Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

Jel moze neko da preporuci neki smestaj u Paraliji koji ima svoj bazen ? (preventiva za meduze :) )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cosmopolitan hotel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze neko utiske iz Paralie kraj maja termin da je bio...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel može neko da mi objasni,jer sam čuo da postoji neki Lidl u Paraliji,gde se on nalazi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LIDL

Gledano od crkve:

 

post-11687-130294330333.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko parkirao kola u javnoj garaži u Kateriniju? Našao sam je na netu u centru grada je kod zgrade opštine. Zanima me ako je neko koristio, kakva su iskustva i naravno koja je cena parkinga? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@trump, ako je to ona podzemna garaza, koristio sam ja ali pre nekoliko godina. Cena je bila po satu , ali da me ubiješ ako mogu da se setim koliko je bilo tačno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maxi jel to crkva na obali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 36 minuta, Gospodin Iskra je rekao/la:

@trump, ako je to ona podzemna garaza, koristio sam ja ali pre nekoliko godina. Cena je bila po satu , ali da me ubiješ ako mogu da se setim koliko je bilo tačno.

Ok hvala, bitno mi je da nije nešto papreno... jer da je papreno pretpostavljam da bi zapamtio cenu!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Boba i Sloba je rekao/la:

Maxi jel to crkva na obali?

Da, jeste. Ona je bukvalno orijentir za sve u Paraliji. :D Ja sam doduse isao drugim putem, od vile Valentina u kojoj sam boravio, ali to je svega dve ulice dalje od crkve, tako da je skoro isto. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno.Šta još ima od radnji u Paraliji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice sopinga, tu je sve, od prodavnica suvenira, garderobe, pa do zlatara, krznara i prodavnica kozne galanterije. Koza i krzno su jako povoljni u Paraliji, tako da je to dobra prilika da kupite nesto od toga ako zelite, pogotovo ako umete da se pogadjate. Moze da se spusti cena, a mnoge stvari su ionako povoljne. Recimo, nasao sam jako lepe subare za 20 evra (tacnije, moja devojka, a ona me je posle vodila da mi pokaze :D ). :) Ne razumem se bas u krzno, tako da ne znam iskreno da li su zaista tako kvalitetne kao sto su tvrdili, ali da je povoljno - jeste, i stvarno su lepo izgledale. Osim toga, tu je naravno i mnostvo kafica, girosa, poslasticara, pekara... sta god pozelite! :)

Izmenjeno (Maxi NI)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh baš bih voleo da vidim tu Paraliju onda.Moram nagovoriti suprugu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepa je. :) Iako, naravno, ima mnogo lepsih i atraktivnijih mesta i lepsih plaza u Grckoj, kao na primer Halkidiki i Jonsko more gde su najlepse plaze, Paralija nekako uvek vuce da je ponovo posetite. Mene barem da. :) Uvek bih rado otisao, makar na par dana.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi putnici

Evo i ja da kazem par reci o Paraliji.Putovali smo sa Argusom u junu 2014 i proveli se sjajno.Nama se sve svidelo osim guzve u vecernjim satima.Plaza je pescana sa velikim plicakom,sto je pogodno za porodice sa malom decom.Tako da mame i tate mogu opusteno da uzivaju na lezaljkama pijuckajuci hladan nes,dok se decica brckaju.Inace dve lezaljke i suncobran dobijas uz dva kupljena pica,a cene pica su bile oko 3 e.Tako za 6 e dobijes dva pica,lezaljke i suncobran.Nisam primetila preteranu guzvu na plazi ali posto smo bili pocetkom juna,nije cudno.Sto se izleta tice isli smo na Olimp,divnoooo.Cene u kaficima,prodavnicama i restoranima su prihvatljive i za malo plici dzep.Recimo rucak za nas troje i dva pica (dvoje dece i ja) platili smo 17 e,ima li to negde u Srbiji?!Posle rucka smo dobili sladoled,gratis.To je samo jedan primer.Sto se kupovine tice,ima svega i svacega.Ko voli kozu i krzno,uzivace.Ja sam kupila dobru koznu jaknu za 80 e,nisam se cenjkala jer mi je ta cena bila realna.Ko voli da se cenjka,moze da prodje i jeftinije.Kozne torbe su prelepe,jedva sam se odlucila koju da kupim.Sve u svemu,nama je bilo ok.I ove godine idemo opet ali ovog puta sa Eurotursom.Prosle godine smo bili u Haniotiju i iskreno lepse smo se proveli u Paraliji.

Preporucila bih je svima a posebno porodicama sa malom decom.Uzivajte!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka