mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

Jel preko WO? Ja ne videh da SRM radi jos neka agencija za leto 2020? Poklopicemo se par dana,mi od 1.7. do 12.7.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačno, njega radi samo WO, bar je do sada bilo tako. Dobar izbor ste napravili, odličan je hotel, lepa plaža, hrana fenomenalna... Mi smo bili tamo prošle i pretprošle godine, utisci su WOOOOW. Ove godine, zbog ćerkinih godina (punih 14), gubimo pravo na gratis, tako da se muž odriče letovanja (ne voli more), pa menjamo malo. Muž časti ćerku sa 21 danom u Egiptu. Samo 1a travel radi na 21 dan, a oni ga nemaju u ponudi, pa se selimo na Memšu - u Sindbad 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Shoutime1Da, da, pteko WA. Oni imaju ekskluzivno pravo prodaje Sunrise hotela. Bićemo u kontaktu pa se vidimo tamo :D

@nicegirlA vama zavidim, to je odmor, 21 dan. Sjajno, nadam se i ja nekad takvom uživanju. :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iscitali smo temu od prve do poslednje strane,prikupili informacije i odbrojavamo ? Neko je ovde ostavio mail hotela na koji mozemo proveriti rezervaciju i zamoliti bolju sobu,pa ako neko moze da potvrdi da li je i dalje taj mail- gsc.rmh@,sunerise-resorts.com? I da li neko zna u kom bloku su sobe sa krevetima na sprat? Tj ima li ih u svim blokovima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Shoutime1 za krevete na sprat, nađite na Facebook-u grupu Sunrise Royal Makadi Lovers. Tu ima dosta informacija o sobama i blokovima, a možete i pitati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me ako je neko bio u oba hotela, moze li da uporedi Caribbean i Royal Makadi?

Isli bismo sa decom u maju, pa nas zanima prvo velicina kompleksa, ne bismo nesto preveliko, carribean nam je bio taman... Ono sto mi se sa slika ne svidja su suncobrani koji su resetkasti da tako kazem, dok su u caribbeanu fenomenalni, 4 lezaljke opusteno u hlad jednog...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa mnom na plaži Karibijena prošle godine bila porodica koja je prethodne godine bila u SRM. Ocenili su da im je tamo mnogo bolja usluga nego u Karibijenu i više im se sviđalo mnoštvo podvodnog sveta kod SRM. Sobe su, da znate manje nego u CWR. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MladenD, mi smo bili u SRM dva puta, u avgustu, verujte da rade i ti rešetkasti suncobrani posao. Muž i ćerka su beli kao sir, pa opet nisu izgoreli. Kompleks jeste veliki, ali nekako ništa nije preterano daleko. Usluga je na baš, baš dobra. O hrani da ne pričam. Svako veče možete u a la cart restorane, naravno, ako ima mesta. Ukoliko postoji neki problem, brzo se rešava, stvarno obraćaju pažnju na to. Vi sad pročitajte temu, ne mora sve, dovoljno je unazad dve - tri godine, pa procenite sami. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zanima me ako je neko bio u oba hotela, moze li da uporedi Caribbean i Royal Makadi?

Isli bismo sa decom u maju

Mi smo bili u oba hotela i u SRM ima više sadržaja za decu što je nama važno. Dođe momenat kad se malo zasite kupanja u moru pa to rešimo sa sat-dva u akvaparku, a i nama odraslima prija malo ludiranja :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozete li da uporedite plazu, hranu, sobe? sve sto je bitno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MladenD U Karibienu sam letovala, kroz SRM sam skoro svakodnevno prolazila u toku večernje ili dnevne šetnje. Plaža je u Karibijenu lepša, veća, sa mnogo većim razmakom između suncobrana, ako vam je to bitno... 

Izmenjeno (mismas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošle godine bila u CWR, a pred prošle u SRM, ako mogu da uporedim, mislim da je usluga u SRM bolja, ali zelenilo, bašta, trava, plaža bolje je u CRW... 

Hrana je bolja u SRM, ležaljke, peškiri.. A i cena je jača?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tri puta SRM prosle god CWR,sveopsti utisak odrzavanje resorta soba i izgled restorana,hrana,SRM je bolji,animacije su podjednako dobre kako za nas tako i za klince u oba resorta,i u jednom i u drugom je opustena atmosfera,ljubazno ooblje plaza daleko veca i lepsa u CWR i sama povrsina resorta je dosta veca,ukoliko ne ocekujete luxuz CWR je dobar izbor,veci je izbor restorana i sama higijena hrane u SRM-u ali ni ovamo gladni ostati necete sigurno ,sve u svemu SRM je za klasu bolji i dosta skulji ove god koliko videh...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, decko i ja planiramo ove godine prvi put u Egipat, pa ne mozemo da odlucimo da li SRM ili Sunrise Mamlouk (kao i Select Garden, posto im je plaza zajednicka, a akva park moze da se koristi) ? Ako je neko bio u oba, da li moze da uporedi? Hvala unapred! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka