graming_vlada

Hoteli u Bugarskoj

89 poruka u ovoj temi

Nije taj...ako te ne mrzi pogledaj na ovom sajtu www.niturs.co.yu za koji hotel ja pitam...pa mi reci da li znas nesto o njemu... Isto se zove Sunrise..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislis na Sunrise?

Mislis li na Sunrise u Bregu ili Pjascima? Ja ti pricao za Breg.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,mislim na ovaj u Suncevom bregu...ali taj za koji si ti pricao u Ravdi je sasvim drugi hotel... Ovaj se zove Sunrise Club..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

D ALI JE NEKO BIO U HOTELU KONTINENTAL SA DVE ZVEZDICE?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li je neko bio u vili Nadja 3* ? Nalazi se u južnom delu Nesebara.

Da li neko zna na kom sajtu moze da se skine karta Nesebara ?

Idem prvi put kolima pa me zanima gde se tacno nalazi da ne lutam mnogo posle dugog puta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LJUDI , INTERESUJE ME HOTEL OLEANDER HOUSE... KAKVI SU IM APARTMANI , NA KOM SU SPRATU , DA LI IMAJU APARTMANE SA DVE SPAVACE SOBE. DA LI JE NEKO BIO U TOM HOTELU ??? KAKAV JE I KAKO SE KRECU CENE?????KOLIKO JE UDALJEN OD PLAZE, GRADA I AQVA PARKA??? TNX U :***

ZABORAVIH ... UJEDNO DA PITAM I ZA HOTEL ADITA HOUSE ... ZA NJIH SAM NACULA PAR DOBRIH RECI , ALI NIKO NE MOZE DA MI GARANTUJE DA JE TO OK ... NISAM U MOGUCNOSTI DA TRAZIM LUX HOTELE SA 4-5 * ALI NEKI SA 3 JE OK ...CENE APARTMANA DO 50 EURA ALI DA JE TO PRISTOJNO...ZNA LI NEKO TAKAV HOTEL???

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajan hotel u svakom pogledu. Sobe perfektne, velike, bazen mozda i najlepsi u SB, dorucak fenomenalan, lokacija tu i tamo....5min od plaze. Free parking, medicinska sluzba 24h, sauna i jacuzzi....

Ivana Palace hotel Suncev Breg ima 3* ali nije gori od mnogih sa 4* u kojima smo bili. Kartica-kljuc, klima, cisto, tiho, odlican bar na bazenu i pizzerija....

p.s. ako neko gleda na booking.com nije dobro upisana lokacija u mapu. Hotel se nalazi odmah pored hotela Flamingo na glavnom putu.

Btw, mi smo platili 7 nocenja sa doruckom 168e za nas dvoje od 25.08.-01.09. ove godine.

Izmenjeno (Blecic M&V)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni najbolji hotel u Suncevom bregu do 200 e je ,,Black sea‚, ,nalazi se u severnom delu blizu hotela Ivana Plas i Flamingo.

Ima parking pod nadzorom,lepe i ciste sobe sa terasom,klimom,tv.Lep bazen sa malim delom i toboganom za decu,Hrana je odlicna (za dorucak vise od 20 ralicitih jela i nekoliko vrsta voca ,sokova,caj i kafa. Rucak da i ne pominjem.) Usluga fina, mladi i normalni ljudi.Imali smo sobu sa pogledom na bazen i na parking tako da nam je auto stalno bio na oku. Ima i dobra i ne skupa prodavnica ako vam zatreba neko pice ili grickalice za sobu.Bili smo 15 dana i veoma smo zadovoljni, redovno su menjali posteljinu i peskire a i ako slucajno zaborave uvek mozete podsetiti nekog sa malim baksisom sto je inace normalno gde god da ste. Za jednu osobu10 dana sa doruckom kosta 155 e ,za dete 10 dana sa doruckom na pomocnom lezalju 20 e (stvano dobar,udoban lazaj i ima dovoljno mesta za njega u sobi) sto je stvano jeftino.Nije predaleko od plaze mada smo mi isli skoro svaki dan na plazu u susednom mestu Sveti Vals ,lepo,mirno mesto sa cistom plazom(inace nisam video ni jednu meduzu).

Izmenjeno (sasa78)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moye reci nesto vise o tome sta se u Bugarskoj podrazumeva pod All Inclusive? Planiramo da idemo ili u neki all inclusive ili sa polupansionom. Od AI u igri su trenutno Isola Paradise, Bajkal, mođda Orel. Sunset ima all inclusive light varijantu. Negde procitah za rucak neki sendvici. Jak mi to all inclusive kad je rucak najtanji :)

Od PP merkamo Lion, Smoljan i Shipka.

Svaka informacija je dobrodosla :) Ili link ka nekim slikama privatnim iz pomenutih hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili AI u Albeni u avgustu

isli smo direktno preko njih, tj preko tur operatera odmaralista

i dobili smo obavestenje da nas AI podrazumeva

- dorucak 8-10.30h - svedski sto

- rucak 12-14h - jela po meniju sa slatkisem

- uzina 14-18h se sluze pice, paste, kolaci, sladoled, voce

i sva domaca pica, sokovi i kafa

- vecera 17-20h vecera svedski sto

od 8-22h bilo koje pice i kafa se podrazumevaju za goste AI

kao i koriscenje 2 lezaljke i suncobrana na plazi.

ako te zanima pogledaj koji hoteli su im u opticaju

www.albena.bg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vekim :) Inace, sad je i Calypso upao u kombinaciju, videcemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko bio u hotelu SHUPLEEV ili PANORAMA u Pomorju? Gledam njihove cene i dosta su povoljne, oko 15 evra dvokrevetna, a i izgledaju ok. Piše da su porodični hoteli a to mi baš i treba, ja, žena i klinac 3 god.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje kalofer...pominjan je na forumu prosle godine pa se nadam da je neko bio i moze da podeli utiske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, imam jedno pitanje. Posto nikada nisam letovala u Bugarskoj,ove godine sam odlucila da tamo provedem odmor, ali nesto mi je cudno - cene hotela sa 5* all u sred sezone ne prelaze npr. 650-700e, sto je u odnosu na Tursku gde sam ranijih godina letovala dosta jeftinije, da li su to ''normalne'' cene za hotele u Bugarskoj? Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Hotelu Korona u Suncevom bregu? Mi smo uplatili ovog leta pa ako neko zna nesto vise osim onoga sto moze da se vidi na slikama neka kaze!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka