mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

pa dakle ovde nas ima za istureno odeljenje :srce:

ako uspeju da nas iznenade svaka im cast, a ja se nadam da ce nam nesto lepo promaci napismeno.

@ beogradjani videla za fort arabeska plazu, ali hvala mnogo za info, sigurno ce koristiti jos nekome. ja sam bas zbog takve situacije sa plazom i koralima i izabrala srmr, kompletan ugodjaj u krugu od 2km, jupiiii :D

ljubim vas radoznale i spremne i nadam se da cemo svi imati najsavrseniji odmor ikada :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram bar jednom da odem. Videcemo sta i kako - bar se nadam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pisala sam menadzmentu hotela da mi potvrdi rezervaciju,i dobili odgovor da nemaju istu.zvala wayout,oni me ubedjuju da je rezervisano sigurno,a da je politika agencije da ne daje te podatke jer moze tako bilo ko da zove i pise i da pita da li neko ide negde.(?)bas sam se iznervirala,ako su rezervisali,sto mi ne bi hotel potvrdio?

vidim da je neko za albatros palace isto tako pisao i hotel potvrdio rezervaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da ce uskoro i Wayout da izgubi licencu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda da, a možda ne. zvizduk.gif

A na osnovu čega ova tvrdnja ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam zasto covek kaze,mozda zbog ovog sto sam ja napisala..

elem,zar ne bi trebala u hotelu da postoji nasa rezervacija?mislim,logicno je..

ja imam crno na belo da mi je hotel poslao da rezervacije nema.mozda oni tako posluju,otkud znam,mozda ce kasnije uplatiti,ja samo razmisljam da ne bude posle da nas smeste u dr.hotel..eto to je u pitanju..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje mišljenje je da je Chokky tek onako napisao

to što je napisao. Agenciju u svakom slučaju smaraj.

Pitaj ih da li ti garantuju smeštaj u uplaćeni hotel.

Traži da razgovaraš sa menadžerom ili referentom,

koji je zadužen za prodaju aranžmana. Jednom rečju,

davi ih. Raspitaj se u međuvremenu u turističkoj

inspekciji o tvojim pravima. Sve ovo uradi, ako će

te to smiriti. Ali ako će ti ove radnje dići tenziju,

onda zaboravi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine trazila potvrdu rezervacije iz jednog hotela Pickalbatros lanca i nisam je dobila.A tamo kad smo dosli se super.Super soba,nova.Sve je bilo u najboljem redu.Opustite se malo i ne kvarite sebi ugodjaj pre vremena :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

otkad se desilo ono sa agencijom Conte,nije svejedno.nikad ranije mi nije padalo na pamet da proveravam,al kad se desava sta se desava,onda..i jos,posto je bilo i ranije da neke ljude smestaju u dr.hotel,a ne uplaceni(iz ovog ili onog razloga),al problem je kad tu nema boljeg hotela,pa ni istog ranga.u njihovoj ponudi govorim,tj.nema u makadi beju.

sta cete,kad covek poludi pa mora da misli na sve.nisu verovatno ni oni jadnici iz conte-a mislili na to,pa ih sacekala ne bas lepa stvarnost.

ne znam kako funkcionise,mozda pola ljudi sad da proverava ovde da li negde stoji njihova rezervacija,mozda je ne bi bilo,a bice svi smesteni u svoje hotele..

tako da..valjda ce sve biti ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hm..takva je guzva bila u hotelu pocetkom juna,guzve u vreme jela u rstoranu,da osoba kaze-nek bog pomogne onima sto idu u julu i avgustunea.gif ..ima izgleda da bude "fight"oko hrane..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje i da je guzva oko hrane, nego da je hotel poluprazan pa da za veceru dobijamo ono sto je preostalo od rucka. klap.gif Ovako ce bar biti sveze.

U tako velikim resortima se tek u vreme jela vidi da je hotel ogroman.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da je samo bitno da ne budemo prvi u restoranu na pocetku obroka, vec da sacekamo pola sata-sat od pocetka...i onako se sve dopunjuje, nista nam nece promaci...osim guzve...nadam se :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i za muskarce vazi da ne mogu na veceru u sortsevima i japankama.znaci bar 3/4 pantalone,inace vracaju sa ulaza.tj.traze neki nivo oblacenja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa s' obzirom da je kompleks sa 5* to mi je skroz logicno...a i inace ne idemo na veceru u restoranu u sorcu tako da nam to tesko ne pada...mislim da je to plus...nece nam necije dlakave noge pokvariti veceru :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jesu ih englezi navikli na dobre "tips".al su nas zeznulimad.gif ..moracemo malo vise da se "pruzimo"..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka