mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

794 poruke u ovoj temi

U prethodnom postu napisala sam da @GrandPlaza pogledate Fort, da je hvaljen i cenovno povoljniji

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad je Fort cini mi se skuplji:nesvest:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fort je za 40 eur po osobi jeftiniji od SRM u maju i junu, a za 20 eur po osobi skuplji u julu i avgustu :) 

Za 3 sata idem da uplatim Fort u junu, sto pre dok WO nije podigao i te cene. 

Izmenjeno (GrandPlaza)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a da li znate, ako poskupi jos Air Cairo, jel i oni koji su platili moraju da doplacuju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Milica Zikic,

ja znam da sam promašila temu.... Samo sam htela da članu @GrandPlaza,  olakšam  i ubrzam izbor sa obzirom da je on napisao da do danas odlučuje i uplaćuje....  A moderatori moje poruke  i fotografije mogu da izbrišu zato što ih je  navedeni član pregledao i.... premeste na odgovarajuće mesto.... Čak i da se otvore novu ...Makadi Bay i okolina.....u smislu da li se može šetati i kuda ....? I mene  :D  i dalje to  zanima...sa obzirom da su nas zaustavljali čuvari narednih hotela , i  čak do daljih hotela  u toku dnevne šetnje , pre svega mislim na Makidanat...  Ali  ako Vam baš smetaju lepe slike... ali i zauzimaju puno mesta na  adekvatnoj temi ....:D Meni je lično divno da vidim fotke naših članova.... Bolje su mi i od TA....To smo mi  :klanja:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne smeta mi,i ja volim lepe fotke samo konstatovah..Nas nisu nigde zaustavljali setali smo skroz do one ograde do kraja tog dela Makadija,isli u madinat tamo u njihove suvenirnice i kafic i supermarket..I o tome sam pisala i postavila mapu cini mi se:)

Fort je za 40 eur po osobi jeftiniji od SRM u maju i junu, a za 20 eur po osobi skuplji u julu i avgustu :) 

Za 3 sata idem da uplatim Fort u junu, sto pre dok WO nije podigao i te cene. 

E pa da ja gledah septembar skuplji je..Super :DSrecno..

Izmenjeno (Milica Zikic)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tikson

Bice vam lepo i ovde

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li si normali u Way, cenu sa 619 digli na 629,sad gledam i prosto neverovatno 649...kako su krenuli do sajma će bit 679:shokiran:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to im je fora, podignu cene do sajma i onda daju "popust" :hahaha: 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MarkoFaca

tako je bilo i prosle godine. Nasi prijatelji uplatili pre sajma. Do sajma su podigli cene, pa kao dali sajamski popust, cini mi se 5%, ali kada sam uporedila cene sa popustom, i onaj prvi cenovnik pre sajma, ispalo je da je tada ipak bilo jeftinije, bez obzira na sajamski popust. Tako da ja na brzinu moram da smislim sta nam je ciniti ove godine. Da li ponovite SRM (muz bi tamo, a meni poskup), ili naci nesto drugo. U opciji mi je Piramisa, Labranda Royal i Coral Beach (ex Rotana), kojih nema u cenovniku, ali ih imaju u ponudi, pa bi verovatno radili to na upit, i jos je u igri Sindbad Aqua koji kosta za nas termin 679e, a SRM nas izade, sa onom njihovom famoznom doplatom 817e :angry:. Nemam pojma, da li ici na sigurno, ili rizikovati pa cekati ovo na upit

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Egipcani:Dja sam gledala za ovu godinu SRM i buni me sto su ovi iz WO napisali da je cena zagarantovana samo za uplatu u celosti. Sto znaci ako uplatim akontaciju po 609e koliko je u prvoj polovini jula ostatak placam po 789e jer ovaj cenovnik vazi do 18.2 ili ne, da li neko zna?

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oticice on do septembra preko 850 svake godine bude  tako:)Prosle godine je bila neka doplata u septembru da je bilo skoro 15o e vise na tu cenu tako da polude oni kako sezona odmice:/Prvi put cujem da se placa sad u celosti obicno za rezervaciju trazze 40 ili 50% ako sad platite po toj ceni to je to nece vaM dizati kako cena raste ..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25230
    Ukupno tema
    835409
    Ukupno poruka