mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

da budem iskrena ako im nije dovoljno ono sto im dam...mogu ja i da ne dam :zvizduk:...a s' obzirom da englezi pominju novcanice od jednog dolara kao najbolje za poneti to mi ne izgleda kao mnogo, $ je manje od 70 din... ja samo razmisljam o sobaru da li je bolje dati odjednom, na nedeljnom nivou recimo, ili svaki dan...a o ostalima se previse ne brinem...od mene uvek i svuda dobiju svi koji su zasluzili...ono sto su zasluzili :cool:

i ovde u kaficu, o restoranima da ni ne pricam, umem da ostavim vise od jednog dolara, ali umem i da cekam kusur od 20 din, jer ima onih koji bi mi jos malo pa trebali platiti za maltret koji su mi pruzili u svom objektu...nista drugacije se ni tamo necu ponasati, a ako zbog icega budem imala problem tu je menadzer, sef ili neko treci... srpsko engleska kombinacija...govorim tiho dok ne zatreba da vicem, a kada se vratim kuci podnesem tuzbu :lol:...po dogovoru

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citala sam na nekom ruskom sajtu komentare putnika. Par njih je pisalo da su stavljali 20 dolara u pasos i dobili sobe blize plazi. Englezi nisu nista pisali o tome.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se ja,nego gde nabaviti te novcanice od 1$?ne bi bio problem da ne kazu da tamo kad menjas nemaju sitne apoene u eg.funtama,tipa 5 funti il sl.da je to problem u makadiju,al ajde videcemo.ovde po menjacnicama su mi jedva jednom dali dok je viza bila 12$ kad smo kupovali za dve.problem sa tim sitnim novacnicama.

sobaru smo mi inace ostavljali svaki dan,sta ja znam,neko da na pocetku,neko na kraju.neko uopste i ne daje.

mi smo uvek bili lepo usluzeni,ne mogu da kazem,jesmo ostavljali..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citala sam na nekom ruskom sajtu komentare putnika. Par njih je pisalo da su stavljali 20 dolara u pasos i dobili sobe blize plazi. Englezi nisu nista pisali o tome.

englezi,sta sve ne pisu,ne znam nekad da li da se smejem il sta..kao da su pali sa neke planete..oni onako po jusu,sta im das,sta su platili..mi probamo sa strane nesto uvek.ja verujem da moze,samo ako ima soba,ako nije puno.engleze sve smestaju uglavnom u bloku 10 i 14 i jos neki blok,oni oko bazena iza.mi smo vise za pogled na more..probacemo pa kako god.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nastavite da slazete te slicice, necu moci da izdrzim do polaska.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se mene tice samo nastavi, mene je neizdrz uhvatio cim smo izabrali hotel :lud:...svako jutro ustanem sa varijantom "jos 42 dana do polaska :klap:"...idiotic :D...

@beogradjani

pitaj u svakoj menjacnici pored koje prodjes i skupi se...ja danas pitah u cetiri i u tri su imali...vec imam 16 komada novcanica :klap:...a zamolili smo i tetu iz nase lokalne menjacnice da nam cuva ako nalete i milina

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na tripadvisoru bili super komentari do skoro a sad kako mi se priblizva dan polaska sve gori komentari najvise me brine taj stampedo za hranu sto spominju :angry: a ocekivao sam poluprazne hotele u Egiptu ove godine <_< Pre nekoliko godina sam bio u hotelu pored, Tia Heights (ex. LeMeridien) i prosetao sam kroz Sunrise Royal, delovao mi je kao bolji hotel od Tai Heights, nadam se da se nije slosio za ovih nekoliko godina ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izgleda da kako se blizi spic sezone usluga opada,sto me i ne cudi..koliko vidim,ljudi se samo oko hrane bune,iskreno vaznije mi je da sve drugo bude u redu,a to izgleda jeste.a za hranu-kao i svuda-ludnica,stampedo,rusi i sl.samo ne treba na pocetak sam dolaziti,pisao je neko da cak sad stoji po 100 ljudi da udje..tako da,ako ne ukinu do kad mi dodjemo All around restoran,tamo cemo jesti,iako je manji izbor,al nam ne pada na pamet da se guramo sa raznima.jer kazu da ce i taj restoran postati a la carte,sto ne valja,samo ne znamo kad.

u svakom slucaju,ovo je nekad bio vrhunski hotel o cemu govori i broj recenzija,i opet ljudi dolaze po 5 i vise puta.

naravno da je u februaru i martu bolja usluga nego u julu ili avgustu.nije isto 200 ljudi i 1000.imam utisak da englezi drame samo zato sto vise nisu u centru paznje,nisu "drama queens"da tako kazem,pa nisu sve oci uprte u njih.

ko o cemu-baba o ustipcima,pa tako oni samo pricaju o hrani,a zaviruju rusima u tanjir.ne znaju oni sta su ti komunisticke zemlje i sta ti je glad,cak i kad se jednom domognes paralaugh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se sa tobom 100% oko engleza...najgenijalnije mi je to sto 40% losijih komentara daju ljudi koji su prvi put u kontaktu sa islamom, a da pre toga nisu ni pogledali, a kamo li procitali gde idu, pa imaju problem oko musko zenskih odnosa, a ostalih 60% ima neke veze sa hranom, sad dal u ruskim tanjirima, guzva u restoranu ili to sto su prali zube vodom sa cesme, opet neinformisanost, pa zaradili stomacne probleme i naravno hrana im je kriva...

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovi englezi se ne zale na sobe,ni na plazu,ni na bazene ni na uslugu.zale se sto su se razboleli i onda automatski napljuju hranu.naravno da ti bolest kad te prikuje za krevet upropasti odmor pa ti je sve crno i nemas po cemu da pamtis ni hotel ni odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Englezi su jedan veoma specifican narod i ne treba puno obracati paznju na njihove komentare. Svi negativni komentari vezani za resort koji sam uplatila poticu upravo od njih a razlozli koji navode su krajnje smesni - od toga kako nemaju njihov cuveni "brekkie" (sto podrazumeva nezaobilaznu slaninu ujutru uz jaja) do toga kako u resortu nema room service .. mislim :lud:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto je najsmesnije-room servica ima,nego je neko pisao kako je "morao"da plati tu uslugu-mos" misliti!huh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da plati :lud:?

mozes misliti strahote....:D

smejala sam se kao blesava kada sam procitala taj komentar...kulturo eve me :zvizduk:

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najvise sam se smejala nekom sirotanu englezu koga su dovatili prvi dan na plazi za masaze,pa ga kukavnog naterali da ide u sobu odmah po pare da plati,a on imao karticu pa ga vodali po automatima da podigne pare,jerbo mora odmah da plati i onda mu uzeli 100eg.funti za uslugu sto su mu predstavili program masaze i sto su isli sa njim do automata.a inace masaze je platio 200 brit.funti za sebe i zenu,valjda 4-5masaza.vristala sam od smeha-dakle,kad nadjes budalu pa to ti je.!

onda kad se proculo da je jadan budala,i drugi ga jurili konobari i ostali po resortu cim prodje,a sobari su ga poslednji dan cekali ispred vrata sobe 4h!da izadje da im da pare!!!haha

jos kako on to jadnik pise,ja sam vristala od smeha..

ili hit-neka agencija za fotografije koja ima u hotelu,pa ih kao profesionalno slika(citaj,obrada u foto shopu)i kao izaberu 20fotki posle i kosta 120brit.funti..kaze covek-moja devojka je bila jako zadovoljna!haha

ma vristanje od engleza!kad nemam cemu da se smejem,ja onda citam njihove komentare...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li ste uplatili putno zdravst.osiguranje,ako jeste-gde i za koliko?mi smo zvali Uniqu,1200din.je po osobi,ali stavka je da prvih 150e placas sam,a kasnije se to refundira kad se vratis.znaci da covek treba da ponese pare za ne daj boze..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka