mina70

Sunrise Royal Makadi Resort Hurgada

1048 poruka u ovoj temi

Moja deca bi bas u ovaj hotel ove godine (presudile slicice).

Svaka informacija je dobrodosla.

Ako je neko bio, neka se javi.

Holliday check dobro proucen - na njemu ga hvale.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatismo doticni hotel za 11.07.

Ako neko bude isao pre neka napise nesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine bila u Caribean world Soma bay, pa smo dva puta ulazili u ovaj hotel da kupimo druge goste, i ono sto sam videla odusevilo me je. Mi ove godine njega merkamo, ali me samo interesiuje kakva je plaza??? Da li je moguce da niko sa foruma nije bio u njemu.???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitala sam najmanje 100 komentara, sto na holliday check-u, ruskim turistickim slicnim itd. Svi do jednog hvale plazu. Normalan ulaz u more, nema plicaka, ne treba obuca za vodu. Sem par Rusa, niko se ne zali na hotel. Englezi ga svi do jednog hvale. Deca izabrase, ja uplatih, pa cemo videti. Ako nista, ja idem 12.07 (valjda, ako sve bude o.k.), pa cu napisati opsiran komentar. Mozda se neko neko i javi u medjuvremenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ga merkala ukoliko izvisim za Albatros Palace, pa sam videla dosta pozitivne komentare..Na koliko dana idete i preko koje agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

13.07., 14 dana, Spirit.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo uplatili ovaj hotel.agencija Wayout,avgust,15 dana.

Komentari na Tripadvisoru su odlicni,pa ako valja englezima,valjace valjda i nama.

Ko se prvi vrati,nek pise utiske..pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja nisam primetio da ga wayout ima u ponudi .. bar ono sto sam pogledao u cenovniku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bilo ga je u cenovniku koji je vazio do 17.05., a onda je nestao...ali spirit i unated, ja mislim, ga imaju...mozda ga ima i wayout samo su ga zaboravili, nesto brljave sa on line cenovnicima ove godine :lud:

mi gledali tunis i zvali ih 10 puta jer nam nije bilo jasno kako je tako jeftin, kraj jula pocetak avgusta hotel 4* AI 15 dana 397e, oni nas ubedili da je to to i mi odemo 13.05.-cini mi se- da uplatimo, a devojka kaze "da,da, 585e"...mi ostadosmo da mucemo, kad ono oni imali iste cene u cenovniku za 8 dana, koji btw nismo ni gledali, kao i u cenovniku za 15...tj. za 15 dana je stajala cena za 8....eto tako je tunis jeftin ove godine :D....

i jadni mi sta cemo....uplatismo srmr preko spirita :klap:

idemo 20.7. pa se mozda i vidimo, mada sumnjam da cemo se bas sudariti na onolikom prostoru :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zvali smo wayout i kazu da ga sad nema u ponudi al bice kasnije.nisu dobili dobru cenu,pa ga nisu ni stavili.

po kojoj ceni ce biti,e-to se ne zna.al ne verujem da ce biti kao u prvoj turi uplacivanja.

to je jedan od hotela koji radi jako dobro te verujem da je to razlog.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

samo dobri komentari u poslednje vreme za ovaj hotel na tripadvisoru.obecava zaista i raduje nas..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas ti hvala na ovom komentaru, lakse mi je jer vidim da nisam jedina :lud:

uz jutarnju kafu, umesto uobicajenog prelistavanja 24h :novine:, ja prvo ukljucim trip da vidim ima li novih komentara, a onda svratim ovde...tek tada, ako ostane vremena, prelistam 24h...ostadoh neinformisana koliko sam opterecena odmorom, odbrojavanjem do istog i jurenjem novih i friskih komentara :klap:

ludak kompletan :zvizduk:

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a za snorkling,"must have" je plaza Fort Arabeska,pored naseg.moze slobodno na njihovu plazu,samo bez peskira,ponesete samo masku i disaljku.kod naseg nema korala,sto je mozda i bolje,znas da je sve cisto,a za snorkling se okoristimo o tudju plazuzvizduk.gif

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da znas da se i ja cesto zapitam, da li je bas normalno toliko ulaziti u srz svih detalja. Kad dodjes tamo, prosto nema sta da te iznenadi ( mislim na prijatna iznenadjenja, ona druga ne volim!!!???) klap.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa moramo na sve biti spremni.kljuc dobrog i ugodnog letovanja jeste informisanost.kad znas sta te ocekuje,sta moze da se radi itd.

eto,spa centar ce se renovirati u sred leta.ali ako neko namerava da korsiti,obezbedjeno ce biti sve.masaza na plazi,sa onim zastorima,ostale usluge ce biti u nekim hotelima u hurgadi(obezbedjen bespl.prevoz)i sl.to se naplacuje ,naravno.gym se trenutno renovira,ali se koristi i koristice se.ako neko hoce i to(gym je bespl.)

jedino bi mogli vi,sto pre idete,da vidite sto se tice prevoza do hurgade.jer nema busa,a taxi je skup.pa,ako planirate(mi planiramo mozda jednom u nabavku neku),da vidimo kako cete proci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka