mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

913 poruka u ovoj temi

mina i srecetina,vi idete bese preko spirita?vi cete sigurno otici,spirit makar puni sa argusom avion,a ovi nasi-wayout poceo da otkazuje ljudima za 14noc. 7.7.polazak i nudi im 11.i da vrate razliku.bas im hvala!

ako nas to zadesi,a ne bi me cudilo..mad.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko je kostalo 14 dana preko wayouta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko je kostalo 14 dana preko wayouta?

nije 14 dana,14nocenja-15dana-560e po osobi.

sad su ga opet stavili u ponudu,al za avgust samo i kosta 580e,11noc.

srecetina,mi smo isli preko njih prosle god.nije bilo problema,al generalno nije problem u 10,11noc.vec u ovih 14.ne poklapaju se datumi povratka..mada konkretno nama se poklapa.ima polazak 11.avg.,a ima i povratak 25.avg.(mislim na ove koji idu 10,11 noc.),ne bi trebalo da bude problema,ako je to tako kako ja racunam.al mozda je tako bilo decku koji je trebao 7.jula,pa opet otkazali.

gledam cene ako mi jave poc.avgusta i uzas su.united preskup.wayout nema izbor,nas hotel i jeste najbolji u njihovoj ponudi,sem onog u el guni koji je pp pa to i ne racunamo.a da mi vrate 60e po osobi,hvala im bas..

znaci,mislim da je samo problem za nas od 14noc.ne za druge..jer wayout je bukvalno imao samo u toj 1.ponudi i posle vise ne,sta su prodavali,mozda neke 2 ned..to je malo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da sa spiritom...jao pa nece valjda to da vas snadje :tuga:... meni se nisu ni malo svideli i zato nismo uplatili kod njih...bilo mi je suludo da nisu primetili dve nedelje da su im pogresne cene u cenovnicima za tunis, koji smo mi hteli prvo...to mi nije delovalo ni poslovno ni ozbiljno pa smo ih preskocili i otisli u spirit da uplatimo egipat.... stvarno ne mogu da verujem da ne mogu da napune avion u sezoni, a pricaju kako su veliki i kako imaju 900 subagenata u srbiji i ne znam koliko van nje...bas bzv :nea:

u svakom slucaju drzim fige da sve bude ok sa vasim terminom :klap:

:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedina sreca je sto idem preko Spirita.

Sto se tice komentara putnice sto se vratila pre 4 dana (za nas hotel ) - dodje mi dazid.gif inesvest.gif .

A otkazivanje je posebna prica. Mi smo izabrali hotel koji nam se manje svidja jer nam je bitno da je aranzman 14 dana. U tom momentu su imali samo Spirit i United. United je imao veci izbor hotela ali je bio dosta skuplji. Sreca pa je Wayout izbacio ponudu za 14 dana dan pre nago sto smo uplatili rezervaciju i sto nas je mrzelo da proucavamo sve ponovo. Pravo da ti kazem meni su i Argus i Wayout bili sumljivi sa ponudama na 7 i 14 dana jer ih pre nisu radili, bar sto se Egipta tice. Mogu misliti kako ce svi poludeti, jer da su hteli 10 oni bi upatili 10 nocenja a ne 14.

I jos te lepo stave pred svrsen cin: pare si dao inemas vise ( bar vecina), aranzman nije to sto si hteo, first minute prosao, dobri hoteli razgrabljeni.

Nasi turisti stalno moraju nekog da mole i da se nerviraju za svoje sopstvene pare

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jos gore,pogresno sam videla,540e je 11noc.u nasem terminu.sta to znaci?da ce da mi vrate 20e po osobi!!!pa hvala im mnogo..

ne bih dramila da nije problem to za 14noc.i kao sto sam i mislila pocelo je...moram ipak da mislim u glavi i na to da moze da nam se desi..

mina,tacno je.pa mogla sam onda da uplatim jos poc.maja preko uniteda sheraton soma bay,ionako nam je malo falilo,bio je 650,a sad je 900!masala!

da ne govorim sto im je totalni hit 600 e za carribian u sred krize,ma daj molim te!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sto se tice komentara putnice Nine...

ne znam,ali obicno ne pridajem znacaja nekom ko se ukljucio da nesto kaze,a bez osnovnih podataka tipa agencija kojom je isla,datum polaska,odlaska,opisa izleta i svih onih sitnica koje clanovi pisu jer im to daje neki kredibilitet.

drugo,valjda je najvaznije napisati u prvoj poruci da si pokraden,jer to je najjaci utisak ipak!takodje,deluje mi kao da putnica ne zna da se sef nalazi u sobi-a ne na recepciji,inace ne bi drzala stvari na izvol"te.

takodje,unazad 5 god.nikom nista nije nestalo u hotelu,tako da zaista ne verujem da se to i desilo.jer englez koji u detalj opisuje tanjiric i cime se oni sve zamlacuju-bi sigurno napisao..kradje su inace vrlo ,vrlo retke tamo..

takodje,by the way,all ekskluziv ne znaci all inclusive,al ajde..

tako da..meni se cini da je ovo onako,bezveze pisano.bez pokrica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E taj all ekskskluziv je i meni zaparao usi.

Mi recimo nismo imali sef u sobi, a mrzelo nas da stalno trckamo do recepcije pa smo sve drzali u fijokama i nikad nam nista nije falilo.

Cak smo otisli u Kairo i sa sobom poneli samo pasose i nesto novca za trosak, a sve ostalo je ostalo u sobi . To za kradju me je strasno iznenadilo, al opet se strecnes, nije ti bas svejedno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bas to je razlog sto sam zamolila za fotografije... :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

post-23781-1309095295,06_thumb.jpg

jedan od bazena

post-23781-1309095712,25_thumb.jpg

detalj..

post-23781-1309096003,77_thumb.jpg

"tihi bazen"-no children

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jao jos 24 dana :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ide neko u ovaj hotel od 28.06.....mi smo uplatili preko Spirita, vracamo se 08.07. tako da cu pisati kako smo prosli osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

divan provod vam zelim i radujem se informacijama iz prve ruke :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala srce.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje se pridruzujemo zeljama za lep odmor..i cekamo najzad prve informacije..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865745
    Ukupno poruka