mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

913 poruka u ovoj temi

Zoks cim se vratis odma` pisi, ja idem 13.07. preko Spirita, a zbog nekih komentara zeludac mi se okrece.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, hvala osmeh1.gif Avion polece u 05.30, skup na aerodromu u 03.30 h veselozvizduk.gif

Mina, ne uzbudjuj se previse, sto ljudi, sto cudi, ono sto je meni ok ne znaci da ce biti i tebi i obrnuto. Ja svake godine procesljam internet, uplatim hotel i nakon toga nadjem jos hiljadu informacija protiv uplacenog hotela, iznerviram se, otputujem i vidim da stvari nisu bas toliko lose koliko se pise. Generalno, ko je bio u Egiptu zna sta moze da ocekuje i bude mu ok.

Do sad sam bila tri puta u Hurgadi, Hostmark, Hilton i prosle godine Sunrise Garden i na osnovu licnog iskustva uplatili smo opet Sunrise, vodeci se mislju da hoteli iste kompanije ne mogu biti ne znam koliko razliciti ako je kategorizacija ista.

Javljam nase utiske kad se vratimsrce.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao drustvo, ide li neko pocetkom avgusta u ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi idemo 11.avg(nadamo se)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo 04.08.2011.godine, 11 noći, 12 dana. Koliko dana ostajete? Ako sam razumela i vi idete preko WAYOUT-a?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

14noc./15dana,takodje wayout

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super, poklopiće nam se termini na nekoliko dana. Nadam se samo da neće biti nikakvih komplikacija ni oko godišnjeg odmora, a ni oko samog aranžmana i situacije u Egiptu. Namerno smo uzeli avgust, a sad mi se to čini taaakoo dalekooo. Jaoooo:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kad vidite belace,a da srpski pricaju-mi smo!laugh.gif vi cete do tad vec biti dosta crni..

nije avgust daleko,za cas ce to,jos mesec dana..mozete se lepo pripremati,kupovati na rasprodajama kad pocnu krajem jula(to najvise volim,kad kupim sve duplo jeftinije nego sto bih da sam isla ranije)..vazno da se ide!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

review prosecnog britanca (koji je ocenio losije hotel):

...soba je dobra bila,uredna i cista,sobar cisti stalno-nema zamerke.

..bazeni fantasticni,uvek ima mesta,pijucka se pice u baru bazena,uz napojnicu-ma i strani alkohol ide,samo biraj!-nema zamerke.

..plaza super,ima mesta uvek(sem u prvim redovima koji se zauzimaju sabajle,al dobro),voda bistra,cista,ma lepota-nema zamerke.

..osoblje sve super,maximalno ljubazni,sta sve ne rade-nema zamerke.

..a la carte restorani-super,nema zamerke sem sto moraju ujutru po pola sata da cekaju da se prijave za veceru.

..glavni restoran-ima svasta da se nadje da se jede,ali RUSI nevaspitani kao ragbisti ulecu i guraju njih jadne "english gents"-kako sami sebi tepaju,i ne valja..

..SVAKO je imao trovanje stomaka,pa su se valjali po sobama,bolovali,povracali i sl.i boluju i kad se vrate u UK,i tako, tuzice svoju agenciju zbog toga-ima zamerke.

..i onda kazu-sve je bilo super,al eto oni su se razboleli!i zato daju hotelu manju ocenu.

Oni koji su dali maximalnu ocenu-nisu se razboleli.osmeh1.gif

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nemoj biti takva laugh.gif...ima i onih 2% kojima su mozdane vijuge jos krivudave pa su svoje stomacne probleme pripisali dehidraciji i vrucini i ocenili hotel dobrom ocenom zvizduk.gif

srce.jpg

doduse ipak si ti upravu ...lepo si napisala "prosecnog britanca"...tih 2% su nadprosecni laugh.gif...bas sam zlocesta faca.gif...podsetite me, kada se vratim, da ostavim komentar na ta i da pomenem nekog nevaspitanog engleza, makar ga i ne srela tamo osmeh.gif

srce.jpg

Izmenjeno (ljerka)
spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Budite bez brige, dočekaće vas tamo takođe jedna belkinja (suprug i nabaci nešto boje ali ja sam beznadežan slučaj:-))Sigurno ćemo se prepoznati.

A, što se tiče tih "stomačnih problema", mog supruga to sigurno neće zaobići. On ima osetljiv stomak. Mada od 6 godina, koliko letujemo u Egipu samo 2 puta je imao problem ali nije bilo ni blizu tako strašno kao što pišu Britanci na Tripadvisoru. Dva dana u proseku, pio je neki njihov lek Entocid i to je to. Bolest nismo uvozili u našu zemlju-ccc...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa,britanci ne spominju da vole alkohol i koktelcice i tokom dana,na 40step.pa moze i to biti uzrok!don-t_mention.gif

kakogod,hvala im i na preterano opsirnim komentarima,jer smo se i radi toga odlucili za taj hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

wayout mi javio danas da nema 14noc.vec 11noc.i ponudio to ili da vrate pare!

sto smo mi naravno i ocekivali,pa se i potvrdilo da je ona prica o 14noc.zvaka!

naravno,sad kad su cene toliko skocile i nemamo gde drugde da uplatimo sem za losiji hotel,pa cemo prihvatiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jeste li probali u spiritu? cena za 14 dana je 579e za polazak 10.8....doduse ne znam koliko vi placate 11 u wayout-u... uzas u svakom slucaju jako neprofesionalno i razlog zbog kog vise necu otvoriti njihovu stranicu :angry:... bas mi je zao :tuga:

nadam se da necete dozvoliti da vam to upropasti odmor

uzmite u obzir i kursnu razliku...oni bi vam novac vratili po 103,2, a u spiritu je kurs narodne banke koji je 101,3 sto je razlika od 20+e na dva aranzmana.takodje i takse i doplata za gorivo su 2e nize po aranzmanu...pa vidite imate li racunicu....uh bas uzasno :lud:

:srce:

Izmenjeno (srecetina)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bezobrazluk! Jesu li vam menjali termin polaska? I mi smo ove godine prvo bili zagrejani za varijantu od 15 dana ali ja nisam uspela organizovati godišnji u firmi duže od 10 radnih dana, sreća u nesreći. To su uradili i za ranije polaske ukoliko sam dobro videla na forumu. Znači, oni uopšte ove godine neće ni raditi aranžmane od 15 dana?

Izmenjeno (baby)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865745
    Ukupno poruka