mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

zaista se ne isplati,razmisljali smo.ali 13noci u spiritu je 580,a oni nam daju sad 11noci za 485e.slozicete se da je mnogo dati 200e za nas dvoje zbog 2 noci!tako da smo od toga odustali,necemo propasti,ali drugi put za nauk!

onda sam otisla u United,pun kao oko,vec od pon.se menjaju cene pa ce biti jos vece,i sta onda da gledamo?cak i da hocemo da doplatimo,iz cistog inata wayoutu,nisam toliko glupa da placam sad po ovim cenama.prost primer,united je prodavao u 1st minute interkon.abu soma 14noc.pa jos sa onim njihovim vaucerom od 50e,izaslo bi nas oko 550e.a sad kosta(nas termin,jer je poc.avgusta uvek najskuplji),oko 660,nisam sigurna.

realne cene su one na pocetku.ovo sada je placanje onih koji iz opravdanih ili neopravdanih razloga nisu upaltili pre,i za mnoge hotele je-zali boze para..

takodje,sheraton soma bay je bio all oko 660,sad je HB skoro 800!!van pameti!

tako da..sta je tu je.

nije sto je NAS hotel,ali ako se uzmu sve stvari,malo ima boljih hotela,a da nasi vode.i naravno da ne kosta 1000e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bezobrazluk! Jesu li vam menjali termin polaska? I mi smo ove godine prvo bili zagrejani za varijantu od 15 dana ali ja nisam uspela organizovati godišnji u firmi duže od 10 radnih dana, sreća u nesreći. To su uradili i za ranije polaske ukoliko sam dobro videla na forumu. Znači, oni uopšte ove godine neće ni raditi aranžmane od 15 dana?

zaboravih i vama,baby,da odgovorim..

termin polaska je isti ,samo je povratak ranije,naravno.ne,definitivno 15 dana je misaona imenica za nase agencije,ali moram priznati i za nase ljude,ali to je vec stvar nase novcane situacije u zemlji.

oni nece raditi 15dana i mi koji smo uplacivali 15 u 1st min--dzaba smo uplacivali,uradili su foru,proslo vreme kod dr.da uplatis,i onda te pozovu kao i ti nemas gde-nego opet kod njih.a znali su da ne mogu da se izbore sa 15dana.oni sami rade,ne spajaju se kao spirit i argus zajedno pa mogu da napune avion.

i inace su bezobtazni,vidim da je devojka pisala da je nisu odveli u titanic beach vec je uvalili u neki drugi,kao jos par ljudi iz grupe od 20.6.

i sad mi treba da mislimo da li cemo stici do naseg hotela uopste!ljudi ovde znaju da mi hotel nije potvrdio rezervaciju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemam reči, zaista. Slažem se da je mnogo da preko druge agencije izvršite doplatu.Takođe sam pročitala da vam hotel nije potvrdio rezervaciju. Sve ovo je još jedna komplikacija više. Ovaj godišnji odmor definitivno ću okarakterisati kao "nemoguća misija".

Mi smo i prošle godine išli preko agencije WAYOUT i nismo imali problema, dobili smo hotel i uslugu koju smo uplatili. Ali vodiča smo videli kada su nas sačkali na aerodrumu i po povratku kada su nas vozili na aerodrum (različiti vodiči, drugi je bio Egipćanin). Nismo uplaćivali nikakve obilaske (rajsko ostrvo, safari, podmornica...),išli smo samo dve večeri do Hurgade u sopstvenoj organizaciji.

Nemojte da vas ovo demorališe, odmor je ipak odmor, pa neka ide život i tih 11, 12 dana je nešto. Znam da ste više puta letovali u Egiptu i kada vas spopadne ljutnja setite se samo divnog mora, toplog vremena, peščane plaže i zalaska sunca:-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma kakvo inacenje, idete na odmor i kompletan proces, od dogovora, preko odabira destinacije i hotela, bi trebalo da bude zadovoljstvo. bitno je da vama i ta varijanta od 11 noci odgovara i da vam nece pokvariti odmor, sve ostalo je potpuno nebitno...

nadam se da je svim pomeranjima kraj i da ce vam sve ostalo teci po planu :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

naravno da nece pokvariti odmor,ali sto kaze srecetina,planiranje odmora treba da bude zadovoljstvo.onog momenta kad uplatite trebalo bi da covek nakrivi kapu i spokojno ceka,a ne da jos razmislja da li ce mu smanjivati dane,menjati termin i najgore-da li ce uopste otici u zeljeni hotel!

mi smo platili u 1st minute,zasto su uzeli konkretno nama 620e unapred,a idemo tek 3mes.kasnije,ako ne da rezervisu za nas?

posto u grupi od 20.6.ima vise ljudi koji nisu otisli u zeljeni hotel,ma samo im na aerodormu rekli-vi idete u dr.hotel!ma nemoj,da sam htela dr.isla bih u taj!

nismo ni mi videli vodica wayouta prosle god.al nije nam ni trebao,sve znamo.

uplatis u maju,i sad razmisljas sta ce jos da se desi...to moze samo kod naslud.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

otkazali smo wayoutu i uplatili u spiritu,te je nas termin 10.8.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:klap: nadam se da ce oni opravdati vase, a i nase, poverenje...:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

samo da nas odvedu i vrate i smeste u zeljeni hotel!nisto drugo nismo trazili ni od wayouta-al oni nek izigravaju nekom drugom.i nek gube putnike samo tako.pa da se nauce,da kad ne ispostujes ono sto si rekao,moras da platis penale!iz cistog hira smo trazli da nam jos spuste cenu,iako samo znali da nece.opet su izgubili 2 putnika i novac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka čast!!! Znači vratili su vam novac, ceo uplaćeni iznos? Poklopiće nam se termini na nekoliko dana, ukoliko mi dođemo do uplaćenog hotela:-)

E, sada vam zaista ostaje samo ono slatko iščekivanje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

baby,moraju da vrate jer su oni ti koji menjaju aranzman,a ne putnik.bilo je-mi vama nudimo ovo,ili prihvatite,ako ne-vraca se novac.ne dam da mi oni odredjuju cenu,kad su pritom znali jos pre mesec i vise dana da tog aranzmana nece ni biti. jos da mi daju cenu koja je svakako bila tolika za 11noc.u maju.ja sam trazila jos dole,iz cistog principa.oni nisu hteli,i ja sam rekla-cao!

ali sreca je sto je bilo kod spirita,inace ne bih mogla,gde bih isla da spirit nije imao mesta,i jos po ceni koju drzi vec mesec dana!tako da je dobro ispalo.

druga stvar je bila sumnja u vezi hotela,jer su u poslednje vreme imali gafove da ljude nisu vodili u hotele koji su platili.

to se ipak retko desava.spirit mi je danas rekao da su oni imali takav gaf sa carribienom,hotel im je ladno otkazao pa su ljude vodili u interkontinental.

svakako se nadam da ce sa nama biti sve ok,kao i sa vama.

mi stizemo 10.vec oko 11,taman za plazicuosmeh1.gif

ako ne bude malo sunca do tad u bg,stici cu bela,ako bude-malo cu da "vatam boju !

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro se sve završilo, još je i veće zadovoljstvo što ti se ukazala prilika da ih otkačiš. Ako mi još i oni nešti iskomplikuju oko hotela ili termina polaska, spremna sam da ih udavim. Ja se ovamo borim da uopšte dobijem godišnji. Uf! Nadam se da će sve biti uredu i da ćemo se brćnuti na plaži našeg hotela, kako smo i zamislili. Na Holidey-u ima novih sličica, ukoliko nisi videla, pogledaj.I da, trk na Adu ili bazene da hvataš boju. Ja ću možda u solarijum, to mi jedino preostaje, a i tamo znam da izgorim:-)

Izmenjeno (baby)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mina ide za koji dan u hotel..srecan vam put i lep odmor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro se sve završilo, još je i veće zadovoljstvo što ti se ukazala prilika da ih otkačiš. Ako mi još i oni nešti iskomplikuju oko hotela ili termina polaska, spremna sam da ih udavim. Ja se ovamo borim da uopšte dobijem godišnji. Uf! Nadam se da će sve biti uredu i da ćemo se brćnuti na plaži našeg hotela, kako smo i zamislili. Na Holidey-u ima novih sličica, ukoliko nisi videla, pogledaj.I da, trk na Adu ili bazene da hvataš boju. Ja ću možda u solarijum, to mi jedino preostaje, a i tamo znam da izgorim:-)

apsolvirala sve slikedon-t_mention.gif

ono sto nam se svidja je sto mozes slobodno da se setas okolo po dr.hotelima,tj,uz more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da , da, blizi se; u sledecu sedu ranom zorom. Vidim da je Spiritova grupa i jutros odletela na vreme, a prethodna sletela na vreme sto me jako raduje.

Cekam jos samo izvestaj od Zoks-a koji se vraca 08.07. ,da vidimo utiske iz prve ruke, pa da se pakujem.

Izmenjeno (mina70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oo,ja mislila da vi idete za 2 dana,nesto pomesala..da,bice valjda komentar svez od zoksa kad se vrati.spirit izgleda jedini polazi na vreme za sad,da kucnem u drvo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka