Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

Ljudi, ove godine moramo da kupimo nove asure, suncobran i možda kofer? Za sve vas koji ste bili ove godine u Paraliji, kako se kreću cene? Da li je jeftinije kupiti te zezalice ovde kod kineza ili tamo? Velikiii pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko ja pamtim tamo je uvek bilo povoljnije kupiti suncobran ili asuru nego ovde, u najgorem slucaju ista cena, ne znam dal se nesto nije promenilo u zadnje vreme nisam bio par godina

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, ove godine moramo da kupimo nove asure, suncobran i možda kofer? Za sve vas koji ste bili ove godine u Paraliji, kako se kreću cene? Da li je jeftinije kupiti te zezalice ovde kod kineza ili tamo? Velikiii pozdrav :)

Da li ima neko ko je bio ove godine da mi kaže kako se kreću cene suncobrana i asura?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi polomila sam naočare za vid tj ispalo mi je staklo iz rama. Sada nema ko da mi namesti. A krećemo ujutru u 4. Da li postoji neka optičarska radnja u Paraliji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošetasmo jedno vece Paralijom. Jeli najbolje kolače i sladoled u Ice Factory blizu crkve. 

Ocekivali smo samo naše,kad ono svih jezika i raznih tablica na kolima....

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Може ли неко да ми препоручи неки смештај у Паралији али да није у центру места, већ на почетку плаже где је мања гужва?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od tri smestaja u ojima sam bio u Paraliji mogu da preporucim dva: Vila Elit  skroz prema Olimpik Bicu blizu bivseg marketa Pitzias, a drugi je na skroz drugoj strani u blizini Menta Seaside bar, ulica ka Lidlu, vila Vision...U obe vile smo isli preko agencija, ciste su, vlasnici se tu nalaze , i jedna i druga su blizu plaze Elit na minut Vision par minuta, pogledaj na Google mapama...

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

putujem u paraliju pocetkom juna ove godine vila adam . da li je neko bio u joj i kavi su mu utisci , takodje da li je more u to vreme dovoljno toplo za kupanje. hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Може ли неко да ми препоручи неки смештај у Паралији али да није у центру места, већ на почетку плаже где је мања гужва?

Vila "Avenue".......agencija "Sabra".....!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

putujem u paraliju pocetkom juna ove godine vila adam . da li je neko bio u joj i kavi su mu utisci , takodje da li je more u to vreme dovoljno toplo za kupanje. hvala.

Bio sam u vili pored vile Adam, i mogu ti reci da je ok spolja , sobe ne znam kakve su znam da ju je tada radio Oktopod travel. U vrlo prometnoj ulici, drugoj od plaze tako da je buka uvece prilicna. Toliko...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima da li ima svežih informacija iz Paralije. Ja bih ovo nazvao kako je i šta se dešava u Paraliji u vreme kovida? Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguće da niko sa foruma nije u Paraliji? Nije moguće.

Napišite bar osnovno....kakva je situacija tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel postoji neki autobus koji vodi od Paralije do plaze Skotina ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka