gradjevinac

Preporuke za par

65 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima, malo doslo vreme da se isplanira i sledece letovanje... Prosle godine sam bio u Alanji, Kleopatrina plaza...Mnogo mi se svidela plaza i more, cisto, bez meduza, duboko i toplo taman koliko treba. Proslih godina sam isao najvise u Paraliju, Olimpic beach, pa ove godine hocu opet do Grcke samo da nadjem neku lepu plazu, sto slicniju Kleopatrinoj :)

Bitno je samo da smestaj bude pristojan, da ima klimu obavezno i da ima dobrih restorana i ne mora nesto puno diskoteka, poneki kafic, to nije bitno toliko...

Ako ima neko da preporuci nesto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

ako trazite nesto poput kleopatrine plaze mislim da je prava destinacija za vas sitonija i plaze na njoj.cisto,lepo,mirno,...

Izmenjeno (tantal71)
nema potrebe citirati post ako je odgovor odmah ispod njega
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisli i o Tasosu i njegove plaže su predivne .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio si u dva najgora mesta u Grckoj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..., pa ove godine hocu opet do Grcke samo da nadjem neku lepu plazu, sto slicniju Kleopatrinoj :)

Ako ti se svide ove slike evo ja ti preporucujem Pargu.

valtos-beach.jpg

parga_valtos_beach1w.jpg

Valtos%20beach.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ volodja

da li se ja varam ili si ti prosle godine pisao o nekim ne bas lepim iskustvima sa Pargom.cini mi se da si pisao nesto o tome kad si svracao na par dana u Pargu.

ako sam nesto pretupio unapred se izvinjavam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio si u dva najgora mesta u Grckoj.

Pa da, moze se reci...Ali tada sam isao sa drustvom, pa i nije bila bitna plaza, bilo je dobro zezanje...

Jos uvek gledam i ponude za Alanju, moram jos malo da se raspitam za neke hotele (Temiz 3*, Euro hotel , Erciyes 3*...)

A u Grckoj je u opticaju za sada: Neos Marmaras, Parga, Nea Vrasna.

Izmenjeno (gradjevinac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga je ok samo su smestaji uglavnom u brdu. Neos Marmaras ima losu plazu. Za ovo trece ne znam. Posto ti je Sitonija u opticaju pogledaj blog kolege sitonijanadlanu . Tamo su plaze extra, osim u Neos Marmarasu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu vam reci polako menjam misljenje :) I sve vise sam za neku varijantu kefalonija uz posetu dva mesta: Lefkada i Itaka...

Sto se tice prevoza mislim da je najbolja varijanta bus ili avio/rent a car(nekoliko dana).

Smestaji koje sam nasao su :

Marina I(blizu Makris Jalos plaze), app4

Gradakia(blizu Makris Jalos plaze), app2

Kekatos(blizu Makris Jalos plaze), app2

Vila Areti(Scala), app 4

Cene su otprilike svuda iste, oko 200e za smestaj.

Ako neko ima neki fini smestaj pa da mi ostavi kontakt, unapred hvala.

Poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo nemoj u Skalu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aha..citao sam da je najbolje u Lasi, blizu je grad, a i nameravam malo da obilazim uzduz i popreko :)

isto sam nasao da je Marina I dobar smestaj, samo da ima mesta u tom periodu.

Izmenjeno (gradjevinac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u Lixuriju, ali tebi ne preporucujem posto neces da rentiras auto sve dane. Znaci u Lasi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to sa prevozom je jos sve diskutabilno, mozda krenem kolima ceo put, a mozda avio/rent a car...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam na Sitoniji prosle godine, plaze su prelepe, ne preporucujem Neos Marmaras, i da te upozorim da tamo nema nekog lepog gradica al' zato plaze nadoknadjuju sve drugo, stvarno su vredne obilazaka. Ako ides kolima pun pogodak, al' svaki dan na drugu plazu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I sve vise sam za neku varijantu kefalonija uz posetu dva mesta: Lefkada i Itaka...

Ako si se rešio za ovu varijantu razmisli da ideš kolima pa da u odlasku na Kefaloniju vidiš Lefkadu i ostaneš tamo neki dan.

Što se tiče mirne i lepe peščane plaže, na Makris Gialosu ćeš naći samo ovo drugo. Plaža je prelepa ali je u sezoni prenatrpana. Od smeštaja koji si naveo poznata mi je samo čuvena Vila Kekatos koja je toliko nahvaljena na temi Kefalonija tako da verujem da je ok. Predlažem ti da baciš pogled naći ćeš što šta zanimljivo. Ako ideš kolima, predlažem ti da uzmeš u obzir i ovaj smeštaj Panorama studiji.Vlasnik Dionisos je mnogo dobar i stoji stalno na usluzi. Mi smo ga smarali za sve i svašta. :)

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka