Batistuta86

Restorani na Tasosu

71 poruka u ovoj temi

Dobar restoran se na Tasosu kao i kod nas prepoznaje po gužvi. Ako vas vuku za rukav da uđete u prazan restoran, neće vam se dopasti ili će vas odrati sa cenom. Ako se čeka da neko ustane da se oslobodi sto, tu nema greške. Provereno. Skupa je kafa, uglavnom oko 2,5 evra plus što retko gde ima espreso ili kapućino. Hrana je otprilike kao i po našim restoranima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratio sa Tasosa. Nemozete da verujete koliko mi je bilo lepo. Posto sam veliki gurmana obisao sam brdo restorana po ostrvu od limenasa pa nadalje. ali ima jedan koji me je posebno odusevio. To je taverna O VASILIS u mestu Kazaviki. Jedan prelep restoran sa odlicnim ambijentom, pravo mesto za uzivanje i odmor. Imaju fantasticnu hranu a posebno me je odusevila punjena jagnjetina. Ljubazno osoblje i domacini. Toliko mi se svidelo da smo se vratili jos 2 puta. Svaka preporuka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plus sto radi kao konobar, nase dete, Aleksandar, koji se nastanio u Gr. kad je imao 6 Godina.. Sada je to veliki mladic, koji posebno voli svoje zemljake da ugosti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Limenasu i na Tasosu definitivno najbolji ugostitelji i restoran je "TheTwins"; koji vode dva brata,(Elias koji poslužuje goste i Nikos koji je kuvar),anti-pasti (predjela - fantastična) riblji specijaliteti perfektni,biftek i ostali specijaliteti sa mesom izvrsni,grčki nacionalni specijaliteti takođe odlični,svakog gosta poslužuju uzom i desertom (obično bude kolač sa voćem ili kremom i šlagom),ovo je najbolja taverna u kojoj smo jeli na Tasosu a bogami i u celoj Grčkoj,mada treba pomenuti da za naše standarde važi za jedan od skupljih restorana na Tasosu.

Izmenjeno (vladar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam primetila taj restoran u Limenasu. Gde se nalazi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko puta Just In Time (nekada bila diskoteka sa raznim izborima za misice)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Supruga i ja smo se sinoć vratili iz Limenasa. Kako smo bili smešteni u vili Amy, svako veče smo prolazili pored restorana Twins i uvek je sve bilo puno - nadam se da to govori i o kvalitetu restorana. Takođe, mesto više se svako veče traži i na kraju šetališta sa leve strane, u tavernici koja radi samo u popodnevnim/večernjim satima (braon stolice i stolovi, tu se svako veče provlačimo zbog ljudi koji čekaju da neko ustane i oslobodi mesto :) ); kao i kod Simi-ja (kod stare luke). E sad, mi nismo jeli ni u jednom od njih, ali svako veče su bili popunjeni do poslednjeg mesta (za razliku od npr. polupraznog Doukas-a (koji ima neki dil sa Argusom, pa su nam ga reklamirali))

Eto, nadam se da će ovaj spisak "gužvi u restoranima" biti nekome od pomoći :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima na ovoj temi.

Imam jedno pitanje, mozda mi je promaklo. Kako je sa placanjem karticama po restoranima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li mozete da mi peporucite neke dobre restorane u porodicnom ambijentu, na Tasosu, po mogucnosti u Potosu ili Limenariji. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Armeno u Skali Maries. Skala Maries je par km od Limenarije i Potosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!
Planiramo letovanje na Tasosu, i imam jedno tesko pitanje: osim u sopstvenoj reziji, gde moze da jede vegan (ne jaja, ne mleko, ne reba, ne meso), ima li nekih posnih tradicionalnih jela, ili kineskih, indijskih ili bilo kakvih restorana sa naznakama za vegetarijance ili vegane?

Ima li neko da je primetio tako nesto u ovim vecim mestima? Vec cemo od kuce poneti namirnice koje i ovde u Srbiji nije lako pronaci, ali bolje da pitam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka