Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

"BOLJE NE ICI NEGO RECI BIO SAM U GRCKOJ U OLIMPIK B."

:blink:

ma ajde... :o

Vecu glupost nisam skoro citala! (navedena gore)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi jasno...kako se moze reci svako treba da ima svoje misljenje...i onda ga prozivati kada ga iznese...ne razumem samo o cemu pricamo...vidim da vlada misljenje da su grcka ostrva sinonim za trosenje bruka para...greska u startu...ko sto u svim destinacijama...imaju nafurani, manje nafurani i jeftiniji hoteli...to je slucaj i na ostrvima...tj moze se za jeftinije pare naci dobar smestaj...opet ponavljam...iste pare sam potrosio i na ostrvima i u Paraliji...a 10x se vise proveo, video i jeftinije prosao sto se tice placanja nekih stavri na ostrvu nego u Paraliji...ja ovde ne prozivam nikog...samo iznosim cinjenice...sta mozes dobiti za priblizno iste pare...tj tacno sam vam uporedio cene izlazaka, kakve su plaze itd za pomenuta mesta...Paralija mi je bila zanimljiva u 2 srednje...i tada mi je bio stvarno dobar provod...ali kada sam otisao ponovo...nije to bilo to...e sada svako ima svoj ukus i o tome necu raspravljati...i to ne vredi vagati...ali nigde nisam video da je neko izneo cinjenice...zasto je to bolje mesto...jedino sam video neka navodjenja all inclusiva hotela...i frljanje nekim ciframa...treba se malo informisati pre iznosenja nekih izjava...

Apsolutno se slazem...Ne znam zasto su se pojedini osetili toliko prozvanim,mojom konstatacijom(vidi gore).Potpuno si u pravu...ZASTO ICI U PARALIJU, kada za iste pare mozete(U TO VAM GARANTUJEM) otici, recimo na Krf, na kome mozete barem nesto videti, i osecati se ``kao u Grckoj``...Uostalom, evo uverite se i sami!

10.07 30.07 09.08 19.08 08.09

apartman 1/2 NA 170 193 248 248 248 248 225 195 160

apartman 1/3 NA 137 165 203 210 210 210 180 165 137

apartman 1/4 NA 133 156 178 183 183 183 168 155 133

apartman prizemlje 1/2 NA 168 190 230 245 245 245 223 180 158

apartman prizemlje 1/3 NA 135 160 183 203 203 203 178 152 135

Ovo je jedna od mnogobrojnih ponuda nasih tur.agencija.

Za iste pare, a Boga mi i manje, mozete ljudski letovati na Krfu, Tasosu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas ste smesni :)

Vidim da je glavni problem -" kada za iste pare mozete.."

Mozemo mi svasta...i bili smo...

Meni je smesna samo ova izjava a isto toliko i glupa "BOLJE NE ICI NEGO RECI BIO SAM U GRCKOJ U OLIMPIK B." Zar vi idete na more da bi pricali o tome ili idete da se odmorite???

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo se vidi sta vecini ovde sa foruma smeta u Paraliji.Njima smeta "paradajz turizam",smeta im vasar(ciganisanje) uvece,guzve,ali najvise im smeta sto svako drugi govori Srpski.Priznajte lepo,kazite,355. dana u godini slusam Srpski,i hocu da odem na 10. dana na neko mesto gde nema,ili gde ima jako malo Srba.

Stvarno nije lepo ovo sto pisete.Vi nas vredjate,pravite nas maloumnicima,budalama.Ispada da smo mi koji idemo u Paraliju budale. :angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocigledno da se razlikujemo po shvatanju pojma "odmor". Cele godine se vozim autobusom i kolima po gradu, pa sad treba i na letovanju da zavisim od kola, posto su npr. na Krfu koga svi na ovom forumu toliko hvale sva mesta prave selendre i ni jedno nema sve sto bi moglo da zadovolji mladog coveka. Dakle, nadjem smestaj u jednom mestu, pa onda kolima svaki dan jurcam po ostrvu trazeci lepu plazu, a uvece opet u kola u potrazi za provodom. Drugo, more je hladno i nije tacno da nema trave jer ona naidje bar jednom u toku dana. Trece, ume da pada kisa danima... Ali, boze moj, ici na Krf je fensi i onaj kome se to ne svidja je seljak... I sto je neko napred napisao, izgleda da je nekima vazno da kazu da "letuju na Krfu", kako god da su se tamo proveli.

Izmenjeno (Sirena)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Priznajte lepo,kazite,355. dana u godini slusam Srpski,i hocu da odem na 10. dana na neko mesto gde nema,ili gde ima jako malo Srba.

Stvarno nije lepo ovo sto pisete.Vi nas vredjate,pravite nas maloumnicima,budalama.Ispada da smo mi koji idemo u Paraliju budale. :angry:

Pa, to za jezik, to je istina, to niko ne spori. To smo priznali na jednoj drugoj temi...

A ovo drugo, za vredjanje, to si u pravu. Svako ima pravo da bira za sebe, i na kraju krajeva - "svaki cigo svoga konja hvali". Mada, kako sam ja stekao utisak, ovi sto ne vole Paraliju su uglavnom vec bili tamo, i govori iz sopstvenog skustva, dok ovi drugi, zagovornici olimpijske rivijere, uglavnom nisu bili nigde drugde u Grckoj. Ja nisam bio na olimpijskoj rivijeri, ali po prici i licnim iskustvima mojih prijatelja kojima verujem, mislim da mi se ne bi dopalo.

Voleo bih da cujem nekog ko ce reci: bio sam i na Krfu, i na Kritu, i na Rodosu, ali vraticu se u Paraliju... Onda bih razmislio.

Izmenjeno (verhogetornik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo Sirena. APSOLUTNO se slazem. Recicete mi samo da li postoji autobus iz Olympic Beacha do Katerinija i kakav je red voznje (kada je poslednji povratak iz Katerinija) i da li postoji u Olympic Beachu neki ogroman supermarket za snabdevanje? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko dugo traje put (voznja) Beograd-Paralija (Olympic Beach) ?

pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno receno, nisam pratila na drugim mestima na forumu o Paraliji, ali je moja prijateljica dugo godina zaredom letovala tamo i bila vrlo zadovoljna. Ako se dobro secam, Paralija jeste puna turista, ali je Olympic Beach, susedno mesto na istoj plazi, mnogo mirnije. Osim toga, Olympic Beach ima plavu zastavu, sto ipak nesto znaci. Ne sumnjam da ce se svi koji tamo odu super provesti, jer mogu da biraju.

Takodje ne shvatam bas ovu celu pricu o Krfu kao o hit destinaciji. 'Ajde da su Maldivi u pitanju, ili ostrvo Namale, a ovako stvarno ljudi, nemojte da preterujete. Krf je ostrvo, i treba ga porediti sa ostrvima (i ne znam bas kako bi se tu kotirao), a Paralija je ipak mesto na obali i sustinski je razlicito od svakog ostrva, pa i Krfa.

Sta reci o cenama, best-buy i ugostiteljstvu - svaka roba ima svog kupca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko dugo traje put (voznja) Beograd-Paralija (Olympic Beach) ?

pozzz

Beograd- Paralija ima oko 670.km.Niko sad tacno ne moze da ti kaze za koliko sati ces da stignes,ima vise faktora.Zavisi kad putujes,da li danju ili nocu(nocu su manje guzve),koliko se zadrzavas na granici(sad su kako sam cuo velike guzve na Makedonskoj granici),kojom brzinom putujes...Racunaj otprilike 8.sati plus zadrzavanje na granici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

(pa i Dunav je prljav a ljudi se i dalje kupaju!?)

Mozda zato sto nemamo more...;)

Samo cu reci mnogo vise vredjanja od strane pripadnika za Paraliju...smesni ste itd...nema potrebe za tim...svako iznosi svoje misljenje...i to je to...

Ovako...meni licno ne smetaju nasi na letovanju...cak obicno upoznam dosta nasih ljudi svake godine...to izbegavanje i te fore...mislim da je prenaduvano...da li ces bezat od nekog ili pricati mislim da je stvar komunikativnosti i do coveka...a ne da li je nas ili nije...isto tako imas pristupacnih stranaca i 'brljavi' nepristupacnih...

Onda rent-car...ne kontam o cemu pricamo...Krf selendre...pa sta je Paralija...mislim ako nije selendra...da nije mozda megalopolis...Jbg...imas bus na Kritu, Krf-u, Rodosu, Ios-u itd...ako neces da uzmes motor ili kola..koja su potrebna ako oces nesto da obidjes...ko sto ti treba i u Paraliji ako oces do Katerinija, Soluna itd...po meni steta je otici u neko mesto i zapucati se...ali neko dodje i bas zbog cistog odmora i izlazaka...tako da mu ne trebaju kola...A da budemo iskreni koliko vam treba vremena od Olympic beach-a do De lux diskoteke ili Case ili kako se vec zovu sada posto stalno menjaju nazive...ima da se otelis dok ne otpesacis...mislim nije frka...posto budes obicno vec pripit...ali nije bas ni blizu...Olympic beach ima lepsu plazu...ali je provod udaljeniji...jedino je blize Omylos....ili kako se vec pise...

Opet napominjem smatram sebe merodavnim da iznesem MOJE(velikim slovima)...ne svacije...misljenje...zato sto sam bio u oba pomenuta mesta...odnosno destinacije (ostrva i Paralija)...tako da mogu da poredim...Ali to nije razlog za neka prozivanja...ili svadju...jednostavno kriticki poredimo destinacije...

Izmenjeno (Guru)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E PA OVAKO,JA SAM BILA U OLIMPIC BEACH-U PRE DVE GODINE,A PROSLE GODINE SAM BILA NA KRFU.iSKRENO BILA SAM UZASNO RAZOCARANA KRFOM JER SAM OCEKIVALA SREDJENIJE PLAZE I BOLJU SAOBRACAJNU POVEZANOST OSTRVA.OK NARAVNO POSTOJI RENT A CAR ALI MISLIM DA TI NA 40 STEPENI NIJE BAS DO TOGA DA SEDNES U KOLA I OBILAZIS OSTRVO U POTRAZI ZA DOBROM PLAZOM,NARAVNO KRF IMA DOSTA SPOMENIKA KOJE MOZETE POSETITI STO JE SVAKAKO POZITIVNA STVAR,ALI JA SAM OD ONIH KOJIMA JE JAKO BITAN IZGLED PLAZE I NOCNI ZIVOT TAKO DA SAM SE STO SE TOGA TICE U KRF JAKO RAZOCARALA. . .STO SE TICE NOCNOG ZIVOTA DAJEM VELIKI + PARALIJI KOJA NE MOZE DA SE POREDI SA KRFOM STO SE TOGA TICE,I MENI JE PARALIJA KICASTA ALI JA SAM BILA U OLIMPIC BEACH-U STO MISLIM DA JE SUPER VARIJANTA JER JE ON MIRNIJI I SREDJENIJI OD PLARALIJE I MOZES PREKO DANA DA SE OPUSTIS I ODMORIS NA PLAZI,A ONDA UVECE DA SE UPUTIS U PARALIJU KOJA VRVI OD NARODA.

OVE GODINE IDEM U NEI PORI I SVAKAKO CU POSETITI PARALIJU BAREM ZBOG JEDNOG PICA U DA LUXU ILI CASI ILI KAKO GOD SE ZOVU VEC SAD TI KLUBOVI :) !POZDRAV ZA SVE!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima lepsu plazu...ali je provod udaljeniji...jedino je blize Omylos....ili kako se vec pise...

Opet napominjem smatram sebe merodavnim da iznesem MOJE(velikim slovima)...ne svacije...misljenje...zato sto sam bio u oba pomenuta mesta...odnosno destinacije (ostrva i Paralija)...tako da mogu da poredim...Ali to nije razlog za neka prozivanja...ili svadju...jednostavno kriticki poredimo destinacije...

Što ti toliko tačkica stavljaš između reči? Jbt, namučiš se dok sam te čitala. Čini mi se da imaš negde izveštaj i o Londonu sa tim tačkicama.Izvini što na to obraćam pažnju ali mi nije jasno što razdvajaš reči sa toliko tačkica, baš te je teško čitati. Usred rečenice razdvojiš reči tačkicama

Nebitno :)

Elem, moja prijateljica je bila prošle godine prvi put u Paraliji, neka vila za 200 evra, bila je sa prijateljicama. Bilo joj je skroz okej, izlazile su se, preko dana sunčale, šetale, sasvim jedno super letovanje. Možda će ići i ove godine, možda i ne, nisu opterećene, ali meni je ispričala da joj je bilo skroz okej.

Jbg, i ja koja možda imam više para, ne hvalim se kako idem po ostrvima. idem po ostrvima jer mi se ide, a ove godine ću ići možda i u tu Paraliju da vidim kako je i pre svega da se odmorim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam i u Paraliji nekoliko puta a i na Krfu prošle godine! Moram priznati da sam Krf manje platio nekih 30€-40€,ali ljudi ta dva odmora se ne mogu uporediti!

U Paraliju sam prvi put išao da se provodim i da mi je sve blizu za obilaske(Meteori,Solun,Atina,Dion...). Drugi put išao samo u provod i uživanje(najviše volim plaže između Paralije i Olimpic Beach-a) i da bi mi samo Solun bio blizu jel sam se zaljubio u taj grad! Svi zahtevi mi bili oba puta ispunjeni! Imaš tamo naših ljdi,pa šta? Ako ti se druži,družiš se ako ne onda nećeš,pa tako i svuda! Po tim velikim diskotekama nema domaće muzike,i znači svi uslovi ispunjeni! Plaža jeste uska,ali je dugačka... Nije ni u Turskoj ni negde drugde baš previše dobra(ne pričam o luksuznim letovalištima).

E onda sam išao na Krf... Da promenim malo. Spremno sam otišao je plaža u Dasiji grozna za moj ukus,da ću odmah iznajmiti kola ili motor,i da ću morati da se cimam do plaža! Toliko će te i vi shvatiti ako pročitate bilo koju temu! Sa Krfa sam došao umoran. Ali na Krfu sam video svašta,tako da me je to oduševilo,a o samom gradu Krfu da ne pričam! Ali tamo kada ustaneš,ideš da jedeš i put pod noge i nemate do kasno popodne. Iskreno plaže nisu ništa posebno(pogotovo na severu i istoku). Zapad i jug je već nešto drugo! Tako da ako ne odete na jug,plaža vam je lepša u Paraliji,stim da ako odete na jug sve će vam biti daleko što se obilazaka tiče!

I da u Paraliji su ulazi u diskoteke malko skuplji(9€ i toliko svako naredno piće),ali je sve ostalo daleko jeftinije! Generalno na Krfu sam potrošio nekih 30-40% više džeparca nego u Paraliji.

Sami morate presuditi! Zato ja idem u Tursku ove godine! :)

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam i ja na tom Krfu i isto u toj budjavoj Dasiji, jedva sam cekala da odem. Oduševljena sam Kasiopijem, tako sam bar stekla utisak, zamalo da doplatimo 50 eura i prebacimo se u Kasiopi. Bar malo življe bi bilo. Kakav crni provod.

Jedino sam oduševljena gradom Krfom, prava je avantura bila izgubiti se u lavirintu tih uličica.

Ali u Paraliju ako odem svesna sam da ne idem zbog znamenitost i lepote u njoj nego zbog smeštaja i biiiiiiiilo kakvog provoda, pa i ovde u Beogradu ima iste seljanije kao i tamo. Svuda je isto ljudi, samo zavisi kako to prihvatate. Nagledala sam se svega i svačega i u Barseloni, ali to niko ne spominje jer je to Bože moj Španija, moš'misliti.

I uvek mi ostaje u opciji da odem ili na Kefaloniju i Krit i uživam u lepoti ostrva. Sve drugo mogu da nađem i ovde i dole (paralija).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka