dunjaa

Hotel Steigenberger, Hurgada iskustva

472 poruke u ovoj temi

Super, neko ko je bio i u Hostmarku i u Steigenbergeru. Ili mozda i nije bas super?! Ja sam uplatila famozni Steigenberger za 13. jul, a prijateljima sa nesto tanjim budzetom sam predlozila Hostmark. Da li zaista smatras da je los? Ubice me, aaa????!!!! Da li je uopste moguce poredjenje ova dva hotela?

Caos,i ja idem 14.jula u taj famozni hotel Steinberger!!!!!!!Kakva slucajnost.Mogli bi da se vidimo,lakse ce mi biti!!!! :D Pozdrav!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

]

Preko koje agencije ides?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh evo vratila se i ja iz Steigenbergera ziva i zdrava.

Malo imali problema sa stomakom ali tablete su rijesile stvar.

Steigenberger hotel jako dobar ali hrana i ne bas (bolja mi je bila prosle godine u Hilotn Waterfalls u Sharmu). Bazeni fantasticni, uvijek ima dovoljno lezaljki i sucobrana. Plaza kriticna, za malu djecu odlicna, kilometar ides dok dodjes do neke nazovi "dubine".

Sto se tice baksisa slazem se ali ako ih fino zamolis za bolju sobu dobijes onu s pogledom na bazene i more :-) (bez baksisa).

:-)

A sto se tice tableta ako vam neko vani moze nabaviti Imodium advance nama je sve rjesavao.

Pozdrav!

Odgovaram na sva pitanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije ides?

Ja idem preko way out agencije,a ti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Antinal jeste antibiotik, ali LOKALNOG TIPA. Znaci da deluje samo na stomak, ne ulazi u krvotok i ostatak organizma kao klasican antibiotik. Mogu da ga piju i deca i trudnice, pa vam to dovoljno govori.

Kad imate problem sa stomakom pije se 4 puta dnevno, a kao preventiva 1-2 dnevno. Ja sam pila po dve, jedna ujutru, jedna uvece, posto imam opsetljiviji stomak.

Ali sam zato jela i pila sve, voce, salate, sok s ledom...

Bila sam 5 puta u Egiptu i moja iskrena preporuka je da ga pijete dva puta dnevno preventivno, znaci ne cekati da imate probleme.

Ko voli da rizikuje ili da ceka da ima probleme i pokvari sebi odmor, neka mu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem preko way out agencije,a ti?

Trebala preko Argusa ali su me danas obavestili da ima mesta na letu, ali ne i u hotelu, jbg. Cekam odgovor iz Top tursa i molim ako ima bilo koga koji je isao u Steigenberger preko njih da se javi. By the way, koja je to agencija way out? Daj neki kontakt agencije, please!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebala preko Argusa ali su me danas obavestili da ima mesta na letu, ali ne i u hotelu, jbg. Cekam odgovor iz Top tursa i molim ako ima bilo koga koji je isao u Steigenberger preko njih da se javi. By the way, koja je to agencija way out? Daj neki kontakt agencije, please!

Izvoli kontakt agencije www.wayout.co.rs ili www.big-blue.co.yu To su extra proverene agencije ,ja sa njima letujem vec 5 godina(Turska,Tunis :D ) i extra su fer i korektni,cak iako ti se ne svidi hotel,menjaju ga na licu mesta bez problema.A za ovaj hotel mi je rekao gazda agencije licno.Ja mu verujem 100%

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala Biljo, odoh da pogledam

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veruj da se ne mogu porediti!!

Hostmark> je 12km od centra.ispred ulaza u hostmark imas neku arkadu gde ima par prodavnica i jedna apoteka i to je sve..iza iza hostmarka je put a iza puta obicna kamena pustara.

Sale, hvala na iscrpnom odgovoru i daj molim te reci zar je stvarno toliko plitko to fuckin' more. Moze li se u njemu plivati ili samo brckati, ima li uopste neke dubine i koliko nam do nje treba (tri dana jahanja, a)? Zbog mora i plaze valjda i idemo tamo, pa ako to ne valja onda je "dzaba" i Steigenberger!

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sale, hvala na iscrpnom odgovoru i daj molim te reci zar je stvarno toliko plitko to fuckin' more. Moze li se u njemu plivati ili samo brckati, ima li uopste neke dubine i koliko nam do nje treba (tri dana jahanja, a)? Zbog mora i plaze valjda i idemo tamo, pa ako to ne valja onda je "dzaba" i Steigenberger!

Lady,

to je generalna karakteristika egipta,tj. hurghade,ima dosta plicaka..

Konkretno,na kada ulazis u vodu, u prvih 5 metara ti je voda vec preko kolena i onda se polako dize..ako imas neku sliku gde se vidi onaj deo vode gde su postavili bove, na kraju bova je dubina oko 1.8m,ali nema to veze brzo stignesh do dubine. Posle toga opet dolazi plicak i jedna spektakularna olupina plavog broda. Ako zelis,ostavi mi na pvt neki mail na koji mogu da ti posaljem par slicica i da ti opishem gde je shta.

Da konacno zakljucimo, dubina vode varira, kako se setas(plivash) kroz vodu,dolaze i plici i dublji delovi. Plaza je super, hotel super, hrana super...jedino sto te na ovakvom putovanju moze razocarati je ljudski faktor,tj. da daobijes lose vodice, da recepcioneri budu nesposobni,da cekas duze na konobare,ali eto,sad sam te upozorio pa da znash na shta da se spremish da se ne nervirash puno jer to shkodi lepoti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh evo vratila se i ja iz Steigenbergera ziva i zdrava.

Malo imali problema sa stomakom ali tablete su rijesile stvar.

Steigenberger hotel jako dobar ali hrana i ne bas (bolja mi je bila prosle godine u Hilotn Waterfalls u Sharmu). Bazeni fantasticni, uvijek ima dovoljno lezaljki i sucobrana. Plaza kriticna, za malu djecu odlicna, kilometar ides dok dodjes do neke nazovi "dubine".

Draga Sejla,

ne znam da li smo se razumeli kada sam spominjao bolju sobu jer nisam siguran da imamo isto shvatanje istog..

Primer> ja sam dobio sobu 1148 koja se nalazi na prvom spratu i ima pogled najvise na bazen i bashtu a na more jedva.To je standard tip sobe. Da sam ih zamolio,dali bi mi drugu sobu koja i dalje ne bi imala dovoljno otvoren pogled na more...Zbog toga je pao mali bakshihs od 15-tak evra da bi dobili tip sobe deluxe room koja se nalazi na 5. spratu i ima direktan pogled na more ako se negde moze okaciti slika sa pogledom,rado bih ti pokazao na shta mislim.

Pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sale, ako ti nije problem okaci neke slike javno jer planiram da idem u taj hotel u avgustu, pa bih volela da vidim kako sve to izgleda :)

Mnogo mi je znacio tvoj opis i ako imas jos nesto da dodas o ovom hotelu slobodno pisi ako ti nije tesko... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Sejla,

ne znam da li smo se razumeli kada sam spominjao bolju sobu jer nisam siguran da imamo isto shvatanje istog..

Primer> ja sam dobio sobu 1148 koja se nalazi na prvom spratu i ima pogled najvise na bazen i bashtu a na more jedva.To je standard tip sobe. Da sam ih zamolio,dali bi mi drugu sobu koja i dalje ne bi imala dovoljno otvoren pogled na more...Zbog toga je pao mali bakshihs od 15-tak evra da bi dobili tip sobe deluxe room koja se nalazi na 5. spratu i ima direktan pogled na more ako se negde moze okaciti slika sa pogledom,rado bih ti pokazao na shta mislim.

Pozdrav

Eh da,mislim da smo se razumjeli jer ja sam prvo dobila sobu onda bas iznad vas 1248, koja je bila blagi uzas. Posto smo isli na krstarenje i iscekirali se pri odlasku iz hotela ja sam na recepciji fino rekla da smo imali losu sobu i da zelimo bolju kada se vratimo sa krstarenja jer je ova bila stvarno u losem stanju i gledamo na onu terasu i mali slani bazen. Decko na recepciji je bio jako ljubazan i prvo me pitao kakav pogled zelimo i sl i ja sam mu rekla da to nije bitno samo da je soba bolja. Rekao je nema problema kada se vratite bicete zadovoljni sobom. I zaista kada smo se nakon 5 dana vratili dobili smo sobu 1336 koja je imala pogled s pogledom na more i imam osjecaj da smo bili tacno na sredini tako da smo gledali ravno na sve bazene i plazu, a da ne spominjem da je sve funkcionisalo u sobi za razliku od sobe 1248. I cak kad nas je decko vodio u sobu pitao je u kojoj smo prije bili i rekao nam je "Whaaattt??? That is not good room... This is good room much better!!!" E pa eto... Tako da mi nismo nista doplatili a dobili smo extra sobu. Pogled s balkona kao stvoren za slikanje. Ako budem mogla postavicu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sale, hvala na iscrpnom odgovoru i daj molim te reci zar je stvarno toliko plitko to fuckin' more. Moze li se u njemu plivati ili samo brckati, ima li uopste neke dubine i koliko nam do nje treba (tri dana jahanja, a)? Zbog mora i plaze valjda i idemo tamo, pa ako to ne valja onda je "dzaba" i Steigenberger!

Ej mene je plaza totalno razocarala. Ja to stvarno iskreno govorim. Plicak i to ti je. Najdublje je do ramena i tako... bas eto da se djeca ni da hoce ne mogu udaviti... A pored Intercontinental ima plazu da cim udjes u vodu u dubini si nakon 2-3 metra. E to sam ja mislila. A ovo... Ma izgoris brate dok dodjes do neke dubine... Hotel je fenomenalan i usluga je super ali plaza bas i ne... Bazeni e to je vec druga stvar, ali opet mi nismo mentalitet rusa da idemo da se brckamo po bazenima, mi idemo zbog mora. A bazeni su stvarno fenomenalni, i interesantni. Stvarno plaza me je razocarala. I to je mozda jedina stvar koja mi se nije svidjela, osim mozda jos malo hrana je bila dosta jednolicna. Ali opet sta da ocekujes od hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa Seljla, ova plaza ce meni da odgovara jer nikad ne idem u vecu dubinu nego preko ramena (iako znam da plivam), a uzivam da se izlezavam u plicaku :) Meni je najvazanije da je plaza pescana, da nema ponton... Ja takodje idem zbog mora a ne zbog bazena, jer to imam i ovde, ali dobro je sto su lepi.. Ali, eto, ne moze svakom da se ugodi, meni bas taj tip plaze odgovara..

To za hranu mi nije najjasnije, jer je Sale ishvalio i rekao da postoje i tematske veceri...

U kom smislu jednolicna? Sve lici jedno na drugo ili sta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka