dunjaa

Hotel Steigenberger, Hurgada iskustva

472 poruke u ovoj temi

Ma ne znam ja sam skontala da je ovaj u koji ja idem 5*. Ako ne bude... Hmmm... pa uglavnom bolje je da bude.

:D

Uh ispadoh jos mutivoda :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sejla, nisam videla ponudu od 14 dana, preko koje agencije ides?

Ma ja sam ti iz Sarajeva tako da ti je to preko nase agencije.

Ukoliko si iz BiH mogu ti reci koja je agencija.

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh ispadoh jos mutivoda :(

Hihihihihi...

Ma jok nema veze ali jos cu se malo raspitati za svaki slucaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam zainteresovana za ovaj hotel i puno sam sa raspitivala i trazila. Blue je u pravu, postoje i Ad Dau Beach sa 5* i Al Dau Club sa 4*(zvanicno) u okviru istog resorta. Pogledajte Steigenberger site, tamo imate prezentaciju i jednog i drugog hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sejla, ako nije problem da napises preko koje agencije ides, ja sam iz BiH pa bih da pogledam njihovu ponudu.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Dragana,

Ja idem preko Relax Toursa iz Sarajeva, s tim da ti oni jedini u BiH nude svoje aranzmane za Egipat.

Možes otići na njihovu stranicu www.relaxtours.com

Znas sta najbolje idi na stranicu pa vidi imas PDF formu kataloga, i ako te nesto bude interesovalo javi pa cu ti reci sta i kako.

Imam poznanicu koja radi kod njih pa ti se mogu raspitati za nesto ako zelis. A samo da ti kazem da na ove cijene dodas oko 220 ili 230 KM sto ti je za vize i takse itd... Mislim da je tako nesto...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno Sejla, evo malo sam pregledala ponudu sa sajta sto si napisala i nazalost jedina ponuda za 15 dana im je ta sto ti ides sa krstarenjem, ali termin pocetak juna meni ne odgovara zbog godisnjeg.

Ostali aranzani su na 7 nocenja, nekako meni to dodje malo jer idem u Egipat prvi put i rado bih isla na sve izlete. Tebi hvala u svakom slucaju na trudu, ako naletis na ponudu slicnu na 15 dana ali pocetak jula, prijavi.

Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno Sejla, evo malo sam pregledala ponudu sa sajta sto si napisala i nazalost jedina ponuda za 15 dana im je ta sto ti ides sa krstarenjem, ali termin pocetak juna meni ne odgovara zbog godisnjeg.

Ostali aranzani su na 7 nocenja, nekako meni to dodje malo jer idem u Egipat prvi put i rado bih isla na sve izlete. Tebi hvala u svakom slucaju na trudu, ako naletis na ponudu slicnu na 15 dana ali pocetak jula, prijavi.

Pozz

Ma OK znam na sta mislis ali oni su mi isto tako rekli da mozes uzeti kao 14 dana...

Samo pomnozis s dva... ako sam ja dobro skontala... Samo ne mozes kombinovati s krstarenjem. Ovim od 8 dana, opet ako sam dobro skontala...

:D

Mislim ja sam isto gledala preko Beograda, ali dok dodjem do tamo izgubim pola dana u voznji, i onda kuda s autom. Kako i sta... Tako da sam skontala najbolje ovako preko Relaxa. Isla sam i prosle godine s njima. Ali sam isla u Sharm... bilo mi je extra. Stvarno sam se dobro provela.

U svakom slucaju ako mi sta naleti javljam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam zainteresovana za ovaj hotel i puno sam sa raspitivala i trazila. Blue je u pravu, postoje i Ad Dau Beach sa 5* i Al Dau Club sa 4*(zvanicno) u okviru istog resorta. Pogledajte Steigenberger site, tamo imate prezentaciju i jednog i drugog hotela.

I ja sam se raspitivala za ovaj hotel i isto pronasla.Veoma je bitno da nam agencija kaze ( pod uslovom da ne slazu) u koji od ova dva hotela vrse rezervaciju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam vec to pitala par puta i 100% mi je potvrdila djevojka iz agencije da oni rade samo Beach s 5*.

A vjerujem joj jer imamo stvarno dobar odnos s njom, poznajemo se i poslovno saradjujemo, tako da ne bi govorila ono sto nije istina. Ja sam sada 100% sigurna da je sve OK. A vi se jos raspitajte u svakom slucaju kod agencija...

Valjda ne bi lagali, a ako i budu samo im napravite frku biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lazu ili ne lazu - dilema ce biti brzo resena - cim stignete!

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno tako...

hehe.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lazu ili ne lazu - dilema ce biti brzo resena - cim stignete!

Kako stvari stoje ja cu prva d proveravam verodostojnost Argusa, sem te price na Tirip A. Sumnjivo mi bilo sto u tabeli sa cenama pise samo Steigenberger* a u opisu hotela stoji da je Beach, a i seka koja se javila ne telefon u agneciji nesto zazvucala sumnjivo... Trebalo bi da danas odem da uplatim... pa sta bude.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

]

Ma ne znam ja sam se osigurala (pitala sam 50 puta da mi potvrde :-))) ali mislim da to ne bi trebalo da bude varka. Kazem vam cura iz agencije ide u njega i kaze da je najbolji hotel u Hurgadi.

E ako njoj valja...

Meni hotel izgleda super i nadam se da ce sve biti OK.

Ja idem 10.06. do 24.06. pa ako ko bude u tom periodu slobodno se javite...

Da popijemo kaficu :-)

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se upravo vratila iz Seigenbergera.Isli smo preko Jolly-a i ponovo bih isla u isti.Sve sobe vam gledaju na bazene i more,tako da promasaja nema.I to je Al Dau Beach i ja neki drugi ne videh tamo.Sve preporuke za hotel.Ako vas nesto zanima,pitajte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868338
    Ukupno poruka