renedekart

SKALA RAHONI

74 poruke u ovoj temi

Sve gore navedeno je potpuno tacno,samo da dodam da nama za 7 dana niko nije promenio peskire dok su posteljinu 2 puta.Mi smo imali fam.apartman on je na poslednjem spratu u centralnom delu sa pogledom na more (koji nije renoviran i u kome ne radi klima).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

da li je neko od vas letovao u hotelu Rachoni Resort 3*, Skala Rachoni

molim vas za utiske u vezi sa hranom, plazom, higijenom..

isli bismo sa detetom od 2 godine

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine sa dvoje dece 3g i 8m...u principu dobili smo superior sobu sa lepim pogledom na plazu i more. Ok je za porodice sa malom decom obzirom da je plicak dobrih 50m...a plaza je tik ispred hotela tako da olaksava nosenje silnih decjih rekvizita ;-)

Hrana je bila standardna nista nesto specijalnom klasika kao u svim hotelima u Grckoj, ali nas je izludjivalo prisustvo miliona muva u menzi...to je haos bio...ali smo se nekako izborili...postoji nekoliko stolova ispred menze do bazena tako da mozete obedovati i napolju.

Higijena je na nivou...cistacica je svaki dan dolazila i cistila sobu i mislim da je menjala peskire na tri dana. Sve u svemu obzirom da smo prosle godine preko Kontikija uhvatili neki dobar popust za pocetak jula bili smo zadovoljni. Takodje je dobra pocetna tacka za obilazak ostrva,imate Pachis plazu koja je takodje odlicna za malu decu a na nekih 2-3 km od hotela u pravcu Limenasa. U Prinosu vam je bolnica sto je veoma bitno i stize se brzo...nekih 10-15 min...

Ako budem uspeo okacicu neke slike...ako vas jos nesto interesuje pitajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno!

i ja gledam Kontiki, druga polovina avgusta, i cena nam bas odgovara, a tek blizina plaze:-)

prosle godine smo isli 2xdnevno na plazu kolima, ne bih ponovo

nase dete nije nesto jesno, uglavnom se ubedjujemo oko hrane, a ja bas ne mogu da ga pustim da preskace obroke, uzeli bismo pp(dorucak/vecera), da li ima neki restoran blizu hotela gde moze da se ruca i kakav je

da li je guzva na plazi, vidim da ima nesto prirodnog hlada, ako moze neka slika

hvala !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nekih fotki...pogled sa terase ka plazi...izlazak i zalazak sunca na plazi... ;-)

post-31750-0-46054200-1395788203_thumb.j

post-31750-0-58535100-1395788236_thumb.j

post-31750-0-45925600-1395788315_thumb.j

post-31750-0-87862300-1395788336_thumb.j

post-31750-0-78505700-1395788354_thumb.j

post-31750-0-77834000-1395788461_thumb.j

post-31750-0-36555500-1395788804_thumb.j

Izmenjeno (djondra092)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pachis plaza...odlicna je za decu i to levi deo...ima dosta prirodnog hlada

Kohylia je takodje relativno blizu i prelepo izgleda...

Ako idete sopstvenim prevozom obidjite i Mermernu plazu...i to najbolje u prepodnevnom terminu...post-31750-0-36231900-1395789203_thumb.j

post-31750-0-72041100-1395788924_thumb.j

post-31750-0-41714700-1395788971_thumb.j

post-31750-0-93385400-1395789049_thumb.j

post-31750-0-83906000-1395789072_thumb.j

Izmenjeno (djondra092)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko nesto o smestaju Studios Sotiria, u Skali Rachoni? Po slikama mi deluje sasvim ok, nista spektakularno, onako skromniji smestaj, ali plaza je na 70 m, ogromno dvoriste, parking u hladu maslina. Plaza nije nista posebno, bar na onim slikama koje sam videla, ali to i nije vazno, jer idemo kolima, pa planiramo da obilazimo ostrvo. Cisto mi je smestaj vazan, i to samo da je cisto, nista vise. Pa ako neko nesto zna o smestaju i domacinima, cekam da se javite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno na slikama djondra092, plaza ispred hotela mi se bas svidja.

Jos se razmisljam i gledam smestaje, nasla sam i hotel Stella preko nikane,gde bi nam cena sa pp odgovarala

Ukoliko neko zna kakav je hotel i plaza , molim da napise utiske

Izmenjeno (cesarica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi preporuci ok smestaj u Skala Rachoni na Tasosu? Ne mora biti nista fancy samo da je blizu plaze i uredno:) i jeftino;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi smeštaj koji se pominje. Možda je to što tražiš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko nesto o smestaju Studios Sotiria, u Skali Rachoni? Po slikama mi deluje sasvim ok, nista spektakularno, onako skromniji smestaj, ali plaza je na 70 m, ogromno dvoriste, parking u hladu maslina. Plaza nije nista posebno, bar na onim slikama koje sam videla, ali to i nije vazno, jer idemo kolima, pa planiramo da obilazimo ostrvo. Cisto mi je smestaj vazan, i to samo da je cisto, nista vise. Pa ako neko nesto zna o smestaju i domacinima, cekam da se javite

Ja cu biti ovde od 30.06. do 17.07. pa ti mogu preneti utiske direktno

Izmenjeno (Jaca73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili. Idemo 1. jula sa detetom od 1.5 god. Smestaj Rachoni Resorts. Sa nama idu i kumovi sa dvoje dece. Ovaj smeštaj nam se svidelo zbog blizine plaze. To nam je bitno jer nam je dete malo. Idemo autom tako da zelimo da obidjemo ceo Tasos.

Koliko je Mermerna plaza daleko od Skale? Ide li jos neko ovog leta tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko nesto o smestaju Studios Sotiria, u Skali Rachoni? Po slikama mi deluje sasvim ok, nista spektakularno, onako skromniji smestaj, ali plaza je na 70 m, ogromno dvoriste, parking u hladu maslina. Plaza nije nista posebno, bar na onim slikama koje sam videla, ali to i nije vazno, jer idemo kolima, pa planiramo da obilazimo ostrvo. Cisto mi je smestaj vazan, i to samo da je cisto, nista vise. Pa ako neko nesto zna o smestaju i domacinima, cekam da se javite

da li ste se odlucili za ovaj smestaj ili za neki drugi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima neku svežiju sličicu plaže u Skali Rachoni, a i samog mesta?

Na ovim slikama što su ranije prikazane bih rekla da ima travki u vodi malo dalje. :'(

Interesuje me i da li neko ima iskustva u smeštaju Perseus kao i neku fotografiju smeštaja a i samog mesta.

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nikako da provalim da li je Skala Rahoni mestašce ili ne... Ima li tu nekih radnji, pijace, taverni, tj. živi li se tu i van sezone?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka