gradjevinac

Preporuke za par

65 poruka u ovoj temi

hvala na savetima !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ovako: odlucio sam otvoriti ovu temu zajedno sa mojom devojkom, i zeleo bih sada, na ovom forumu, pronaci savet za ono sto mi zelimo, a to je jedno lepo zajednicko letovanje za dvoje u Grckoj. :) Evo, ovako, zeleo bih jedan savet, za mlad par, posto znam da ovde puno ljudi ima mnogo vise iskustva od nas, pa bih zeleo saznati savete i preporuke, za ono sto mi trazimo, i bio bih vam izuzetno zahvalan ako bi nam u ovome pomogli. :) Dakle, mi bi isli na letovanje (ne ove godine! ), na neko mirno mesto, sa puno prirode, ali da mesto nije malo, i da ima ljudi. Zeleli bi da je to mesto povoljno, npr. neko na Halkidikiju, Krfu (posto nam se ta mesta svidjaju), ili nekom trecem, nebitno uopste, samo da je to mesto lepo, da ima cistu plazu, i cisto more, i da nije malo. Znaci, voleo bih saznati savete za mesto koje bi odgovaralo mladom i zaljubljenom paru koji zeli da mu odmor prodje savrseno. Naravno u smislu da nema nekih ˇdeformacijaˇ, u vidu nekog kriminala, opijanja, da blizu vile nema diskoteka, da nocu nema motociklista koji nam pored prozora kvare san... i tako. Znaci, nesto sasvim lepo, i pre svega povoljno. Bili bismo vam izuzetno zahvalni na pomoci. Unapred hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto kako sam sfatio zelis miran i romantican odmor sa tvoja devojka gde ima zivot,a nije ludilo, vise romantika tavernice, radnje, plazice , uvale lepa priroda i slicno tako ? :) Znaci definitvno Vi se za neko od poznatih Ostrva :)

Moja preporuka Kefalonia, najvece jonsko ostrvo ali u isto vreme i mirno...na to ostrvo ima mozda i najvise plaze nego drugim ostrvima sem Krit naravno sa preko 250 plaza :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na savetima, ali Kefalonija je dosta skupa, i, znate, mi trazimo nesto mnogo, mnogo povoljnije, jer smo mladi, zaljubljeni par, a ne bracni :P Cene u Kefaloniji se krecu sa minimum 300 evra, a mi trazimo nesto od ne vise 220 eura npr... I bili bismo Vam zaista zahvalni ako bi nam u tome pomogli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

220 evra za sta, prevoz i smetaj po osobi ili samo smestaj ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

220 evra za sta, prevoz i smetaj po osobi ili samo smestaj ?

Prevoz i smeštaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da malo skuplje je na kafaloniji, ali i da ides bez auto ondak pa i ostrvo ne valja... Ondak vidi Parga tu imas dobrih kombinacija, mali lepi gradic na Jonsko more na pola put Igumenitsa-Preveza-Lefkada :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga, bez dileme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, ako moze neko da izdvoji par minuta da mi pomogne bio bih mu jako zahvalan :)

1. Idem sa buducom devojkom na more, nije nam toliko bitan nocni provod ali necemo da odemo tamo gde ga nema :)

2. Ona je iz engleske i ne govori srpski, znaci trazimo (mi(vi, forumasi)) lokaciju gde domacini uglavnom znaju srpski.

3. Da more bude cisto a plaza sa dobrom muzikom, tehno, house, za mlade :]

4. Da uvece kad se prosetamo bude krcato (tj. da ne bude poluprazno).

5. Da ne bude toliko skupo, ostali bismo 15/20 dana a moj budzet je oko 500€.

Da li je bolje da idemo na bum tamo ili preko agencije? Mislim da preko agencije i ne mozemo, jer ne krecemo zajedno nego se nalazimo u Grckoj.

Hvala unapred! :]

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve to sto trazis dandobies na 15-20 dana za 500e malo teze eventualno u Paralija i da ne bude u spic sezone...kako planiras do GR kolima ili?

ako ides tu blize sever grcke kao halidiki ili pieria mozes n bum ali ako ides nadole ondak boljeti je rezervacia narocito ako ides busom.

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

500 za jednog ili oboje?

Za oboje jedino van sezone za toliko dana.

A tad nijedno mesto nece biti "krcato"

Za te pare (ako je za oboje) u sezoni mozes jedva i knap naci desetak dana i to sa losijim smestajem i ne toliko atraktivno mesto kakvo trazis.

Zao mi je ali je tako kako je.

Pricam o cenama sa troskovima puta, ne iskljucivo o smestaju.

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako je sezona u grcku i za jedan je malo ako oce 15-20 dana, grcka je jako skupa zemja tako da za mladi ljudi 500e su malo ako oce duzi boravak od 10 dana!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za jednog 500e, ako idem kolima, put mi je maltene gratis, (cale mi radi na benzinskoj stanici). Pa ne znam sta bih mogao da radim onda. Koji su jeftiniji gradovi u Grckoj, kao sto je recimo Sutomore kod nas? Koliko se krecu cene nocenja po osobi? Odgovaralo bi mi otprilike 10-12e po osobi... je l' moguce to sto ja trazim ili moram sa vise novca da krenem..? Hvala vam sto mi pomazete.. :)

http://www.jumbo-travel.rs/index.php?action=hotel&id=118&t=Koursaros%20Apartments

Ovo mi je primamljivo samo ne znam da li ovo mesto ispunjava one uslove koje sam naveo gore..

Izmenjeno (Nikola1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka