mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

SRM je zasigurno zivlji,bilo je tu svacega,i pena partija i koncerta,programi svakako..i guzvanjca..dok setajuci pored Forta ne cuh nista..drugi fazon jednostavno,drugaciji koncept hotela..ne mora to ni mana biti,zavisi ko sta voli..

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ove godine Fourt je skuplji od SRM-a...gledajuci wayout..bas su ga preterali sa cenama...ili je to realno?Za dvoje Fourt skuplji za oko 200 evrica..:angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ove godine Fourt je skuplji od SRM-a...gledajuci wayout..bas su ga preterali sa cenama...ili je to realno?Za dvoje Fourt skuplji za oko 200 evrica..:angry:


Mozda je skuplji u odnosu na prethodnu godinu, ali ove godine nije skuplji od SRM, mozda ste nesto pogresno videli.

Fort je 549 eur za 9 noci, a SRM 589 eur.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gledao cenovnik wayout-a..609 i 629...gde nadje za Fort 549?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ove godine Fourt je skuplji od SRM-a...gledajuci wayout..bas su ga preterali sa cenama...ili je to realno?Za dvoje Fourt skuplji za oko 200 evrica..:angry:

Realno..ne zelimo to,ali realno..100e po osobi je jos super..Citadel je 300e skuplji! Hoce nove gazde da gosti plate renoviranje,izgleda..a hotel jeste Top.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

gledao cenovnik wayout-a..609 i 629...gde nadje za Fort 549?

 

Wayout -> Egipat First Minute ( Maj / Jun ), a mozete i jul da obuhvatite sa terminom od 30.06. do 10.07. 

Evo ne znam da li je dozvoljeno, ostavicu vam i link.

LINK

Izmenjeno (GrandPlaza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja gledao jul i avgust..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuu, evo Wayout napokon objavio cenovnik do oktobra i 13 noći u julu SRM 739 e a FA 789 e, baš ga preteraše :shok: ali opet bih vam ga peporučila...  Ima sposobnog menadžera pa je još nešto valjda unapredjeno u odnosu na cenu ili ovi iz Wo čitaju forum i odvaljuju...

Elem....Za parove bez dece obavezno tražiti West Wings zgradu, malo izdvojeniji objekat u odnosu na centralnu zgradu jer je ispred njega najmirniji i najbolji deo plaže sa najvećim razmakom izmedju ležaljki, sopstvenim bazenom sa barom,  restoranom i divnim malim barom u potpunoj hladovini na samoj plaži.. .Retko kada su 2-3 stola popunjena i nema nikakve muzike... Imate i življu varijantu malo dalje ka glavnoj zgradi, takodje u potpunoj hladovini... Tamo se služi i lakša varijanta ručka, užina, frižideri sa sladoledom i pićima, naravno tu je i bar, a uveče uz najavu služe roštilj.

Mi smo ovako kombinovali... Doručak u " našem" restoranu, nešto za čalabrcnuti u navedenom na plaži, a večera na terasi u istočnom krilu, tj. glavnoj zgradi... Iznad je velika terasa sa divnim pogledom i živom muzikom, nije baš nešto, ali na kraju vam nije ni važno... Nama je bilo najlepše u klubu 159 na samom kraju plaže, super muzika, pogled, dobri konobari koji kada ih dozirano častite donose super koktele, dolivaju samo vino...a tu smo imali i dve alacart večere,... Ali @civija je prošle godine pisao da je sada samo za goste vila... Takodje ima mogućnost za na licu mesta doplatu za Premium all, nisam sigurna, ali mislim da je 20 e. po osobi,  može da se bira broj dana, i sa njom imate mogućnost svih obroka u alacarte  Paviljon restoranu, tj. delu kod vila, baru 159, rezervisanim ležaljkama na plaži sa malim ručnim frižiderom napunjenim vodom i raznim limenkama... 

Animacije nema, nema toliko restorana kao SRM, ali ima divno, negovano okruženje, puno palmi i  osnovno,,,  da mi je super zabava u vodi ispred ležaljke sa dobrim suncobranom, a ne da se bosa po vrućini "šunjam " iz obližnjeg hotela... jer neko je takodje pisao da su u nekom periodu ( ja kao ministar...neko....nekad....negde,,,) čuvari branili ulazak na njegovu plažu.... 

Na Vama je naravno odluka, i ako vas nešto zanima tu sam  :hello:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno svima na odgovorima, vidim na Bookingu i TA da je razlika izmedju ta 2 hotela velika, drago mi je da to nije bas tako kako pisu i da je Fort sasvim pristojan hotel.

Za nas dvoje, razlika je 80eur, sto znaci da mozemo dobiti jednu noc vise u Fortu.
Videcemo sta cemo uvece, devojka se paranoise da ce joj biti dosadno, imam dugogodisnje prijatelje u Hurgadi, svake godine idemo kod njih kuci, tako da cu bar 2 veceri tako potrositi, za ostalo cu se valjda snaci.

Ako gosti SRM mogu da dolaze preko dana i koriste plazu Fort-a, ne vidim sto mi iz Forta ne bi isli uvece kod njih i vratili istom merom :D 

Hvala vam jos jednom na detaljnim odgovorima, dupla vaga sam u horoskopu, tako da mozete da zamislite muke :D

Izmenjeno (GrandPlaza)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posle 21h cuvari ne dozvoljvaju,valjda zbog bezbednosti dolazak iz hotela u hotel...makar nama nisu dali da udjemo u SRM..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@civija, kako ne dozvoljavaju? Mi smo iz SRM isli u Fort posle 9, i nije bilo problema

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Promasiste temu za slike..Videh i ja cenovnik za 13 nocenja opet je jefitnije za oko 100e za isti termin,ko planira uplacujte sad i oko sajma posle ce biti preko 850e..Tipicne hladovine u SRm nema ima taj bar pored bazena blize plazi on je natkriven kao baldahinima od nekog platna i rekoh plazu su prosirili skroz do palmi pa tu ima za decicu...Sta znam meni kompleks uopste nije nesto veliki sve je blizu sem ako bas nisi smesten gore kod kapije..Ali opet to je sve subjektivno..Na mapi taj bar je br 53 tu se moze sesti..A na samoj plazi ima mali bar pice za poneti..O a la carte restoranima i menijima je pisano bas dosta u postovima od prethodne godine,samo malo prelistajte temu..Videh da su bar u lobiju zatvorili i sad je 18+ a ovamo sa duge strane otvorili i napravili basticu da se sedne uvece ispred,eto to nije bilo pretprosle god..Stalno nesto menjaju :)

Izmenjeno (Milica Zikic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za termin u avgustu cene su dosta vise u odnosu na proslu godinu... Wayout ima tu neku besmislenu doplatu za avgust...

Inace,od mene sve pohvale za ovaj hotel...

IMG_20180812_155057.jpg

IMG_20180815_085944.jpg

Izmenjeno (Tina82)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka