mrvica

Plaže u okolini Ljoret de Mar

12 poruka u ovoj temi

:D moze li neko da mi preporuci neke lepe i ciste plaze u okolini loret de mara

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mrvice nisam videla neke lepe plaze u okolini, mada nisam ih nesto ni trazila. To je mesto koje ima samo jednu prednost a to je sto je relativno blizu Barseloni..Inace meni lici na neko sindikalno odmaraliste koje je sada puno Srba :lol: Mozes da ides brodicem u susedni Tossa del Mar, mnogo lepse mesto. Da je u Australiji i Okeaniji sigurno bi imao extra plaze :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da je u Australiji i Okeaniji sigurno bi imao extra plaze :P

:D:D:D :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa meni je bila sasvim lepa i čista i sama plaža u Lloret de Mar-u :rolleyes:

To je sigurno jer je bilo i van sezone..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lloret de mar ima skroz ok plaže.mi smo se stalno kupali na krajnem levom delu plaže ( gledajući ka moru,levo) ,to je mala uvala sa pogledom na neki privatni zamak.A ako ćeš malo da se iscimaš,odeš gradskim busom,na 10ak min,od lloreta je plaža Santa Kristina,koja se tako zove po obližnjem manastiru.ore je plitko i jako toplo,plaža je peščana,ima malo ljudi,i u blizini ,na samoj plaži je lep hotel.

plaža santa kristina

post-24596-1310995544,72_thumb.jpg

naša mala plaža na kraju Lloreta,kod zamka

post-24596-1310995712,97_thumb.jpg

ovo je glavna plaža u lloretu,a mi smo se kupali,kod onog zamka na kraju,u daljini

post-24596-1310996047,76_thumb.jpg

Izmenjeno (DraganV)
spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

procitala sam na forumu da je more, nakon nekoliko metara duboko?

planiram da idem sa malim detetom i ova mi je informacija veoma vazna.

da li je tako svuda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno je da je ulaz u vodu na gradskoj plazi u Ljoretu dosta strm. Brzo postaje duboko. Takodje, kada sam ja bila, doduse u septembru, talasi su bili poveci svaki dan. Bilo je dosta male dece koja su uzivala u bas takvom moru, ali po meni licno, gradska plaza u Ljoretu nije bas najbolja za malu decu. Da li je tako na celoj gradskoj, nisam sigruna, ali kupala sam se na nekoliko lokacija na plazi i svugde je bilo isto.

Santa Cristina je vec druga prica. Ulaz u vodu je mnogo blazi.

Na Fenalsu nisam bila, tako da njega ne mogu da komentarisem.

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fenals plaza je najlepsa od 3 plaze koje sam posetila, a to su glavna gradska, Fenals, Boadella, ali svugde je ista prica-posla par koraka je duboko. Mada sam primetila da to nije smetalo ni deci ni roditeljima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, interesuje me koliko je more pogodno za neplivace? Citam ovde na forumu da je dosta duboko od samog ulaza. Da li je tako na svakoj plazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Jeste bilo davno, ali značiće nekom - Lloret nije za neplivače. Sve tri gradske plaže (Lloret, Fenals, Boadella) maltene nemaju plićak, možda na krajevima Fenals plaže ima par metara više. Mi smo probali desni deo Fenals i tamo ponegde ima 2 metra više do dubine iznad glave, ali opet nije to baš sjajno za neplivače. Na plaži Boadella, na samom levom delu (čim se uđe na plažu, tu ste), postoje stene, ako se popnete na to kamenje, videćete da postoji mali izdvojeni deo, nešto kao mini zaliv. E tu postoji plićak od možda 5-6 metara između dve stene. Postoji i još jedna mini plaža još "levlje" od navedene, takođe se popne na stene i spusti na tu plažicu. Spuštanje je prilično rizično kod ove druge. Par slika za ilustraciju. 

IMG_20220731_115310_copy_1388x1388.jpg

IMG_20220731_115318_copy_1388x1388.jpg

IMG_20220731_115321_copy_1388x1388.jpg

IMG_20220731_115339_copy_1388x1388.jpg

IMG_20220731_143950_copy_1388x1388.jpg

Izmenjeno (pilgrim011)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako je resen parking u Lloretu i okolini? 

Placa li se i koliko, ili je besplatan? Kako ste isli, kolima, avionom, ili busom?

Mi smo bili 2009-te, busom. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Avionom, i onda svuda peške, tako da stvarno nisam obraćao pažnju na parking... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900636
    Ukupno poruka