cene pica. Paralija je ubedljivo najjeftinija i po aranzmanima i po vanpasionskoj potrosnji, a posebno za mlade je pravi izbor i pun pogodak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se cini da nisi bila na Kritu kada tako govoris...ja sam bio i na ostrvima i u Paraliji...pa pricam iz nekog svog iskustva...a sto se tice cena slicne su...za smestaj...i prevoz...tj ako ides busom...da izuzmemo avion...znaci sada imas i Krit i Ios u ponudi busom...jeste da se klackas...ali je jeftinije...A sta ko nije zensko...koliko se secam placa upad u diskoteku u Paraliji...ti nisi ni napisala cene pica...i ostalog...a ja sam ti dao tacne cene...i razlike...tako da ne mozes tvrditi da je Paralija najeftinija opcija...u opste necu da zalazim u dublju raspravu...ponovicu to je moje misljenje...i znam gde cu letovati ovog leta...

Izmenjeno (Guru)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se sa tim da je Paralija KRŠ mesto. . . More je BLJAK, na plažama ljudi jedni drugima leže na glavama...Sve u svemu, po meni je Paralija ciganija ili bolje rečeno paradajz turizam...PA KO VOLI, NEK IZVOLI !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Paralia je ful vrh x-tra mesto - Toplo Preporucujem! B)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada ćemo u beskraj ovako? Neki da kude,a onda Sxomy82 da hvali! Nema potrebe. Svako ima svoje mišljenje!

Bio sam i ja tamo,bilo je ok. Pa sada će neko da me ubeđuje da mi nije bilo lepo?

A posle dugog vremena pojavili su se i naši fensi članovi sa njihovim "paradajz turizmom". Nisam već odavno čuo tu reč!

Svaki čovek očekuje druge stvari od odmora,ako već nema ko šta da pomogne ne treba da pljuje po tuđem!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada ćemo u beskraj ovako? Neki da kude,a onda Sxomy82 da hvali! Nema potrebe. Svako ima svoje mišljenje!

Bio sam i ja tamo,bilo je ok. Pa sada će neko da me ubeđuje da mi nije bilo lepo?

A posle dugog vremena pojavili su se i naši fensi članovi sa njihovim "paradajz turizmom". Nisam već odavno čuo tu reč!

Svaki čovek očekuje druge stvari od odmora,ako već nema ko šta da pomogne ne treba da pljuje po tuđem!

Potvrdjujem.

P.S. Dok nisam dosla na ovaj forum nisam ni znala da Srbi uglavnom letuju na grckim ostrvima u hotelima sa 5 zvezdica, a da je sve drugo bljak i fuj...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja mislim da svako treba imati svoje misljenje, a forumi sluze da se ta misljenja iznesu... Ko zeli odmor u nekom "resort" full ultra all inclusive mesto, njemu preporucujem Tursku - Antaliju - Hotele tipa Concord, Topkapi, Venice, Titanic, White house, Dolphin i ostale nacickane na toj obali... Posto svi imate kesa, nece vam biti tesko, kao ni meni da izdvojite 1500 do 2000 evra po osobi za 15-ak dana... Sve je to lepo - ali za nepokretne babe i dede... Samo lencaris i smaras se. More je nikakvo, nema zive duse, cak se ljudi ne kupaju ni u bazenu, vec svi lencare na lezaljkama i cekaju one Turke da im serviraju koktele, voce, povrce i ko zna sta jps... Najbolje bi bilo i da nas nose uz sve to, kako se ne bi mucili - ipak je to domor, a valja se odmoriti od svega sto nas tokom godine snadje... Neka hvala - meni je mnogo draze da se uz put zezam kolima, upoznajem ljude na svakom "pit stop-u", cak smo i rostilj pravili uz put, tamo odes u hotel Kymata ili Avra (ful hoteli u Paralii), super taverne, McDonald's je tu - ako nekome ne odgovara hrana, ja inace obozavam grcku hranu, pabovi, diskoteke, setnja do Olympic Beach-a, upoznavanjegomile NEnabedjenih ljudi, iznajmljivanje glisera, skutera, voznja u tubama, na banani, rent-a-scooter, bike, car, Katerini, Solun - xtra!!! I, sve to 15 dana nas dvoje ima da bude do tih 2000 eura... Meni je to daleko "zesce"... Ultra all inclusive ostavljam za "stare dane"... Ipak, mlad si jednom, a star mozes da budes uvek. Ja za to nisam. pozdrav!!! B)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bravo Sxomy.Apsolutno si u pravu,Paralija je zakon.Svako ima pravo za svoje pare da ide gde hoce.Vidim da vecini sa ovog foruma vise odgovaraju banje,ko da imaju 60.godina.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije mi jasno...kako se moze reci svako treba da ima svoje misljenje...i onda ga prozivati kada ga iznese...ne razumem samo o cemu pricamo...vidim da vlada misljenje da su grcka ostrva sinonim za trosenje bruka para...greska u startu...ko sto u svim destinacijama...imaju nafurani, manje nafurani i jeftiniji hoteli...to je slucaj i na ostrvima...tj moze se za jeftinije pare naci dobar smestaj...opet ponavljam...iste pare sam potrosio i na ostrvima i u Paraliji...a 10x se vise proveo, video i jeftinije prosao sto se tice placanja nekih stavri na ostrvu nego u Paraliji...ja ovde ne prozivam nikog...samo iznosim cinjenice...sta mozes dobiti za priblizno iste pare...tj tacno sam vam uporedio cene izlazaka, kakve su plaze itd za pomenuta mesta...Paralija mi je bila zanimljiva u 2 srednje...i tada mi je bio stvarno dobar provod...ali kada sam otisao ponovo...nije to bilo to...e sada svako ima svoj ukus i o tome necu raspravljati...i to ne vredi vagati...ali nigde nisam video da je neko izneo cinjenice...zasto je to bolje mesto...jedino sam video neka navodjenja all inclusiva hotela...i frljanje nekim ciframa...treba se malo informisati pre iznosenja nekih izjava...

Izmenjeno (Guru)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Паралија је грчко Сутоморе

ЕНДЕ

(као што је Сутоморе пуно, тако има оних које воле грчку сељо забаву)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cifre su tacne.Ko voli-nek'izvoli,a ko ne,nek' ide gde hoce,to moj problem nije.Meni se svidja i dalje preporucujem svima Paraliu.A to da je selo ili mozda nije-vidite sami.Nije bitno mesto,vec covek.Covek iz sela moze uvek izaci,ali selo iz njega nikad'...Pozdrav-ja veceras "palim" za Paraliu!!! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Olympic beach vila Kostas-da li je smestaj OK?

Videla sam dosta negativnih komentara tipa plaze su fuj...neka trava,meduze...more prljavo (pa i Dunav je prljav a ljudi se i dalje kupaju!?)

Jedva cekam nove info. iz OLYMPIC BEACH-a ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prošle godine bio na Olimpijskoj Rivijeri i bilo je trave malo(ali je vade stalno) a i meduza nekad naiđe! Na svu sreću ne u moju blizinu! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

BEZ UVREDE ALI MESTO JE BLJAK BILI JEDAN DAN I POBEGLI "GLAVOM BEZ OBZIRA". BOLJE NE ICI NEGO RECI BIO SAM U GRCKOJ U OLIMPIK B.

POGLEDAJE TE MALO BOLJE I PONUDE ZA OSTRVA. ALI ZA NJIH I TREBA IMATI DUSU A NE SAMO NOVAC. I NA OSTRVIMA MOZE DA SE LETUJE ZA ISTE PARE KAO I U TOJ FAMOZNOJ PARALIJI, SAMO STO NASI LJUDI NISU SPREMNI ZA AVANTURE. MOZE ITEKAKO DA SE NADJE POVOLJAN SMESTAJ I DA SE ORGANIZUJE PUTOVANJE PA I DA SE ODE AUTOBUSOM A NE AVIONOM I VERUJTE MI DA SE MNOGO BOLJE PROVEDE NEGO KAKO ONO NEKO KAZE U CIGANLIJI.

PROSLE GODINE VRACAJUCI SE SA KRFA SVRATILI SMO U OLIMPIK B. VIDELI TRAVU U VODU, VIDELI GUZVU I PRLJAVSTINU I POBEGLI U NEI PORI KOJI JE 50 KM. DALJE. VODA CISTA ALI ISTA GUZVA KAO I U OLIMPIK B. GRKINJA KOD KOJE SMO ODSELI 3 DANA NAM JE REKLA DA SMO MI BOGATI KAD SMO SEBI PRIUSTILI KRF. POKAZALA SAM JOJ KATALOG RELAX AGENCIJE PO KOME SMO MI SMESTAJ NA KRFU U LUX APARMANIMA SA BAZENOM PLACALI 50 E.(4 APARTMAN) DNEVNO A KOD NJE SMO 3 STUDIO U KOME NISMO MOGLI DA SE OKRENEMO I SA CIJE SMO TERASE GLEDALI U DRUGU TERASU PLATILI 45 E.

Izmenjeno (meda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26051
    Ukupno tema
    869322
    Ukupno poruka