vukota

Kako do Budimpešte iz Srbije

288 poruka u ovoj temi

Da li neko moze da mi pomogne za kombi prevoz od Beograda do aerodroma u Budimpesti.Ja znam za Gea-turs,ali bih voleo da proverim jos neku agenciju koja organizuje kombi prevoz jer Gea cupa usi sa 35 evra u jednom pravcu.Cuo sam da neki naplacuju 50 evra za povratnu kartu,ali ne znam koje su agencije u pitanju.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas FUDEKS.. ali idu samo par puta nedeljno i to velikim autobusom.. mislim da je dosta jeftinije...

pogledaj na netu... bilo je tih agencija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jos jedne teme u vezi sa Budimpestom. Putujem poslom, a treba da odaberem prevoz ciji ce mi se troskovi refundirati. U opciji su voz i autobus. :bez-zuba:

Zeljeno vreme dolaska u Budimpestu je 17-19 casova, pa mi ne odgovaraju polasci nocu jer bih prerano stigla u Budimpestu.

Ima li kakvog predloga?

Nesto sam malo citala o agenciji Gea koja organizuje prevoz "od vrata do vrata" Beograd - Budimpesta. Da li neko ima iskustva sa njima?

Hvala svima na dobroj volji... :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isli smo mi preko agencije Gea i veoma smo zadovoljni. Imaju vise dnevnih polazaka i sve je stvar dogovora. Mini busevi su prijatni i udobni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gea tours su u takvom slucaju najbolja opcija i kod njih je sve zaista stvar dogovora. Druga opcija je voz koji krece iz beograda u 6 i trebalo bi da stigne oko 14 u budimpestu, ali to nikad nije slucaj, uvek kasni.

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tim vozom za Budimpestu ja cesto putujem i veoma je OK. Nije mi se nikada desilo da kasnim. Povratna karta iz Novog Sada kosta 23,30 evra. Ako se vracas istog dana, oko 23 imas voz za Beograd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, hvala na odgovorima. Ja odoh u nedelju sa Geom, pa kako mi Bog da...

Javljam se sa utiscima.

Pozdrav svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mene nazad.

Sto se tice putovanja preko agencije GEA - BLJAK!!!!! :smorilo:

Potpuno strasno!

Izgleda ovako:

Po mene je dosao kombi u 8.30. Do 10.30 sam se vozala po Beogradu, dok nisu pokupili sve putnike. :P

Znaci, bolje da ste poslednji na spisku, ili da se dogovorite gde da budete kad kombi pokupi pretposlednjeg putnika.

U kombiju ledeno. :besan:

Sedista uska, tvrda kao u GSP i neudobna. Kombi je za 14 putnika.

Voznja OK do Novog Sada.

Od Novog Sada do Subotice vozi se starim putem, sto znaci voznja max. 60 na sat, sto je moguce samo ako je put ispred vas potpuno prazan. :besan:

Prolazno vreme: kombi je iz Beograda posao u 10.30, a stigao u Budimpestu u 17 (za mene plus jos 2 sata obilaska Beograda).

U povratku, zuti kombi koji je ustvari kombi za transport robe :bez-zuba: , u koji su stavljena sedista.

Sedista su nesto sira nego prethodno opisana, ali se naslon ne moze podesavati, vec stoji od uglom od 90 stepeni u odnosu na sedalo.

Nemoguce tvrda sedista, kao na kamenu da sam sedela sve vreme.

U kombiju LEDARA! :cool:

Kad predje preko neravnine na putu, ili nedajboze lezeceg pandura, svi unutrasnji organi mi promene polozaj. :bez-zuba:

Krenula sam iz Budimpeste u 16, a stigla u 00.15 kuci :besan: :besan: . Od toga 1 sat su se skupljali putnici u Budimpesti.

Naravno ponovo je od Subotice do Novog Sada isao starim putem. Kojom brzinom je mogao da se krece izracunajte sami: u Subotici bili u 8 sati, u Novom Sadu u 10.30.

Od drugih putnika cula sam da koriste taj put da ne bi placali putarinu. :besan:

Sto se mene tice - nikad vise sa Geom, ni do Slavije.

