mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

verovatno je covek mislio na to,ne znajuci da smo mi izabrali hotel znajuci gde se nalazi.sta tek da se kaze za ljude u soma beju,tek su oni daleko,jos tamo ima samo par hotela..

sto se tice ALL-a,to je vise da se coveku smuci ,nama sve daju ko nekim sirotanima,a u stvari sa agencija ogradjuje da ih posle ne bi smo smarali.

sada,posto ja imam dopis od prosle godine iz wayouta sa njihovim pecatom,bi covek mogao ladno da ih tuzi jer lepo pise da je prosle godine imao besplatan mini bar,al ajde,bilo i proslo..

ne vredi nego na licu mesta sami da vidimo,posto agencije furaju svoju pricu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E tek sad mi se sve smesalo.

Ja sam mislila da je voda u baru u casama, a ono verovatnoi nije ako ste je uzimali i nosili u sobu. All formula od prosle godine - besplatna voda u mini baru i dnevno se dopunjava. Znaci toga nema sad, a u stvari nije bilo ni prosle godine.

Sta je tacno od ovoga, a sta ne?

Ako dobijemo sobe daleko od najblizeg bara nije bas zgodno trckarati po vrucini samo da bi pili vodu, zar ne?

misterino 1 u kom si bloku bio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

srcetina - mislio sam na lokaciju hotela,jer uvece stvarno nema sta da se raadi,posle dva dana vam dosadi hotelski kompleks. I mi smo hteli hotel daleko od Hurgade,zato smo i izabrali Makadi bay.

beogradjani - Sobe koje su okacene na tripadvisoru su vece od soba u kojima smo mi bili.Otprilike je isti namestaj..

mina70- koliko se ja secam,ubacivali su dve vode dnevno u minibar(male flasice od 0,5), ali kao sto rekoh,vodu mozes da uzmes na nekoliko mesta,pergola bar,bar na bazenu. vodu uzimas sam iz velikog frizidera, tako da mozes da poneses i 10 flasica ako hoces. Voda se ne sluzi u casama,vec je iskljucivo flasirana.

Sokovi se sipaju u plasticne case, a takodje mozete da uzmete i kafu iz aparata na 5-6 mesta.

Ne secam se u kom sam bloku bio,nisam bio oko baazena,vec blize plazi i relativno blizu glavnom restoranu.Nesto sve mislim da je bio blok 17 ili 18, tako nesto..Preporucio bih vam da trazite sobu na spratu, lepse je a i zbog pomenute kanalizacije..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako ste bili u 17bl.ili 18bl.onda ste bili najblize plazi,tako je barem na mapi sunrisa prikazano.

hvala u svakom slucaju za informacije koje ste nam dali.

ove sobe koje su na slikama su u novijim blokovima tj.30 i nesto..

ne brinem za vodu i mini bar,na toliko mesta ima da se uzme voda,mina-vi preko dana,na plazi ili oko bazena mozete da pijete gde hocete,a kad krenete u sobu lepo ponesete sta vam treba.

generalno,covek samo da dobije lepu sobu i nikakvih problema,mislim da se i to moze sa malo ubedjivanjafaca.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima.

Sto se soba tice, ma samo da ne bude neka bas katastrofalna. Neka je i manja samo da je blize plazi.

Bas cu da proverim za tri nedeljebez-zuba.jpg .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da proverite,obavezno i detaljan raport!osmeh1.gif

iskreno,ja se uopste ne sekiram,sto covek vise istrazuje,prevrce iz supljeg u prazno ,samo se smori bezveze.cak i da soba nije blizu plaze ne smeta,nista to nije tako daleko.

vise su mi dojadili englezi sa njihovim komentarima na srac..lice njihove,ko o cemu oni o stomaku!i uopste prica o hrani,te ko je sta jeo,te dal je meso malo ili puno peceno i sl.

od mene necete dobiti sigurno takav izvestaj,da znatemad.gif hranu mogu da spomenem onako usput sta je sve bilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

misterino 1 samo me jos interesuje da li ste mogli da koristite All do odlaska iz hotela bez obzrira sto niste mogli da produzite koriscenje sobe. Nama je povratni let tek u 01 u noc, tako da cemo u hotelu sigurno biti do 10 sati uvece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo imali let u 1h posle ponoci i normalno smo koristili ALL do samog kraja. Sobu nema potrebe da produzavate,jer su trazili nekih 40e za to,a mozete da se istusirate na plazi ili kod bazena a i imaju i kabine za presvlacenje, tako da licno smatram da je to bacanje para.

Moj savet vam je da prilikom dolaska date 10e za bolju sobu, siguran sam da egipcani to nece odbiti. A za sve ostalo stvarno ne morate da brinete,jer je sve stvarno na visokom nivou...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

divno,ovo su lepe vesti,mada smo i mi to culi da se normalno all koristi ,sem sobe,naravno..

bice to lep odmor..

jeste li vi isli negde,do hurgade i kako?jeste obisli malo dr.hotele tu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isken da budem, nismo bas nesto obilazili druge hotele,obisli smo Tia heights,koji je desno od Sunrise-a,one je bas lep,meni licno lepsi od sinrise-a,nije nam bilo nesto preterano zanimljivo da se setamo po hotelima..Izabrao sam Sunrise da bi pobegao od guzve u hurgadi,jer mi se egipcani kao narod uopste ne svidjaju..hteo sam bas pravi odmor, a onda posle 3 dana, shvatis da uvece nema sta da se radi i da bi voleo da prosetas Hurgadom..Otisli smo samo jednom do Hurgade, i to nam je vodic organizovao neki divljacki taksi,tacnije nije bio taksi,neko nas je neki arapin vozio i kasnije vratio nazad za 15e, sto bas i nije malo..Taksi inace ne prolazi pored hotela, niti ikako mozete da ga zovete,jer u hotelu to ne cine, ne postoje mini busevi koji ce vas voditi do hurgade, tako da je ovo preko vodica bio jedini nacin da odemo,sto je veliki propust hotela..takva je situacija bila prosle godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

it tije ima satl bus,iz sunrisa ne,to su namerno i uradili da bi koristio njihov taxi,tj.iz hotela.takva je struktura gostiju,valjda,pa ko vele-da se plati.dobro ste i prosli za 15e za dvoje,ipak je to udaljeno od hurgade.

generalno,svi koji odu van hurgade zele odmor bas.pa kad se umore preko dana od plaze,snorklinga i dr.aktivnosti uvece veceraju i onda od 22h ili pijuckaju pice pored bazena,mozda malo gledaju neki program,diskoteka i spavanje,to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

apsolutno se slazem sa tobom beogradjani, a usput idem sa dragim tako da se ne brinem za "vecernji program" :blush:... uostalom da sam htela izlaske ja ne bih nigde iz beograda ni mrdala, imamo najbolji nocni zivot u evropi, ako ne i u svetu :klap:

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nama je inace prethodnih godina lepo bilo u hurgadi,prosetamo posle vecere,sednemo negde,malo kupujemo..ali ove godine bi bas da odmorimo kako valja,jer u hurgadi je zaista sve u speedu nekom,doduse bila je puna kao oko,to nije slucaj ove godine,al svejedno.

bas se radujemo jednom slow&easy odmoru,nosimo i laptop sa filmicima,mozda najzad odgledamo ove godine jer prethodnih ama bas nijedanfaca.gif ,mrtvi umorni.

a bice tamo desavanja..kad bude MIss hotela,ja se prijavljujem!ahahalaugh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka