Molder

STAVROS

6820 poruka u ovoj temi

Nadjite na fb "Alexis rooms" i dogovorite s sa vlasnikom Alexsisom! Veoma lep smestaj sa veoma povoljnim cenama! I veoma korektan čovek Alexsis.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,treba mi pomoc .Pre dve godine smo letovali porodicno u Stavrosu .Smestaj smo nasli u vili Maria.Vila se nalazi kod plaze platana na dva minuta od mora.Vlasnici su bili izuzetni a smestaj odlican za porodicu sa malom decom.Evo posle dve godine mi bi opet otisli tamo ali broj telefona koji imamo vise nije validan.Da li je neko mozda odseo u ovoj vili?Vlasnica se zove Maria.Vila se nalazi preko puta vile Tasos.Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao da mi uporedi plazu u Asprovalti, Nea Vrasni, Vrasni beach i Stavrosu? Sirina, struktura(pesak, sljunak, kamencici), dubina vode, guzva i sl?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stavros vila Fotis, pored kanala i preko puta nove crkve .

Aranzman u organizaciji agencije Hedonic, sve pohvale za agenciju i prestavnike Milosa i Igora.

Sto se tice smestaja, kuca jeste pored kanala, kanal je uglavnom prazan, bude žaba, a one ponekada budu bas raspevane.Pored je ulica i nocu tokom vikenda bude malo bucnije.Ali stolarija je dobra tako da kad se zatvore vrata i prozori, ne bude bucno.

Smestaj je korektan, nije nov namestaj ali je sve cisto i uredno.

App su prostrani, terase lepe i vece, kuhinja je  opremljenja, tj ima osnovno posudje.

Nema peskira, posteljina ispeglana i cista, nova

Gazda, veoma prijatan stariji covek.

Klima uredjaji ispravni i dobro hlade.

Udaljenost do plaze je verovatno 120m koliko pise na sajtu agencije.

Pekara, market, poslasticarnica restoran Janis...sve je otprilike u krugu od stotinak metara.

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko da li se plaća i koliko onaj javni parking u centru stavrosa ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne placa se. Trenutno sam u Stavrosu i ima mesta da se parkira gde god hocete, nije guzva uopste.

A to, gde god hocete, mislim u najbukvalnijem smislu, Grci su zaista fascinantni po tom pitanju- na pesackom, ispred stanice, opusteno, bez problema. :laugh:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle duze vremena, vracamo se u Stavros pocetkom jula. Nasli smo smestaj u vila Katarina kod sportskih tereta. Ako je neko bio u ovoj vili, molim vas za utisak. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Ove godine kreće se (po prvi put) u Stavros, Vila Atoniko, 6. avgusta. Iščitao sam sve ovde što ste pisali o njoj, pa samo još jedno potpitanje:

Agencija (Mayak) preporučuje da se uplati doručak i večera u restoranu Janis. Koliko je to udaljeno od Vile Atoniko i koje su cene tog doručka i večere za troje? Ili postoji neka bolja lokacija za polupansionsku klopu?

Unapred hvala na svakoj pomoći i odgovorima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Trenutno sam u Stavrosu vila Plaza Royal apartman na prvom spratu 104 .

Ova zgrada je nova na prvom spratu su masionet apartmani u Koje gornji Deo nemoze da se koristi zbog velike vrucine,Klima postoji u sezoni kosta 6 evra po danu ali gornji Deo nemoze da se ohladi tako da oni koji spavaju dole  smrzavaju se, a oni gore se kuvaju od vrucine.Gazda ljubazno arrogantan 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikad nisam bio u Stavrosu, tako da se nadam da je Aleksandar Inn dobar izbor.
Siguran sam da je mesto kao mesto taman za nas, porodicu sa dvoje male dece. 

Ako neko ima neku sugestiju oko smeštaja ili samog mesta, slušam. :)

Izmenjeno (DBP)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko možda boravio u Vili Filipos:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Da li neko može da mi kaže da li je bolje biti u starom ili novom delu Stavrosa s malim detetom? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka