Sxomy82

PARALIA

4239 poruka u ovoj temi

E, od 01. avgusta? Super, mi smo tu ( nadam se, kako se nadamo dobro ćemo se i udati :) ) verovatno od 03-eg? Gde ti pronalaziš te aranžmane od 15 dana ako nije tajna?

Pa, ja uplatim ta 2 puta hotel Kymata, direktno se cujemo preko net-a, oni mi posalju predracun, ja uplatim, dobijem garanciju i sa svim tim odem u ambasadu i podignem vizu na ta 2 meseca (tako je i prosle god bilo - od 20. juna do 20. avgusta)...

Na taj nacin idem 2 puta po 15 dana (znaci, ja imam prava na 2 meseca u Grckoj - u sustini)...

Nisam siguran (proveri) - mislim da u agenciji "Holliday" u Kragujevcu ima aranzmana od 15 dana (prosle godine je bilo) - u stvari, negde imas sigurno, uvek neko ima - samo sto moras da pogodis tu jednu ili dve agencije u "moru" njih - sto sada i nije problem (mislim, cemu sluzi "net"?)...

PozZz!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa meni niko nije odgovorio na pitanje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa meni niko nije odgovorio na pitanje

Prvo sam hteo da pitam,a koje je bilo? :)

U Paraliji imaš jedan mega market gde možeš sve pronaći i pisao sam o tome negde ranije u ovoj temi! Pijaca kao pijaca nema,ali često se prodaju ti proizvodi ispred crkve,ali svo voće i povrće imaš u svim prodavnicama! Veliku pijacu imaš u Kateriniju!

Velika dečija igrališta sam video u Kateriniju,mada sam i u Paraliji video neki park za decu! Verovatno ih ima više,samo što nisam obraćao pažnju!

I da u Paraliji su cene u potpunosti prilagođene našim uslovima,a često ćeš kupovati nešto šta je tamo i dosta jeftinije! Jedino šta je skuplje(ali ne i ne plativo) su mleko,jogurt i mlečni proizvodi! Provod je isto malko skuplji,ali to te verovatno i ne zanima! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa, ja uplatim ta 2 puta hotel Kymata, direktno se cujemo preko net-a, oni mi posalju predracun, ja uplatim, dobijem garanciju i sa svim tim odem u ambasadu i podignem vizu na ta 2 meseca (tako je i prosle god bilo - od 20. juna do 20. avgusta)...

E koliko si platio smeštaj tako? Ja bacio pogled na netu i nešto mi delovalo skuplje!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao, i ja idem u Olimpik beach termin ce biti krajem Juna... interesuju me cene po restoranima, marketima itd.? mesta za provod itd?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E koliko si platio smeštaj tako? Ja bacio pogled na netu i nešto mi delovalo skuplje!

Smestaj je bio u tom hotelu 65 eura 10 dana u junu i 70 ili 75 onih 10 dana u julu, dok je u avgustu bio 80 eura - to je cena po danu, sa doruckom, za 2 osobe (Posto sam ja avansno uplatio po 15 dana za oba puta, a vec to isto uradio i prethodne godine - dobio sam po 60 eura dnevno za oba puta, tj. 1800 eura ukupno za oboje i bio prezadovoljan, zato mi je i ove godine ista situacija... Inace, to je ubedljivo najlepsi hotel, u glavnoj ulici, samom centru Paralie i to su mi dali jednu od najboljih soba UVEK - koja ima pogled i na more i na centar).

cao, i ja idem u Olimpik beach termin ce biti krajem Juna... interesuju me cene po restoranima, marketima itd.? mesta za provod itd?

Sve to nije nista skuplje nego ovde (sem diskoteka), ali su i tamo cene "podnosljive" - jedino ako vas 10-orica ne planirate da se opijate viskijem cele noci :D :D :D

A za provod imas mali milion taverni, kafica, restorana, diskoteka - cega pozelis - s' tim da ti je sve to u Paralii :D :D :D

Izmenjeno (Sxomy82)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tj. 1800 eura ukupno za oboje

Sxomy, nemoj srčku da dobijamo nego ispravljaj to brzo :D :D :D :D

Moj problem je što ja ( ovo moram da menjam što pre ) sam uvek išla preko agencije, oni nam srede sva dokumenta itd a ovo preko interneta sam mutava. A i moji iz društva kad bi krenuli sve to da skupljaju i uplaćuju na taj način, ko zna kad bi ja mogla da kročim u Grčku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma biće ti OK i agencijski! Samo što ti je sužena ponuda,mada uvek nađem nešto šta mi se dopada! U Paraliji je stvarno dobar smeštaj u hotelu San Giorgio-u,Perla ga radi ponovo ove godine! I da hoćeš ne možeš da nađeš zamerku! Nije jajjeftiniji ali vredi svaku paru! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

-

Slažem se,da je sav provod u Paraliji,ali je i blizu tako da ne brineš! Ulaznice su u proseku 8-9 evra,a ako ideu i neke devojke hvatajte ladies night! Meni je Casa najbolja,mada su i Havana i DeLux diskoteke super! U Omilosu je ulaznica oko 5 evra,ali mnogo je dece tamo i pišta se naša muzika uglavnom,a u Cocusu slična situacija!

Uz ulaznicu dobijaš jedno piće i slaniše,a pre dve godine i svako naredno piće je koštalo skoro kao ulaznica,mada kako sam čuo prošle godine je bilo malo jeftinije! Inače kada je ladies night,devojke ne plaćaju ulaz i dobiju piće po izboru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1800 eura ukupno za oboje i bio prezadovoljan, zato mi je i ove godine ista situacija... Inace, to je ubedljivo najlepsi hotel, u glavnoj ulici, samom centru Paralie i to su mi dali jednu od najboljih soba UVEK - koja ima pogled i na more i na centar).

Nije jeftino,ali ako je to mesto gde uživaš,što da ne! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

-

U Omilosu je ulaznica oko 5 evra,ali mnogo je dece tamo i pišta se naša muzika uglavnom,a u Cocusu slična situacija!

hvala svima na informacijama, naime ja sam 92-go... jel spadam u decu? :) i koliko je dug put od olimpik bicha do paralije? cuo sam da je oko 2-3 km? jel tokom puta ima prodavnica itd? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hehehe! :) Malko sam uskočio sebi u stomak! :) Pa sticajem da sam od tebe stariji 10tak godina nisam siguran šta da ti kažem! ;)

Šalu na stranu dopašće ti se u Omilosu sigurno,jer je vesela atmosfera! U drugim diskotekama je više onako klub-ska i pomalo fenseraj ali ipak odličan provod! Treba sve probati,pa sam prosudi! :)

Na žalost razmak izmešu Olimpika i Paralije je oko 7km i nemaš prodavnice usput! Odn. imaš sređeno šetalište,i plažu sa strane i uvek ima šetača,ali ti treba peške bar 30min,kojih nije problem preći! Prvo ćeš naići na diskoteku Habana sa leve strane,pa još malo dole je Omilos sa desne! Casa ti je van Paralije na putu ka Kateriniju! Do tamo šetnja oko sat vremena!

Sve u svemu imaš buseva do Paralije za 1,1 evro i vozić! Ti se raspitaj kada je zadnji za Paraliju,i onda prvim ujutro nazad za Olimpik ako te mrzi da šetaš! :)

Inače provod najduže traje u casi,ali tamo ne vredi ići pre jedan posle ponoći! Jedino u Omilosu ima ljudi pre ponoći!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Roli, hvala puno :) :) Razocharava me malo chinjenica da je udaljeno oko 7km... al ok, momci smo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije Roli 7 km, merio sam ja autom, od centra Paralie do centra Olympic Beach-a nemas ni puna 4km, a pesaka je tih pola sata opusteno - ima puno pesaka, plaze su super, uz put ima kafica i kioska, ali na kraju Paralie, nekih 2km mozda nema i to je to - uglavnom ne osetis - Pa, i mi iz Paralie smo se svaki drugi dan setali do tamo super sve u svemu???

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Izmenjeno (Sxomy82)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,ja bih do Paralije ove godine,pa me interesuje da li postoji mogucnost da se recimo uzme samo prevoz do tamo,pa da se trazi smestaj?Jos nismo 100% sigurni da cemo ici,a ko zna da li ce biti necega preko agencija dok se smislimo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26168
    Ukupno tema
    872543
    Ukupno poruka