Nameracila sam da se zalim inspekciji. Iako cisto sumnjam da ce od toga ista biti...Ipak je ovo zemlja Srbija, kad ovakve agencije sa ovakvim vozilima prevoze ljude po 450km, pritom nam izbijajuci bubrege po svakakvim putevima, pored autoputa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gea Turs je najkatsrofalnija i najneprofesionalnija opcija za bilo kakva planiranja...Ako zelite negde da stignete na vreme ali i da vas ne vredjaju, zaboravite Gea Tours kombi prevoz. Sve podseca na mracan period kada su ljudi cucali na aerodromima i cekali satima da se sverceri smiluju i dovedu ih na destinaciju. Vidim da nisam jedina koja ima negativno iskustvo, a sto se inspekcija tice, pa uskoro ce Evropa zakucati na nasa vrata i sve agencije "amateri svome gradu" bice stvar sumorne proslosti...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koje druge agencije rade prevoz?

Kako stoji stvar s obicnim autobusima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Živim u Novom Sadu i često putujem u Peštu tako da mogu da prenesem svoja iskustva vezana za prevoz do BP.

Najtoplije preporučujem VOZ i to jutarnji polazak. putovanje noćnim vozom je lutrija...desi se da ne radi grejanje, desi se da nema mesta, da kasni i tako, ali jutarnji polazak je fantastičan.

Polasci su iz Beograda u 7:30 i u 21:20. Cena je nesto manje od 2000 din povratna, ako je nisu skoro menjali. Raspitajte se, obavezno. Povratna važi 2 meseca.

polasci iz Budimpeste su u 13:20 i 23:00 sa Keleti autobuske stanice. Keleti autobuska stanica je na liniji crvenog metroa tako da je lako da se prevezete bilo kuda u Budimpesti.

Postojao je i Fudexov autobus, a kasnije i kombi prevoz, ali su oni u jednom momentu drastično podigli cene pa vise nisam koristila njihove usluge.

Uz Novog Sada polazi u 6 ujutro autobus prevoznika Vojvodina koji saobraća do Segedina, a odatle autobusi za BP svakih sat vremena. Cena povratne NS - Segedin je oko 1500 din, a iz Seg do BP je ojko 10 eur ako se ne varam, u jednom pravcu.

Ima i linija iz Subotice. Autobus kreće u 15:15 i za Budimpestu, a u 07:00 ujutro za Suboticu iz Budimpeste. Cena je oko 22 eur povratna.

Ako idete na aerodrom svi prevozi vam odgovaraju jer se do aerodroma Ferihegy 1 ili 2 jako lako dolazi gradskim prevozom, po ceni regularne karte. Nema potrebe da plaćate skupe transfere.

Ako nekog zanima rado ću objasniti.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas sam i ja nesto gledao za agencije, i posto je sad kraj 2008, a post je napisan malo ranije. Svima zelim da preporucim gea turs, posebno onima koji putuju iz Beograda. U BG-u dodju kod vas kuci pokupe vas, i voze do Budimpeste za samo 70eura, cak je jeftinije i od autobuske karte, i to na svaku adresu u Budimpesti. Koristio sam njihov prevoz ove godine, i od sada sam njihova stara musterija

Svaka pohvala za njih

P.S. kad se vracate u BG dolaze po vas

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ha, ha, ha, samo 70 evra.

Procitali smo i culi kakvi su. Ko ej budala da trosi toliko novca kada voz ide redovno i sasvim je OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada tek ne znam kako je naj pametnije stići do Aerodroma u Budimpeštu. Htela sam sa GES Turs. Potreban savet.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najiskrenije: Samo ne kombijem GEA Tursa!! Imao sam nameru da idem do Budimpešte vozom, ali baš tih dana kada sam imao let iz Budimpešte bio je u toku štrajk železničara (April 2008). Odlučih da idem GEA Tursom kao najsigurnijim prevozom (iako skupa varijanta - tada je bilo 70e iz Beograda). Petariva i Ellenaim su na sjajan način opisali katastrofalnu uslugu, tako da ne bih imao puno da dodam. Neudobna sedišta, kombi u raspadu, neljubaznost osoblja, od Subotice do Beograda starim putem, nema grejanja, na granici ne znaju da se snadju, ma jednom rečju očaj. Nije mi jasno kako neko može da hvali ovaj prevoz.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895449
    Ukupno poruka